Blue diamond reklamı yalan

selennn

Evli mutlu ve çocuklu
Pro Üye
Anneler Kulübü
3 Ocak 2011
6.175
15.693
39
Blue diamond reklaminda seda sayan pırlantaniz hangi marka olursa olsun 365 gün ücretsiz bakim yapılir diyor ya kesinlikle yalan
Gecenlerde (cumartesi akşamı) bursa suryapi marka avm de temizletmek istedim alyansimı nerden aldiniz dedi zen dedim biz baska markanin ürününü temizlemiyoruz dedi hem de ukalaca
Bende o zaman neden reklamda böyle böyle diyor dedigimde defol der gibi bir bakiş attı elemanı..sikayetimi yazıcam

Blue diamond reklaminda seda sayan pırlantaniz hangi marka olursa olsun 365 gün ücretsiz bakim yapılir diyor ya kesinlikle yalan
Gecenlerde (cumartesi akşamı) bursa suryapi marka avm de temizletmek istedim alyansimı nerden aldiniz dedi zen dedim biz baska markanin ürününü temizlemiyoruz dedi hem de ukalaca
Bende o zaman neden reklamda böyle böyle diyor dedigimde defol der gibi bir bakiş attı elemanı..sikayetimi yazıcam
Zen de niye temizletmiyorsunuz? İlgili firma en mantıklısı. Başka marka da temizletmek aklıma gelmezdi.

sadece bu degil ki reklamdakiler ya ellerinde olmuyor yada oyle.birsey yok diyorlar

pırlanta hassas bişey ya ben olsam başka markaya götürmezdim. ama reklamı yalanlamaları hoş olmamış.

Zen de niye temizletmiyorsunuz? İlgili firma en mantıklısı. Başka marka da temizletmek aklıma gelmezdi.

Evet ilgili firma en mantiklısi ama o anda avm de oldugum icin 1 saatte temizlenir diye oraya götürmek istedim gorduğüm gibi yalanci çıktilar hem de ukala ve saygisizlardi

o satış elemanı ya firmanın o politikasını bilmiyordur yada uğraşmak istememiştir. bence de zene götürün. kendi ürünleri değil ya temizleseler bile lütfediyor gibi davranırlarsa bile bozulurdum ben

X