Bohem Giyim Tarzi Hakkinda Düsünceleriniz....

Lambrusco

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2010
3.692
437
Merhaba :)
Bohem tarzi begenenler arasindayim ama bir türlü firsat olmadi bu tarz kiyafetler satin almak. Günlük hayatta sürekli bu tarz kiyafetler giyen var mi aranizda?

$bohemian-fashion-braces-long-skirt-8011-058.jpg

$bohemian5.jpg

$Free-Shipping-2012-Fashion-Women-s-Chiffon-font-b-Boho-b-font-Flower-Bohemian-Smocked-Strapless.jpg

bohemian.jpg

180940_980.jpg

tumblr_lr023nh7h51qzt28fo1_500.jpg

4EB340E5.jpg

bohemian-dress.jpg

Bohemian-Clothing-Style.jpg

white-dress.jpg

women%20dress%20wholesale%20LY%20bohemian%20dress%20k1002497%20Green1.jpg

bohemian-wedding-dresses-bhldn-spring-2012.jpg

Ben bayılıyorum bu tarza elimden gelse her yerde böyle giymek istiyorum
ama işyerinde klasik ofis kıyafetleri,
3 çocukluyum bir yere gittiğimizde mecburen spor giyiniyorum
geriye kalan durumlarda mesela evde veya tek başıma çarşı,gezi alışveriş gibi durumlarda işte bohem elbiselerimleyim
zevk meselesi belki ama ben bayılıyorum

Ben bayılıyorum bu tarza elimden gelse her yerde böyle giymek istiyorum
ama işyerinde klasik ofis kıyafetleri,
3 çocukluyum bir yere gittiğimizde mecburen spor giyiniyorum
geriye kalan durumlarda mesela evde veya tek başıma çarşı,gezi alışveriş gibi durumlarda işte bohem elbiselerimleyim
zevk meselesi belki ama ben bayılıyorum

Ne güzel! En azindan is disinda giyebilmeniz cok güzel. :) Bir anne olarak begendiginiz bu tarzi sürdürmeniz sahane! :KK16:
Ben de bayilanlar arasindayim bu tarza :)

ne güzel! En azindan is disinda giyebilmeniz cok güzel. :) bir anne olarak begendiginiz bu tarzi sürdürmeniz sahane! :KK16:
Ben de bayilanlar arasindayim bu tarza :)

ah keşke ofis ortamındada bu tarz giyinebilsem
ben kendimi inanılmaz rahat ve muhteşem hissediyorum bu kıyafetlerle

Çok hoş lamb:KK16::KK16::KK16:
Çok sevsem de bana yakışmadığından sadece bakıyorum. :98:

bu tarz keşke daha güncel olsa hem masum hem rahat hem çekici ama böyle gıyınıp dışarıya çıktığımızda oldukça dıkkat çekeriz sanırım

çok beğendiğim acaba nasıl giyerim dediğim ama şuan için kendime yakıştırmadığım bir tarzdır bohem tarz. böyle rahat ve vurdumduymaz bir şıklık var onda :KK70: şalaş desen değil kadınsı şık desen değil ama baktığında albenisi olan bir tarz :)

bu tarz keşke daha güncel olsa hem masum hem rahat hem çekici ama böyle gıyınıp dışarıya çıktığımızda oldukça dıkkat çekeriz sanırım

Haklisiniz, böyle giyinip ancak Taksim`e gidilir :) Orda da insanlar en azindan acaba nerden almis soru cümleleriyle bakiyor :)

çok beğendiğim acaba nasıl giyerim dediğim ama şuan için kendime yakıştırmadığım bir tarzdır bohem tarz. böyle rahat ve vurdumduymaz bir şıklık var onda :KK70: şalaş desen değil kadınsı şık desen değil ama baktığında albenisi olan bir tarz :)

Evet aynen katiliyorum rahat ve vurdumduymaz bir siklik!:) Nasil durdugunu ben de tam kestiremedigim icin bu kadar cazip geliyor herhalde :)

Teşekkür ederim canım. Sonuncu elbise hakikaten güzelmiş. :KK17:
Nereden bulunur ki bu elbise :KK31:

Evet sonuncu elbise cok masum duruyor, Istanbul Taksim`de yaz sicaginda bir gün dolasmak lazim bulmak icin sanirim :) Zara da bazen bu tarz kiyafetler satiyor yazin.

