Boş yorgan kılıfı yazın pike olarak kullanılır mı?

Neden olmasın ki yaratıcı geldi bana…
Pikesi olmayan kullanabilir gayette kullanışlı olur..

Kullanılır ama çok zorlanıyorum ben. Kırışıyor, bir tuhaf duruyor yatağın üzerinde. Ama kullanış olarak tabi ki olur :)

Kullanıyorum tabiki.. Çok sıcaklarda pikeden daha serin oluyor. Üstümü örtmeden uyuyamam. Pike fazla gelirse nevresim yada çarşaf örterim. Boş nevresim de pike kadar şık duruyor yatakta.

Evimde iki tane köpeğim var. Küçükken nevresimlerimi ısırıp yırttılar hep dişleri kaşındığı için. Artık büyüdüler ve bu alışkanlıklarını bıraktılar :) ben de nevresimleri yenileme kararı aldım. Malum yaz ayına giriyoruz diye pike takımı da alsam mı diye tereddütteydim ama sizin yorumlarınızla nevresim takımları almak daha mantıklı geldi. Hepinize teşekkür ederim cevaplarınız için

bende kullanıyorum pike kalın geliyor sıcaklarda ama üstümede bir şey örtmeden uyuyamıyorum

Ben yorgan kılıfını bazen çarşaf olarak da kullanıyorum dicem pis ilan edilcem yine
Niye pis ilan edileceksin yahu bizde kullanıyoruz.

Hatta şöyle kızım tuvalet eğitimine başladığından beri geceleri hergün yatağına yapıyor bazen bir gece de 3-4 kere değişiriz. Artık çarşaf pike yetişmez oldu bende yorgan kılıflarını kullanıyorum bazen altına bazen üzerine seriyorum. Yıkanıp tertemiz oluyor niye pis olalım 😂

X