Lekeler, Çiller Bıyık bölgesi kararma+leke ye şu yeryüzünde çare bulan yok mu?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Merhaba, ağda ve cımbızla değil iple alın veya kuaförde aldırıyorsanız özellikle belirtin. İkincisi karbonat+gülsuyu+2damla limon suyu macun haline getirip oraya sürün, kuruyunca hafif hafif ovalayarak ılık su ile çıkartın. Ben bir de yüzümdeki lekelerden,izlerden, koyu lekelerden Farmasi'de beyatlatıcı seri var, oradaki sabunla yıkayıp gece kremini sürüyorum, haftada bir de peelingini uyguluyorum. Hepsi geçti, ki hiç bir şey işe yaramıyordu. 🌼

Arkadaşlar ben de melazmadan muzdaribim. Bu konuda denemediğim karışım kalmamıştır.listerinli karbonatli karışım mı dersin nisadir mı dersin zerdeçal...sonra kremlerden the ordinary ve dermal Md serumlarini da düzenli kullanmama rağmen hala orada dimdik ayakta duruyor karanlık yamalarim.simdi de gulsuyundan medet umdum doğal olursa faydası daha çok olur diye onu da evde yaptım.simdilik bı gelişme yok.Bu konuda gerçekten faydasini gordugunuz karışımları yazarsanız sevinirim çünkü çaresizlik insana her şeyi yaptırıyor.

Benim de ağda ip ucuk lekesi o bölge hassas olduğundan aynı yerde iki kere ucuk çıkınca leke bıraktı benimde çok kötü tam ağız uçları tarafında bıyık gibi duruyor fondötenle kapatıyorum ama yine de tam kapanmıyor.Medacassol tek başına etki etmiyor ben Onuda tek kullandım ama geçmedi 😞
Of geçsin artık ya valla çok sıkıldım

kızlar karbonat ve yoğurt kürü deneyen oldu mu?

ben dün akşam denedim. ilk denemede bile yüzümde renk açtı ama sürekliliği ve kalıcılıüı ne olur bilmem. benimde bıyık bölgesinde kararma var ayrıca yanaklarımda değişik renklenmeler var.

Ben de de o dert vardı ben lazerle çareyi buldum 1 seansta gitti o kararma leke açılma oldu 7 seansta artık hiç birşey kalmadı bembeyaz oldu lazeri dene istersen

Bıyık bölgesine mi lazer yaptırdın
Evet oraya yaptırdim tüylerin gitmesi için zaten aninda leke açtı zamanla bembeyaz oldu ama kılların siyah olması lazgim ki daha iyi sonuç alabilmek için he bide batik fln varsa dene istersen bi 2 dkk bir islem haftada bir kaç kere gidersin ama sonuç güzel olur jelli olan lazer epilasyon gitme tavsiyem

Evet oraya yaptırdim tüylerin gitmesi için zaten aninda leke açtı zamanla bembeyaz oldu ama kılların siyah olması lazgim ki daha iyi sonuç alabilmek için he bide batik fln varsa dene istersen bi 2 dkk bir islem haftada bir kaç kere gidersin ama sonuç güzel olur jelli olan lazer epilasyon gitme tavsiyem
Benim tenim esmer tüğler siyah hangi tip lazere gittin

Benim tenim esmer tüğler siyah hangi tip lazere gittin
Wortex pro diye bir marka çok iyi bişey jelli olmasın da esmer tüylerin ise çok çabuk etki eder git bir hastahanede yaptır yada iyi bir güzellik salonunda ben güzellik salonunda yaptırdim bir sene olmadan bir tane kıl tüy kalmadi artık rengi açıldı batik kalmadı lekeler yok dene istersen bazı hastahenlerde sadece leke açıcı lazer var istersen ona başvur

Hamileler için yasak lazer doğal kremler su bazlı kremler kullan birde teramisin diye krem var onu kullan sadece akşamları sur güneşe çıkma aynı sefanın kremi var birde merhami mükemmel bişey yara kararma ne varsa hemn düzenli kullanımda hiç birşey bırakmıyor ben kullandım bacaklarında leke kalmisfi eskiden onalri anında geçirdi

