Bonusun annesi için plazma bağışı (covid 19)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ne çok kriterin bir arada olması gerekiyor..
inşallah çabucak bulursunuz

Ya neden hiç doğum yapmamış kriteri var anlamadığım için soruyorum
Diğer her kriter uyuyor AB + ve ekim ayında geçirdim virüsü

Allah yardımcısı olsun 😔 ben vermek isterdim ama maalesef hamileyim. Daha öncedede düşük yaşadım dualarım sizinle inşallah iyileşir bir an önce 😔

Buda nasip abla bekleyip görücez artık veli gruplarına bile attım geçiren çok var kan grubu uymuyo.

Sen paylaştın zaten çok sağolun Allah hepinizden razı olsun ilaç gibisiniz böyle günde.
Canimmm Rabbim sifalar versinnn insallah bulunur hemen

Doğum yapmamış, kürtaj olmamış kriterini hiç bilmiyordum. Neden acaba?

Allah şifa versin inşallah yedek plazmaya gerek kalmaz doğum yapma kısmı aranmasa şimdi çıkar hemen bağışçı olurdum

Bonus Bonus un annesi için

Annem için plazma tedavisinde kullanılmak üzere kan vericek gönüllülere ihtiyacımız var, vermek isteyenlerde aranılanlar:
1- covid-19'u eylül yada ekim aylarında geçirmiş olmalı ( daha öncesi yada sonrası geçirenler kızılay kabul etmiyor )
2-hiç doğum yapmamış, kürtaj, düşük gibi şeyler yaşamamış olmalı.
3-kan grubu AB RH(-)
yada AB RH (+) olmalı
4-verebilecek dostalarımız 168'den randevu alarak çapa kızılay veya bağcılardaki kızılay noktasından bağış yapabilicekler.
-bağış sırasında annemin kişisel bilgilerini verip, yattığı hastaneyi yazıcaklar, kızılay gerekli ayrıştırmayı yaptıktan sonra kurye ile ilgili hastaneye yolluycak.

Tüm dostlarımızın ilgilenmisini rica ediyoruz
Çok geçmiş olsun 💐💐💐💐

Bonus Bonus kuzum Allah şifa versin ablam gibi senin annen de iyileşecek en yakın zamanda Bursa'dayım yinede çevremi gözden geçirdim doğum yapmamışları aradım kan grubu tutmuyor ama olsun inan bana bulunacak o plazma ve anneciğin iyileşecek Rabbim şâfi adıyla şifa versin inşallah

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah bize de dedikleri şu oldu plazma için covid geçirdikten sonra üzerinden 28 gün geçmeli dediler

En az 14 gün geçmiş olucak böyle kısa sürelerde negatiflik kesin olsun diye test istiyolar. 28 gün gecikmelerde teste gerek yok.

Bonus Bonus un annesi için

Annem için plazma tedavisinde kullanılmak üzere kan vericek gönüllülere ihtiyacımız var, vermek isteyenlerde aranılanlar:
1- covid-19'u eylül yada ekim aylarında geçirmiş olmalı ( daha öncesi yada sonrası geçirenler kızılay kabul etmiyor )
2-hiç doğum yapmamış, kürtaj, düşük gibi şeyler yaşamamış olmalı.
3-kan grubu AB RH(-)
yada AB RH (+) olmalı
4-verebilecek dostalarımız 168'den randevu alarak çapa kızılay veya bağcılardaki kızılay noktasından bağış yapabilicekler.
-bağış sırasında annemin kişisel bilgilerini verip, yattığı hastaneyi yazıcaklar, kızılay gerekli ayrıştırmayı yaptıktan sonra kurye ile ilgili hastaneye yolluycak.

Tüm dostlarımızın ilgilenmisini rica ediyoruz
Allah acil şifalar versin inşallah 🤲🤲🤲

Buda nasip abla bekleyip görücez artık veli gruplarına bile attım geçiren çok var kan grubu uymuyo.

Sen paylaştın zaten çok sağolun Allah hepinizden razı olsun ilaç gibisiniz böyle günde.
Bonusum çok geçmiş olsun, benim şartlarım uymuyor ama aklımdasın çevremden bulursam hemen yazacağım 💙

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X