Boncuk ağda help kız

Burhan Narsistoglu

777 520
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2022
9.898
44.618
Selam canlarim. Mevzumuz ağda. Aslında çok kıllı biri değilim(bıyıklarım bariç)🧿 ama internette boncuk ağda gördüm ve heveslendim. Baya pratiğime geldi canlarım ve sipariş ettim makinesiyle falan geldi. Ama şöyle bir şey var ki ben beceremedim bunu. Altını açıyorum eriyor su gibi oluyor kapatıyorum hemencecik donuyor.:KK53: Ve çok sıcak başlarda soğumasını bekliyorum. Kullanılabilir düzeye gelince de hemmmen donuyor. Bunun bir pratiği var mı? Kullananlar varsa bilgilendirsin.:KK55:

Selam canlarim. Mevzumuz ağda. Aslında çok kıllı biri değilim(bıyıklarım bariç)🧿 ama internette boncuk ağda gördüm ve heveslendim. Baya pratiğime geldi canlarım ve sipariş ettim makinesiyle falan geldi. Ama şöyle bir şey var ki ben beceremedim bunu. Altını açıyorum eriyor su gibi oluyor kapatıyorum hemencecik donuyor.:KK53: Ve çok sıcak başlarda soğumasını bekliyorum. Kullanılabilir düzeye gelince de hemmmen donuyor. Bunun bir pratiği var mı? Kullananlar varsa bilgilendirsin.:KK55:
Onu takip etmen gerekir kapattıktan sonra macun kıvamına geldiği zaman kullan hemen sür ama fazla durdu mu kapta hemen donar bir de küçük küçük sürme bacağının dörtte birine sür daha pratik plur

Çabuk donuyor ya 1 kere sürüyorum 2. veya 3.süne ısıtmam gerekiyor
Iyide bir bölgeye mesela bacağının sol yanına sürdün öbür tarafada sür ayni zamanda bir kolunada sür eğer bir tarafının kurumasını beklerseniz zaten donar macun kıvamına gelir gelmez her yerine sürmeye çalış o arada tekrar ısıt agdayi tekrar macun kıvamına gelmesini bekle

Bikini bölgesine onu kullanıyorum i kadar güzel temizliyor ve inceltip geç çıkarıyor ki , çok severek kullanıyorum ısıt macun gibi olunca hemen sür katilasmaya başlarsa düğmeye bas azıcık ısınsın hemen elin alışır

Bikini bölgesine onu kullanıyorum i kadar güzel temizliyor ve inceltip geç çıkarıyor ki , çok severek kullanıyorum ısıt macun gibi olunca hemen sür katilasmaya başlarsa düğmeye bas azıcık ısınsın hemen elin alışır
Ben de denedim pembe olanını. Bence kılları kırıyor ve iyi çekmiyor. Kalın tüylerde çok iyi bulmadım. Hangi markanınkini kullanmıyorsunuz belki ağda ile ilgilidir

X