Of geçsin artık ya valla çok sıkıldım
merhaba
ben lekelerim için NIVEA Hyaluron Cellular Filler Anti-Pigmentation Serum dan aldım ve 15 günde faydasını gördüm lekelerim acıldı artık kapatma gereği duymadan dışarıya cıkabiliyorum.SAbah akşam dudak üstüne uyguladım gözle görülür bir fark var kullanmaya devam edicem Sende dene istersen

Merhaba kızlar PİRİNÇ TONİĞİ

sir ağda yüzünden oluşan bıyık lekem vardı artık di li geçmiş zaman kullanıyorum çoook mutluyum

özellikle yazlıkta güneşlenirken simsiyah oluyordu pala remzi gibi oluyordum

vee youtube ta denk geldiğim bir videodaki doğal tarifi uyguladım
Sadece 4 çorba kaşığı pirinç üstüne sıcak su ve 1 gün bekliyorsun ertesi gün kullanıyorsu

3 gün videoda anlatılan yöntemle lekeme sürdüm
Ne sivilce lekesi ne sir ağda lekesi hepsi yok oldu ve bronz tenimin rengine zarar vermeden sadece lekeler kayboldu yani halen bronzum 💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼 Allah razı olsun allah ne muradı varsa bu kızcağıza versin 🙏🏻🧿

mutlaka kızlar videoyu izleyip uygulayın Herşey para tuzağı çözüm mutfakta 😍😍😍

merhaba
ben lekelerim için NIVEA Hyaluron Cellular Filler Anti-Pigmentation Serum dan aldım ve 15 günde faydasını gördüm lekelerim acıldı artık kapatma gereği duymadan dışarıya cıkabiliyorum.SAbah akşam dudak üstüne uyguladım gözle görülür bir fark var kullanmaya devam edicem Sende dene istersen
Ben de kullanıyorum tamamen geçirmedi ama hafifletti eskisi kadar rahatsız etmiyor

Senin derdine çare bu krem beyazlatıcı kızımda kullandı ve kurtuldu o dertten resmini atıyorum yalnız biraz pahalı güney kore den gerçekten çok etkili fiyatı acaip pahalı ama çok çabuk sonuç alırsın dermotolojiye gidip para harcama bir şey bildikleri yok boşa okumuşlar bunlar

Eklentiler

• 20200712_213640.jpg
    20200712_213640.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 229
Senin derdine çare bu krem beyazlatıcı kızımda kullandı ve kurtuldu o dertten resmini atıyorum yalnız biraz pahalı güney kore den gerçekten çok etkili fiyatı acaip pahalı ama çok çabuk sonuç alırsın dermotolojiye gidip para harcama bir şey bildikleri yok boşa okumuşlar bunlar
Lekeleri melazma mıydı ve fiyatı nedir bir de hangi siteden temin ettiniz bilgi verir misiniz

Lekeleri melazma mıydı ve fiyatı nedir bir de hangi siteden temin ettiniz bilgi verir misiniz
Beyaz leke vardı geçirdi dermotolojiye gitti olmadı, neler denedi neler şu bir yılın içinde hiç bir şey fayda etmedi onca krem boşa para harcadı bu krem fayda etti hepsiburada İNTERNET sayfasında var fiyatı 180 tl

fee fi fo fee fi fo

Merhaba kızlar PİRİNÇ TONİĞİ

sir ağda yüzünden oluşan bıyık lekem vardı artık di li geçmiş zaman kullanıyorum çoook mutluyum

özellikle yazlıkta güneşlenirken simsiyah oluyordu pala remzi gibi oluyordum

vee youtube ta denk geldiğim bir videodaki doğal tarifi uyguladım
Sadece 4 çorba kaşığı pirinç üstüne sıcak su ve 1 gün bekliyorsun ertesi gün kullanıyorsu

3 gün videoda anlatılan yöntemle lekeme sürdüm
Ne sivilce lekesi ne sir ağda lekesi hepsi yok oldu ve bronz tenimin rengine zarar vermeden sadece lekeler kayboldu yani halen bronzum 💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼 Allah razı olsun allah ne muradı varsa bu kızcağıza versin 🙏🏻🧿

mutlaka kızlar videoyu izleyip uygulayın Herşey para tuzağı çözüm mutfakta 😍😍😍

X