Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk boncuk kaynak yapanlar

sevcankubra

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2015
95
7
40
Mrb arkadaslar boncuk kaynak yaptiran varmi aranizda saca zarari varmi ve istediginiz uzunlukda yaotirabiliormyuz belli bi sure sonra cikardigimda saca zarari olurmu yaotiranlar lutfen yardimci olun yorumlarnizi bekliorm

Ben yaptirdim...sac uzayinca boncuklari geri cektirmek zorunda kaliyosun...sacin cabuk uzuyosa zahmetli iş..bi de ben kaynagi cikarttigimda bi sürü sacım döküldü...simdiki aklim olsa yaptirmazdim...

Yıllarca kaynak kullandım saça zararı oluyor tabi ki örneğin boncukla saçı sabitlerken o sıkma işlemi bile saçı yıpratır ve o bölge bir ay su görmüyor saçıni dipten tarayamadıgin için çıkarınca 1 ay dökülmesi gereken ama dökülmeye bir avuç saçı görürsün o seni tedirgin eder ,istediğin uzunlukta yaptırabilirsin güzel kullanırsan hafif yıpranma sorun olmaz dersen yaptır gitsin

Ben yaptırdım, pişman oldum.
Bakımı çok zor. Saç uzadıkça o da ortaya çıkıyor maalesef ve çok komik görüntü oluyor. Saçınızı toplarken falan yandan gri gri kaynak uçları çıkıyor.

E uzamio lanet olasi sacim bi b...k yedim kestim sacimi simdi cok gec uzuyo saclarim o yuzden dusunuyordum olan da gitmesin bari

evet boncuk kaynakta o sorun var onun yerine nano jel kaynak yaptırın saça hiçbir zararı yok ve daha sağlam metal boncuğun yerine içinde keratin jel olan plastik bi madde gayetde güzel...

Mrb arkadaslar boncuk kaynak yaptiran varmi aranizda saca zarari varmi ve istediginiz uzunlukda yaotirabiliormyuz belli bi sure sonra cikardigimda saca zarari olurmu yaotiranlar lutfen yardimci olun yorumlarnizi bekliorm
Merhaba boncuk kadört yildir kullaniorum ve cok memnunum saca zarar vermiyor alti ay duruyor sacimda bu kimisinde bes ay olabiliyor cikartmasi cok kolay ki guvenilir eller yapiosa degiyor burda onemli olan sacin kalitesi dolasma yapmamsi bu konuda daha fazla vilgi istersen yardimci olurum keratin kaynak tavsiye etmem sacta kopmalara neden ouyor onuda kullandim sökerken zahmetli direk saca yapisiyor keratin bilgin olsun

Bende düzenli kaynak kullanıyorum boncuklarinda çeşitleri var arkadaşlar silikonlu boncuk isteyin kuaforunuzden onlar saça zarar vermiyor dökülmë dediginiz olay da 4 5 ay saçta kalan boncuk saçımizin dökülmesine izin vermiyor ortalama 100tel dökülen saçımiz boncuk çıktığında toplu döküluyor izmirde olupta yaptırmak isteyen olursa yönlendirebilirm

X