Lekeler, Çiller Bıyık bölgesi kararma+leke ye şu yeryüzünde çare bulan yok mu?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Senin derdine çare bu krem beyazlatıcı kızımda kullandı ve kurtuldu o dertten resmini atıyorum yalnız biraz pahalı güney kore den gerçekten çok etkili fiyatı acaip pahalı ama çok çabuk sonuç alırsın dermotolojiye gidip para harcama bir şey bildikleri yok boşa okumuşlar bunlar
Pahalı demişsiniz de ben bir leke serumuna 600 tl verdim 2 aydır kullanıyorum lekem geçmedi. 180 tl ne ki geçirecekse vereyim.

Yalnız ben baktım bu ürüne gözenek maskesi diyor lekeyi nasıl geçirecek ki?

Son düzenleme:
Pahalı demişsiniz de ben bir leke serumuna 600 tl verdim 2 aydır kullanıyorum lekem geçmedi. 180 tl ne ki geçirecekse vereyim.

Yalnız ben baktım bu ürüne gözenek maskesi diyor lekeyi nasıl geçirecek ki?
Hiç kil maskesi denedin mi , o da beyaz lekeleri geçiriyor , öncr kil maskesini dene

O leke kışın geçer yazın ortasında zaten krem kullanamazsın
Niacinamid içeriği yazın da kullanılabiliyor. Cildi soymuyor veya güneşe maruziyet yaratmıyor. Ama ona yeni başladım. C vitamini serumu kullandım 2 ay, şuan sadece akşam sürüyorum. Kışın daha çok eğilicem bu leke konusuna tabii.

Kararmaların için beyazlatıcı kremler bakabilirsin canım ben sinozun leke kremini kullanıp çok memnun kaldım markanın beyazlatıcı kremide var yanlış bilmiyosam o iyi gelir bence sana

Ne denediysem geçmedi ya sinirim bozuldu iyice. Bazen koyulasiyor bazen açılıyor sanki rengi. Sadece dudak ustumde var benim. Geçsin artık ya :KK43:
Acaba siz bı çözüm buldunuz mu lekenize bende aynı dertten muzdaribim. Benimde biyik bölgemde var lekem ve insanlarla birebir diyalogdan kaçınıyorum evli değilim erkek arkadaşımla bile konuşmak istemiyorum okadar rahatsız oluyorum ki anlatamam size . Çalışan biriyim birde . Rabbim dert verip derman aratmasın tabiki bu günlerimize şükür. Sadece size sormak.istedim.kurtuldunuz mu lekelerinizden diye

X