bizde başladık tüp bebek için

burcu gxoxkmen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2007
46
0
slm canlarım, çok şükür 08/11/2007 bizde başladık tüp bebek işlemlerine şuan babyprin,myrolon ve elevit kullanıyorum.22-kasım da lucrin depot isimli iğneyi koldan yaptırıcam. 28-kasımda myrolon doğum kontrol ilacını bırakıcam ardından üç dört günsonra regl olunca 04-12-2007 tarihinde ulrasonla bakılıp akşamına göbekten 10 günlük iğnelerim başlıycak. Embriyo transferim 18-12-2007 de 30-12-2007 de gebelik testi için gideceğim.Allah buradaki tüm bebek isteyen arkadaşlarıma anne olmayı nasip eder inşallah.Dualarınızı bekliyorum.

(Ayrıca sevgili SENACE seni çok özledima.s., allah dualarını kabul etti canım, yanılmıyosam anladığım kadarı ile hamilesin senin adına çok:1hug: sevindim Allah analı babalı büyütür inşallah...)

cnm hadı hayırlısı inş ıyı gelısmeler olurda senınde hamıs haberını alırız sonrada sen bızlere dua edersın dualarımız senınle

selam burcu hayırlısı olsun canım bende d kontrol ilaçlarımın son 3 tanesini kullanıcam 22 kasımda lucrini olmaya başlıycam 26 kasımda gonal f lere inşallah hepimiz için hayırlısı olur.

burcu hayırlı olsun aşamanı takip edeceğim Allah hayırlı sağlıklı bir bebiş nasib eder inşallah moralini çok yüksek tut ve başarabileceğinize inan... Sağlıcakla kal

Hadi hayırlı olsun burcu gökmen.Bende puregon iğnelere başladım.Salı çatlatma iğnesi yapılacak.Persembe yumurtalar toplanacak.Heyecanlıyım.Dualarınızı bekliyorum.

slm butterfly's , pek anlamadım ben senin durumu. Sen tüp bebek tedavisine başlamadınmı vitamin desteği olmadan nasıl başlıyorlar:uhm:

MERHABA BURCU HAYIRLI OLSUN GÜZEL HABERLERİNİ BEKLİYORUZ...
CANIM BENDE 7 KASIMDA LUCRIN'LE BAŞLADIM BENDEDE VİTAMİN FİLAN YOK?
SENİN SORUNUN NEYDİ?
BİRDE BU TARİHLERİ NASIL NET VERDİLER BENİM HİÇBİRŞEY BELLİ DİİL HASTADA OLAMADIM OF ÇILDIRMAK ÜZEREYİM :KK43:... :emir_bebek: :emir_bebek:

MERHABA BURCU HAYIRLI OLSUN GÜZEL HABERLERİNİ BEKLİYORUZ...
CANIM BENDE 7 KASIMDA LUCRIN'LE BAŞLADIM BENDEDE VİTAMİN FİLAN YOK?
SENİN SORUNUN NEYDİ?
BİRDE BU TARİHLERİ NASIL NET VERDİLER BENİM HİÇBİRŞEY BELLİ DİİL HASTADA OLAMADIM OF ÇILDIRMAK ÜZEREYİM :KK43:... :emir_bebek: :emir_bebek:

sevgili gülseren cim , biz bir yıldır eşime sürekli farklı yerlerde tahliller yaptırdık , yine geçen sene antalya tüp bebek merkezine gitmiştik orda eşime tahlil yaptılar beni de muayene etmişlerdi.Hatta benim rahmime ilaçlı su verdiler sanırım kanal röntgeni gibi bişeymiş.Bize bir yıl daha beklememizi önerdiler çünkü eşimin sperm azlığı sorunu vardı.bu seneye kadar bekledik,en sonunda tıp fakültesine gittik orada yapılan tahliller neticesinde bize ancak tüp bebek yapılabileceğini sölediler.tabi bende doktora gttim bu arada fakat ben de hiç bir sorun çıkmadı.Bu ay eşimle bi karar verdik ve tüp bebek merkezine başladık.fakat bu myrolon (doğum kontrol hapı ) merkezde tedaviye başlayan herkez kullanıyo bu tüm işlemler için gerekliymiş.biliyorsunuzdur bi de ya folic acid yada elevit her anne olmak isteyen bayanların kullanması gereken bişey , bebek aspirini de gerekli.şuan gittiğimiz merkezde herşeyimiz araştırılıyo bisürü testler yaptırdık.Kızlar daha öğrenmek istediğiniz bişey varsa anlatıp yardımcı olmaya hazırım..:1rolleyes:

selam burcu bende yarın lucrin e başlıycam ve senin tedavi protolünle aynı 21 gün doğum kontrol ilacı kullandım c tesi bitti yarın lucrin e başlanıcak ve perşembede gonal f lere hakkımızda hepimiz için hayırlşısı bu arada vitaminlerde hamileli süresincede kesilmiycekmiş.

X