Blent Ersoyun ceninli yz !!!

E

EU2

Ziyaretçi
Bülent Ersoy yüzüne cenin enjekte edip gençleşti. Bu durum etik olarak tartışılırken o ilk konserine çıktı ve böyle görüntülendi;

Bülent Ersoy gençleşmek uğruna yüzüne ceninlerin kök hücrelerinden hazırlanan bir ilacı şırınga ettirdi.

Ersoy'un yüzüne enjekte edilen kök hücrelerin alındığı ceninler ise doğma imkanı bulamayan, anne karnındayken düşen ya da kürtajla alınan bebekler...

Bu işlem hem tıp dünyasını hem magazin dünyasını ikiye böldü. Kimileri uygulamanın etik olmadığını söylerken, bazılarına göre son derece doğal bir durum...

Bu uygulamadan sonra Harbiye Açıkhava'da konsere çıkan 57 yaşındaki Ersoy'un cildinin gençleştiği de bir gerçek...
ALINTI....

:1shok: :1shok: :1shok:

yüzüne cenin köküde koysa zıkkımın kökünüde koysa çirkin

nasıl yüzünde cenin hüçreleriyle gezebilecek. ben düşünemiyorum bile..
çok kötü ya...

Az önce izledim bende tvde cidden cıks naparsa yapsın olmuyor olmuyor üstelik bu şekilde bir yöntem ne kadar doğru cidden tartışılır beni çok ürpertti açıkçası..Ama ondada bir işe yaramadığı aşikar bence birde yeniden erkek olmayı denese:)

Hiç olmeyecekmi sanıyoki acep kendini irenc şey ya

Az önce izledim bende tvde cidden cıks naparsa yapsın olmuyor olmuyor üstelik bu şekilde bir yöntem ne kadar doğru cidden tartışılır beni çok ürpertti açıkçası..Ama ondada bir işe yaramadığı aşikar bence birde yeniden erkek olmayı denese:)

demi ama o kadar masrafı geri donmek için yapsaydı cillop gibim deluganlu olurdu :))))

Allah islah etsin valla ne yapacağını şaşırmış bu yaa :1shok:

Allah ıslah etsin igrenç şey yaa..yüzünde cenin hücresiyle içi nasıl rahat olacak acaba.

hay be insancık sonunda ölücen , toprak olucan
nedir bu gençleşme hırsı
nedir bu kendine güvensizlik
yamattın yamattın yetmedi
cenin enjekte ettirmediğin kaldı
yuh yani

yuh be yuh valla yok artık..kafayı yemiş bu utanmaz yaa..Allah ıslah etsin çok kızdım..

rabbim akil fikir versin
ceninlere kadar el uzatiliyo demekki
yasama sansi olmasada
nasil rahat ederki insan ya
ve bence genclesicegine kendini iyice rezil ediyo son hali eskisinden daha kötü

Walla arkadaşlar bi okusa hepimiz toptan mahkemeliğiz ha. Biliyosunuz Topaloğlu Bülent Ersoy dünyaya açılacaktı önünü kestiler dedi, mahkemelik olduydu.kaydirigubbakcemile3

Çocuk doğuramıyo ya karnında gezdirmek yerine vücuduna enjekte etmeyi düşündü herhal...
Hamilelik hasterini böle giderecek...

X