BOŞANMALI MIYIM? Yoksa devam mı

Alemlerde takılan, kendisini anasının evine tıkan kocasına tepesi atmayan kadınların tepesi gerçekler tokat gibi yüzüne vurulunca atıyor. Allahtan adam sevişmiyorda bu iğrenç ilişkiye birde çocuk gelmiyor. Konu sahibi aklında yoktur belki ama BOŞANMAK diye bir kelime var bir araştır istersen.

Bunu keşke konu açarken belirtseydiniz. Lütfen tepeniz atmasın, çok korkarız biz.. 😭🙏
Bence bu tarz alayci yorumlar gereksiz. Zaten kisinin psikolojisinin iyi olmadigi belli, bu yüzden disaridan bakan birisi gibi mantikli kararlar veremeyecegi de asikar. Ama öyle bi durumda olan insana böyle cevaplar vermekte cok acimasizca geliyo bana. Bunlari yazmak yerine görmemezlikten gelip, icinizden "ne hali varsa görsün" bile diyebilirsiniz bence...

Bence bu tarz alayci yorumlar gereksiz. Zaten kisinin psikolojisinin iyi olmadigi belli, bu yüzden disaridan bakan birisi gibi mantikli kararlar veremeyecegi de asikar. Ama öyle bi durumda olan insana böyle cevaplar vermekte cok acimasizca geliyo bana. Bunlari yazmak yerine görmemezlikten gelip, icinizden "ne hali varsa görsün" bile diyebilirsiniz bence...
Ben genellikle bu tarz yorumlar yapmam. Hep düzgün bir uslüp kullanırım, görebilirsiniz. Ama boş vaktimi çocukla doldurayım bari düşüncesini bu denli rahatça yazıp sonra da bize tepemin tasını attırmayın gibi üstenci bir dille konuşursa alaya alırım. Bence bir çocuğu" evliliği kurtaracak" ve "boş zamanı dolduracak bir oyuncak" gibi görmek daha acımasız ama siz bilirsiniz yine de.

Adam sizi evde sizinle ilgilenmiyor hiçbir şey paylaşmıyor sizi mutlu etmek adına hiç bir şey yapmıyor. Üstüne üstlük sizi aldattığından şüphe ediyorsunuz. Yani böyle bir evlilik nereye kadar devam eder

Kızlar merhaba çok büyük bir derdim var 14 aydır evliyim eşim nişanlıyken asla yanımdan ayrılmıyordu bizden çıkmazdı hatta ve cinsel olarak çok istekliydi asla beraber olmadık ama sürekli sevişmek felan isterdi evlendik cinsel ilişki konusunda ayda 2 kere yapıyoruz yani ben istemesem aklına gelmez sürekli arkadaşlarıyla beraber beni anneme bırakıp gece saat kaça kadar arkadaşlarıyla asla beraber yaptığımız birşey yok kayınvalidemlerle oturuyorum sadece odamızda baş başayız orda da elinde telefon yine bana ilgi yok çocuk yapayım bari o boşluğu dolduruyum yuvam dağılmasın dedim yok kızlar yumurtlama günlerim kaçıyor gidiyor adamda cinsel anlamda bir şey yok garip şekilde aldattığından şüpheleniyorum içimi kırt kırt yiyor imasını yapsam kıyamet kopuyor telefonunun şifresi değişmiş instagramdan onu sevdiğime dair şeyler paylaşıyorum görüyor sessiz kalıyor geçende arkadaşımın kafesindeyim dedi ama çıt sesi yoktu telefonda mesajıma da cvp vermedi görüntülü aradım reddediyor fotoğraf istedim atmıyor bağırıp üste çıkıyor şimdi kızlar ben bu konuyu üzülerek onun babası ve kendi babamı alıp karşıma açıcam kendini aklamaya çalışacak ama ben evlendikten sonra bişey öğrendim ablasıyla eski konuşmalarını okuduğumda benimle 10 günlük sevgiliyken evlenmek istiyorum derken başkasına çiçek göndermiş ve red cevabı alınca benden devam etmiş kızlar bunu yenilerde öğrendim bu konu açılınca söylemeli miyim sizce ne yapmalıyım kimseye anlatamıyorum bana bir akıl verin lütfen
Can sıkıntısından çocuk mu yapacaktiniz ?

