Boş yorgan kılıfı yazın pike olarak kullanılır mı?

Annemin aldığı şöyle bir nevresim takımım var, bunu kullanamıyorum ve yazın buralar aşırı sıcak olduğu için klima açık uyuyoruz. Klima açınca da gece ben üzerime örtecek bir şey arıyorum. Bu nevresim de boş nevresim kılıfına takıyorum. Hem biraz hacimli oluyor, hem beyaz olduğu için diğer nevresimin altından renkli durmuyor, hem de sıcaklamıyorum. Tek nevresim olunca ister istemez yorgan formunda olmuyor, kırışıyor.
Gene de nevresim tek kullanılır yani.
Görsel alıntıdır.

Eklentiler

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    19,8 KB · Görüntüleme: 58
Niye pis ilan edileceksin yahu bizde kullanıyoruz.

Hatta şöyle kızım tuvalet eğitimine başladığından beri geceleri hergün yatağına yapıyor bazen bir gece de 3-4 kere değişiriz. Artık çarşaf pike yetişmez oldu bende yorgan kılıflarını kullanıyorum bazen altına bazen üzerine seriyorum. Yıkanıp tertemiz oluyor niye pis olalım 😂
Buranın pis anlayışı beni aşıyor biraz, bana normal gelen şeyler çok pis şeyler oluyormuş. Mesela dışarıdan eve girilen kıyafetlerle koltuğa oturmak iğrençmiş 😅 ondan şeettimdi

Ben pike nerdeyse hiç kullanmam hem ağır geliyor hem sert hele ki kare dokulu pikelerden nefret ediyorum. En güzeli nevresim kılıfı kesinlikle

Pike kullanmaya alışamadım bir türlü insanın üstünden kayıp gidiyor sabah bakıyorum yerde ama nevresim öylemi ya,sarıla dolana uyuyorum nevresim iyidir iyi :21:

X