Bombax kullananlar

Gulpembe07

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2019
960
223
26
Kızlar bombax kullanan var mı ? Çok kararsız kaldım çünkü çok zayıfım 1.54cm te 38,7 kilo civarıyım

Kızlar bombax kullanan var mı ? Çok kararsız kaldım çünkü çok zayıfım 1.54cm te 38,7 kilo civarıyım
Merhaba, ben kendimi bildim bileli çok zayıftım, kullanıcı adımı bile hep kilo alma isteğim nedeniyle seçmiştim😊 Ama inanın ki yaş ile birlikte yavaş yavaş alınıyor zaten, şimdi hatta fazla almamak için dikkat ediyorım, zararlı olabilecek ilaçlara yönelmeyin bence hiç. Yeter ki sağlığınız yerinde olsun, kilolu insanlar çoğunlukta olduğu için ülkede zayıf olmak sorun gibi algılanıyor ama hiç de değil. Hormonlarınızda, kan değerlerinizde sorun yoksa hiç takılmayın bence.?

Merhaba, ben kendimi bildim bileli çok zayıftım, kullanıcı adımı bile hep kilo alma isteğim nedeniyle seçmiştim😊 Ama inanın ki yaş ile birlikte yavaş yavaş alınıyor zaten, şimdi hatta fazla almamak için dikkat ediyorım, zararlı olabilecek ilaçlara yönelmeyin bence hiç. Yeter ki sağlığınız yerinde olsun, kilolu insanlar çoğunlukta olduğu için ülkede zayıf olmak sorun gibi algılanıyor ama hiç de değil. Hormonlarınızda, kan değerlerinizde sorun yoksa hiç takılmayın bence.?
Böyle söylemek çok kolay tabi psikolojik olarak yıkım yaşanıyo

Böyle söylemek çok kolay tabi psikolojik olarak yıkım yaşanıyo
Ben de onun için diyorum ya zaten, bu yaşıma kadar insanların lafı sözü yüzünden ben de yaşadım aynı yıkımı, kendimi bildim bileli iştahsızdım, çocukken bile annen sana ekmek vermiyor mu, bu ne hal derlerdi. Büyüdükten sonra etli butlu olsan biraz, bu kadar da zayıf olmak istemem denmeye başladı. Bu ilaçlar yoktu belki o zamanlar ama ben de gidip abur cuburlarla kilo almaya çalıştım. Ama çok samimi söylüyorum sağlık yerindeyse asla bozmaya değmez, insanların kimi kıskançlıktan kimi sadece laf olsun diye konuşuyor sadece. İnanın ki en güzel yıllarınızı zehir etmeye hakları yok, incecik olmak en güzeli, çevrenin psikolojisini yıkmasına ne olursa olsun izin vermemeli insan. Çünkü bu tamamen gelip geçici bir dönem, birkaç yıl sonra kendiliğinden aldım ben de ve ince yapılı olunca ileri dönemde gıpta ile bakıyorlar şimdi giydiklerimizi yakıştırınca özellikle. İyi günler dilerim.

X