Boğazımda bir sürü aft çıktı

ponponperisi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2010
107
4
kızlarr geçen haftadan beri sıkıntı stres içindeydim sonra birden boğazımda yanmalar başladı boğaz ağrısı sandım önemsemedim ağrılar arrtıncaa doktora gitim bana akut tonsilit dedi iğne oldum augmental kullandım fayda etmedi
bugun doktora gittim kulak burun boğaza kamerayla boğazıma baktı ben de gödüm yaklaşık 10-15 tane aft vardı!!
ben agızda damakta yanakta dilde çıkar dye bliyordum ama şansıma tukurıyım bozagımda cıktı kac gundur yaşamak işkence ne yemek yiyebiliyorum ne konusabılıyorum ne de gulebılıyorum allah dusmanımın basına vermesın insanın agzında 1 tane çıksa dayanamıyor ben nasıl başedıyorum :KK43:
bugun 8. günüm tukurugumu bile yutamıyorum iğneler batıyor sanki sabah uyanmak gece uyumak işkence
böyle sisteme lanet olsun sağlık karneside ilaçları karşılamıyor ölelim mi!! 88mılyon verdim lanet olsun ne zaman hasta olsam bagkur ılaclarımı karşılamıyo babam boşa vermiş parayı

zaten kızlar devlet hastanesınde randevu almak da imkansız bunlar hastanede yatıyolar resmen gecen gittim hastane bomboş bana randevulu çalışıyoruz dedıler ama bir allahın kulu hasta doktor yok ortada tatil saati de değil
bunlar çakma tc kimlik noları giriyorlar randevu saatlerini dolduruyorlar yatarak beleşten para kazanıyorlar kadın doğumda öyle komşumun ağzı burnunda 13-14 saat aralıksız randevu almak ıcın ugrastık gunlerce 1 gun bile mi boş olmaz ya siz en iyisi acile gidip fenalık geçirin başka çaresi yok

Son düzenleme:
ağzıda çıksa anlarım boğaz damak ne ya!! hemde bir değil 10 tane her sabah ağzıma bakıyorum fenerle geti mi ufaldı m diye aksine yeileri çıkıyo küçük küçk 8günde 5 ilo verdim 55dim 50 oldum ama 100kilo osaydım bile bu çileye değmez!! kaç gündür neler çekiyorum. annem kaç yaşında kadın ilk defa boğazda çıkanını gördüm diyo daha 28yaşımda başıma gelenlere bak kaderime isyan ediyorumm:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

yoğurttan başka bişey yiyemiyorum kaç gündür o da ne acılarla yiyorum başka önerininizvar mı aftın yok lmasına yarayan

Son düzenleme:
merhaba geçmiş olsun,belki kocakarı ilacı gibi olacak ama geçen hafta annemin ağzında aft çıkmıştı.hayatı zindan oldu su içse bile canı acıyordu yutkunurken bile dediğin gibi..son olarak kekik suyu içmeyi denedi ve çok faydası oldu istersen sen de dene sonuçta denemekten birşey cıkmaz zararı yok

merhaba geçmiş olsun,belki kocakarı ilacı gibi olacak ama geçen hafta annemin ağzında aft çıkmıştı.hayatı zindan oldu su içse bile canı acıyordu yutkunurken bile dediğin gibi..son olarak kekik suyu içmeyi denedi ve çok faydası oldu istersen sen de dene sonuçta denemekten birşey cıkmaz zararı yok

hhehehe kocakarı lafına çok güldüm hehe ama doktor baharattan uzak dur dedi:KK37::KK37::KK37::KK37: artık salonun ortasına geçip yutamadğım ne kadar ukuruk varsa salıcam ortalıga eşim ekmek ye gider beyazlıklar diyo şaka gibi bu şeyi hiç yaşamamış insanlara çok özeniyorumm:KK37::KK37::KK37:

Lanet olsun lanet olsun herşeye en illet hastalıklara kansere bile çare bulan sağlık sektörü ağızda çıkan küçücük bi yaraya çare olamıyor sebebini bulamıyor tedavisini yapamıyor ve dalga geçer gibi geçmesini bekleyin diyor yazıklar olsun sizlere:KK37::KK37:

canım öncelikle geçmiş olsun.şuan bende aynı dertten muzdaribim benimde ağzımın içinde çıktı aft.
yine 1 ay önce de aft çıkmıştı.b vitamini eksikliğinden kaynaklanıyormuş.şimdi tekrar b vitamini kullanıyorum ve aktardan urumdutu şurubu almıştım onuda yaranın üzerine pamukla tampon yapıyorum kısmetse 2 güne kadar geçer.tavsiye ederim ancak bu şekilde geçirebiliyorum ben. :94:

sağol canımm ya tek bi nedeni yok bunun stresten falan da çıkabiliyo ağız uçuğu ağızz ülseri diğer adı aftın zatn ben de bi değişim yok malesseff bu arada be baya pimpirikli bi insanım nezle olsam ölücem sanıyorum öyle pis bi yapım var malesef şimdide behçet hastlığı mı dıye tırsıyorum kafayı yicem

yaaaaaa bu aftlara niye çare bulamıyolar anladım ben bu aftt illeti amerikan avrupa da hemen heemen hiç görüülmüyomuş. ortaadoğu ve turkıyede cok eee tabi avrupalı abdlinin böyle problemleri yok tabi bizim doktorlar hiç üretmesin avrupadan hazır alın herşei ulam abdde böyle bi hastalık çıksa hemen bulurlar ilacını:KK37::KK37::KK37:

kızlarr geçen haftadan beri sıkıntı stres içindeydim sonra birden boğazımda yanmalar başladı boğaz ağrısı sandım önemsemedim ağrılar arrtıncaa doktora gitim bana akut tonsilit dedi iğne oldum augmental kullandım fayda etmedi
bugun doktora gittim kulak burun boğaza kamerayla boğazıma baktı ben de gödüm yaklaşık 10-15 tane aft vardı!!
ben agızda damakta yanakta dilde çıkar dye bliyordum ama şansıma tukurıyım bozagımda cıktı kac gundur yaşamak işkence ne yemek yiyebiliyorum ne konusabılıyorum ne de gulebılıyorum allah dusmanımın basına vermesın insanın agzında 1 tane çıksa dayanamıyor ben nasıl başedıyorum :KK43:
bugun 8. günüm tukurugumu bile yutamıyorum iğneler batıyor sanki sabah uyanmak gece uyumak işkence
böyle sisteme lanet olsun sağlık karneside ilaçları karşılamıyor ölelim mi!! 88mılyon verdim lanet olsun ne zaman hasta olsam bagkur ılaclarımı karşılamıyo babam boşa vermiş parayı

zaten kızlar devlet hastanesınde randevu almak da imkansız bunlar hastanede yatıyolar resmen gecen gittim hastane bomboş bana randevulu çalışıyoruz dedıler ama bir allahın kulu hasta doktor yok ortada tatil saati de değil
bunlar çakma tc kimlik noları giriyorlar randevu saatlerini dolduruyorlar yatarak beleşten para kazanıyorlar kadın doğumda öyle komşumun ağzı burnunda 13-14 saat aralıksız randevu almak ıcın ugrastık gunlerce 1 gun bile mi boş olmaz ya siz en iyisi acile gidip fenalık geçirin başka çaresi yok

Merhaba, konu çok eski ama yazmak istedim. Aynı şeyleri yaşıyorum. Google’da araştırırken yazınıza denk geldim. Çözüm bulabildiniz mi acaba bir öneriniz var mı? Hayattan bezmek üzereyim :silah:

X