Kızlar merhaba çok büyük bir derdim var 14 aydır evliyim eşim nişanlıyken asla yanımdan ayrılmıyordu bizden çıkmazdı hatta ve cinsel olarak çok istekliydi asla beraber olmadık ama sürekli sevişmek felan isterdi evlendik cinsel ilişki konusunda ayda 2 kere yapıyoruz yani ben istemesem aklına gelmez sürekli arkadaşlarıyla beraber beni anneme bırakıp gece saat kaça kadar arkadaşlarıyla asla beraber yaptığımız birşey yok kayınvalidemlerle oturuyorum sadece odamızda baş başayız orda da elinde telefon yine bana ilgi yok çocuk yapayım bari o boşluğu dolduruyum yuvam dağılmasın dedim yok kızlar yumurtlama günlerim kaçıyor gidiyor adamda cinsel anlamda bir şey yok garip şekilde aldattığından şüpheleniyorum içimi kırt kırt yiyor imasını yapsam kıyamet kopuyor telefonunun şifresi değişmiş instagramdan onu sevdiğime dair şeyler paylaşıyorum görüyor sessiz kalıyor geçende arkadaşımın kafesindeyim dedi ama çıt sesi yoktu telefonda mesajıma da cvp vermedi görüntülü aradım reddediyor fotoğraf istedim atmıyor bağırıp üste çıkıyor şimdi kızlar ben bu konuyu üzülerek onun babası ve kendi babamı alıp karşıma açıcam kendini aklamaya çalışacak ama ben evlendikten sonra bişey öğrendim ablasıyla eski konuşmalarını okuduğumda benimle 10 günlük sevgiliyken evlenmek istiyorum derken başkasına çiçek göndermiş ve red cevabı alınca benden devam etmiş kızlar bunu yenilerde öğrendim bu konu açılınca söylemeli miyim sizce ne yapmalıyım kimseye anlatamıyorum bana bir akıl verin lütfen
Hemen cocuk yapin çocuk olunca duzelir eve bağlanır cunku yumurtlama gunlerinizi sakın kacirmayin

Çocuk yapmadan boşan baba ve koca olacak bir adam bulunca çocuk yaparsın ve aldatiliyorsun şifre koymak boşanma sebebi zaten

Çocuk istemediğinizi yazmanızla çocuk konusunu kapatmanız arasında geçen süre 3 dakika yahu. Şu çocuklara evliliği bir arada tutacak tutkal muamelesi yapmaktan vazgeçin. Önce bi bekleyin evliliğiniz otursun. Kendi evinizde bile değilsiniz, kaynana evinde nasıl rahat rahat sevişeceksiniz onu zaten anlamadım. Babalarınız ne diyecek karınla niye sevişmiyorsun mu?

Size ait ev açmayan,evlenince anasının evine tikan adamdan soğuyun bir zahmet o sex için yanastikça migdeniz kalkmalı ben bu tiynetsiz adamla nasıl evlendim diye kafanızı taşlara vurmanız lazım.......

Bir kere adam bir ev kuramamış bağımsız değilsiniz adam hala bekar gibi yaşıyor ne farkı var eş olma pozisyonuna geçememiş ki.Bu devirde aynı evde olmak nedir nasıl kabul ettiniz bunu ilginç.Köylü kızları bile artık ayrı ev olmadan evlenmiyor.Çocuktan önce acil ayrı bir eve çıkmalı sonra adam bekar gibi yaşamamalı ne demek erkek adam evde durmaz durmayan evlenmesin.Mesaisi bitince direk eve gelecek bir yerlere gidilecekse misafir alınacaksa istişare edilecek.Erkek arkadaşlarıyla erkek erkeğe buluşacaksa belli bir günde belli aileye uygun kafelerde değil bir yerde buluşulacak haftada yada onbeş günde bir.Yani cinsellik yoksa bir erkek neden evlenir ki bu size de bir hakarettir.Hem sokaklarda geziyor hem telefonunu açmıyor nasıl kabul edebiliyorsunuz siz eşinizden daha ilginçsiniz

Bazı evliliklerde çocuk bağlılığı arttırabiliyor insan böyle düşünebiliyor sağlamlaştırıyor gibi ama çoğu insan tecrübeler herşeyin daha kötüye gittiğini söylüyor bu gözardı edilmemeli

X