Evet sonuncu elbise cok masum duruyor, Istanbul Taksim`de yaz sicaginda bir gün dolasmak lazim bulmak icin sanirim :) Zara da bazen bu tarz kiyafetler satiyor yazin.

Doğru söyledin :KK34::KK34::KK34: Taksim, Bebek, Sarıyer'de giyip dolaşırım artık. :KK12:
Sen neden almayı düşünmedin? :44:

evt bu kıyafetler nedense çok dikkat çekiyor aslında
bazen giyip dışarı çıktığımda her 3 kişiden 2 si dikkatle bakıyor ama bu beni hiç rahatsız etmiyor
çok farklı bir havası var bu tarzların

ben sokaktaki bizim bayanların moda takıntısına inatla çekinmeden giyiyorum bu elbiseleri
bir çizme moda oluyor sokakta herkeste aynısı bir gömlek moda olur bir bakarsınız yine herkeste vardır
ama bu tarz kıyafetleri herkes giymeye nedense cesaret edemiyor
oysaki o kadar çekici güzel hemde rahat ki bu kıyafetler
ne bileyim yaa ben çok seviyorum giyiyorum geziyorum

Doğru söyledin :KK34::KK34::KK34: Taksim, Bebek, Sarıyer'de giyip dolaşırım artık. :KK12:
Sen neden almayı düşünmedin? :44:

Ya aslinda ben de almak istiyorum ama hani bu tarz bir seyler almaya baslayinca ayakkabisi idi takisi idi kombine etmek gerekiyor, o yüzden hep belli bir bütce ayirip alacagim dedim dedim erteledim :) Bir de esim süpriz yapip bir sürü elbise almisti bana evlendigimiz yaz, onlari eskitmeden kiyafet almak biraz har vurup harman savurmak olacak :) Ama bir gün bu stile bürünecegim :)

evt bu kıyafetler nedense çok dikkat çekiyor aslında
bazen giyip dışarı çıktığımda her 3 kişiden 2 si dikkatle bakıyor ama bu beni hiç rahatsız etmiyor
çok farklı bir havası var bu tarzların

ben sokaktaki bizim bayanların moda takıntısına inatla çekinmeden giyiyorum bu elbiseleri
bir çizme moda oluyor sokakta herkeste aynısı bir gömlek moda olur bir bakarsınız yine herkeste vardır
ama bu tarz kıyafetleri herkes giymeye nedense cesaret edemiyor
oysaki o kadar çekici güzel hemde rahat ki bu kıyafetler
ne bileyim yaa ben çok seviyorum giyiyorum geziyorum

Cok haklisin, insanlar dönüp dönüp baksa da ne olacak ki:KK1: Gerci bu durumdan hoslanmayanlar da var.
Evet bu tarzi cok fazla deneyen yok, herhalde gercekten cesaret istiyor.
Bir de dedigin gibi moda olan seyler bir anda herkeste türüyor fakat bu tarz henüz markete hizmet etmediginden herkesin ayni seyleri bulma sansi yok. :)

Ya aslinda ben de almak istiyorum ama hani bu tarz bir seyler almaya baslayinca ayakkabisi idi takisi idi kombine etmek gerekiyor, o yüzden hep belli bir bütce ayirip alacagim dedim dedim erteledim :) Bir de esim süpriz yapip bir sürü elbise almisti bana evlendigimiz yaz, onlari eskitmeden kiyafet almak biraz har vurup harman savurmak olacak :) Ama bir gün bu stile bürünecegim :)

al canım ya bence erteleme içinden geliyosa... ,istediğin şeyi istediğin zaman alıp giy tabi eğer bütçeni çok zorlamıyorsa ki bu tarz zaten salaş bir tarz ,zorlayacağını sanmam sonuçta eğer bu tip kıyafetler pahalı ise bu stilin ruhuna uymaz zaten..

Tam yaza uygun hakikaten :KK16: Hadi gel yaz :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Ay beni heyecanlandırdın daha kışın ortasında :KK31:

X