Bölgesel Zayıflama Nasıl Olabilir?

or_kidem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2010
219
2
Çok fazla kilo sorunum yok ama benim göbeğimle başım dertte. Kilo alınca hemen göbekten alıyorum. Ve göbeğim çıkıyor. Bölgesel zayıflama nasıl olur? Göbeğimi nasıl eritebilirim. Üstelik en zararlı olanı göbek yağlarıymış. Bu arada ofiste çalışıyorum çok fazla hareket imkanımda olmuyor. Kurtulmak istiyorum göbeğimden :KK59:

Çok fazla kilo sorunum yok ama benim göbeğimle başım dertte. Kilo alınca hemen göbekten alıyorum. Ve göbeğim çıkıyor. Bölgesel zayıflama nasıl olur? Göbeğimi nasıl eritebilirim. Üstelik en zararlı olanı göbek yağlarıymış. Bu arada ofiste çalışıyorum çok fazla hareket imkanımda olmuyor. Kurtulmak istiyorum göbeğimden :KK59:

benim kilom fazla ama bütün kilolarım göbeğimde.başka bir yerimden almıyorum sadece göbeğimden alıyorum.pilates karın hareketlerini yaptım 2 ay göbek gitti bıraktım iyice yağlandı.kesin çözüm değil yani.:KK69:

benim kilom fazla ama bütün kilolarım göbeğimde.başka bir yerimden almıyorum sadece göbeğimden alıyorum.pilates karın hareketlerini yaptım 2 ay göbek gitti bıraktım iyice yağlandı.kesin çözüm değil yani.:KK69:

kesin çözüm yok mu? denenmiş olan :KK59: ofiste olduğum sürede göbekten kurtulamayacağım galiba :KK59:

ahh ahh hiç sormayınnn bendede o sorun var neler denemedim kii pilatese gidiyorum ama ara verince hopp yine şişti göbüş çözüm değil yani zayıflama çayı içtim ama fayda etmedi şimdi funda yaprağına başlamayı düşünüyorum dur bakalım çare olursa size tavsiye edebilirim..

Canım bende göbeğimden şikayetçiyim ama hiçbir diyet tek başına faydalı değil mekik çekmelisin ben bir ara mekikle göbeğimi yok ettim ama şuan saldım çayıra mevlam kayıra oldu yine :18:

Kızlar ben 3 aydır falan düzenli olarak biberiye ve yeşilçayı karıştırıp çay gibi demleyip içiyorum her gün..ve göbeğimde büyük değişiklik var..düğmesi kapanmayan kotum şuan bol bile geliyo..bi de arada mekik cekmem iyi gelir de ben onu yapamıorum..
Ben de bacaktan muzdaribim:KK43: şöyle bi jel olsa da sürsem spor yapsam..bikac haftada erise gitse :KK43: offff

göbek bendede var arkadaşlar, kilo alınca hemen göbeğim ve basenim çıkıyor, ben bir ara 40 seanslık bilgecel zayıflamaya gitmiştim 10 seans lpg,10 seans radyo frekans,10 seans pasif jimnastik,10 seans lenf drenaj,4 seansta kavitasyon ,kayıt olurken günde 2 lt. su içmem gerektiğini söylediler ve diyet programı ile 2 beden garanti dediler ,ben ne diyet yaptım nede su içtim, sonuçmu:) bazı bölgelerden 2,3 cm. inceldim ve doğumdan sonraki sarkmalarım toparlandı veeee diz kapaklarıma kadar olan selülitlerim %90 oranında azaldı, aradan 1 sene geçti kavitasyona gittim ve oradayı bakan vucüdümün çok sıkı olduğunu spormu yaptığımı sordu? size önerebileceğim kesin çözüm öncelikle günde 2 lt. su, yediklerine dikkat etme ve tabikide haftada 3 gün yürüyüş. başka çözümü yok bayanlar

X