Saç Bakım Ürünleri Bıttım Sabunu Hakkinda

geçen gün yağ bakımı yaptım saçlarım avuş avuş ellerime geldi sonra gittim iade ettim bıttım sabunu aldım siirt in miş yıkadım fena kokmuyordu dökülme olmadı ama üstüne elseve şampuan süreyim dedim döküldüü cunku şampuan acayip yumuşatıyor kökleri yaa sonra bugun yine bıttımla yıkadım hiç dökülmedi kupkuru da olmadı cok memnun kaldım tararken elime gelen saçlarım gelmedii bundan sonra evdeyken bununla yıkıcam fön falan cektirirken de saç kremi kullanır gibi uçlarına yumuşasın diye şampuan sürücem ve tabi güzel koksun diye:)ama bıttım keçe gibi yapmadı en azından dökülmüyoo dökülmesinde herşeye razıyım umarım böyle devam ederr:)

kızlar, saçımızın asidik bi dengesi varmış ve sabun bazik olduğu için bu dengeyi bozar saçın kuruyup dökülmesine yol açarmış. öyle midir ki? sabunu denemek istiyorum ben de. çok dökülüyo saçlarım ama çok kuru ayrıca.

benim halalarımı hep annem bana örnek gösterir ipek gibi saçları vardır hepsinin 3 tane halam var 3 üde 60 ını geçti sayılır ama acayip güzel saçları var maşallah sırrı sabunmuş kesinlikle sabunun şampuandan iyi oldugunu söyluyolar uzmanlarda dahil

bende denedim berabt bişey ya:) okadar duruladım tararken keçe gibi oldu dipleride yapış yapış kaldı. tarağıma fırçama bile yağlı yağlı parçacıklar bulaştı.korkunç bişeydi:KK70:

sabunu direk sürünce dipte tortusu kalıyo yapış yapış oluyoo

ama elde biraz köpürtüp uygulayınca süper oluyo şahsen dökülmem azaldııı

Ben bu gün denedim ilerleyen günlerde sonucunu yazarım sizede.ilk kullanım olduğu için pek bir şey belli olmuyor.ama aktar bana şampuan kullanma dedi.

10 yıl önce felan babam almıştı bu sabundan. Bir iki kere kullandıktan sonra benim saçımı bitlendirmişti bayanlar hiç unutmam :KK43:( Adı üstünde bıttım sabunu uzak durun derim ben.

gerçek bıttım sabununu bulmak çok zor haikisi hatayda yapılıyor piyasadakilerin bir çoğu gerçeği değil fabrikasyon hep hatay da yapılanalr el yapımı

bende yaklaşık 20 gündür bu sabunu kullanıyorum ve çok memunum.saçlarım yağlı ve aşırı dökülüyordu .normal şampuanlarla hergün hatta bazen günde iki kere yıkamak zorunda kalıyordum .Ama bu sabunda iki günde bir yıkıyorum .çok memunum.ilk yıkadığımda durularken yağlıkalıyormuş hissi var ama kuruduktan sonra farkı görüyorsunuz emin olun .bence abartıldığı gibi kötü kokulu değil.En azından benim gibi dökülme,yağlı saç gibi probleriniz varsa mutlaka deneyin derim...

ben tv de görmüştüm mardide yapıyorlar turistlerin ilgisi çokmuş ingiltere prensinin bile kullandığı söyleniyormuş nette vardır sanırım ilk başlarda sert yapıyomuş saçı ama sonradan baya bi güçlendiriyomuş erkek arkadaşıma almıştık biz fatih kadınlar pazarından aktarlardada vardır sanırım dikkat edin orjinali olsun biz 1 kalıp almıştık 3 küsürdü yani kilosuda 15-20 arası vardır tahminen

bende yaklaşık 20 gündür bu sabunu kullanıyorum ve çok memunum.saçlarım yağlı ve aşırı dökülüyordu .normal şampuanlarla hergün hatta bazen günde iki kere yıkamak zorunda kalıyordum .Ama bu sabunda iki günde bir yıkıyorum .çok memunum.ilk yıkadığımda durularken yağlıkalıyormuş hissi var ama kuruduktan sonra farkı görüyorsunuz emin olun .bence abartıldığı gibi kötü kokulu değil.En azından benim gibi dökülme,yağlı saç gibi probleriniz varsa mutlaka deneyin derim...

aynı sorun bende de var aldığınız yeri özel msjdan yazabilirmisiniz?

Arkadaşlar ben bu bıttım denen mucizeyle geçen hafta annem sayesinde tanıştım. Banyoya girerken annem yeni aldığı bıttım sabununu kullanmamı tavsiye etti ve ben dalga geçtim amaaan yine şu bitkisel zımbırtılar diye.. Fakat gözüme takıldı kendisi ve şampuandan önce elimle ve daha sonra da direkt saçlarıma sürdüm ama kesinlikle saç derimi kaplayacak kadar değil hatta az sürdüm diyebilirim. Bİraz bekletip yıkadım. Üstüne şampuan, onun üstüne de krem. E bıttımı mı kaldı şimdi diyeceksiniz ama saçlarım o kadar güzel parladı ve hacimlendi ki aynada bakmaya doyamadım. Şiddetle tavsiye ediyorum. Bazı arkadaşlar her ürünü olduğu gibi bunu da abartıp saça kalın tabaka halinde sürüyolar sonra da ay diplerimde tabaka kaldı çıkmıyor berbat bişey bu diyorlar. Fakat kararında kullanıldığında emin olun işe yarayacaktır, kesinlikle tavsiye olunur. Yaşasın bitkisel zımbırtılar!!! :KK16:

Bu sabunu ya klasik 3 4 yildir kullanıyorum doğal bi sabun . bence kullanmalisiniz kepek için bulunmaz bi sabun sac dokulmeme fayda etmedi kiriklarada ama kepek için mükemmel

Bu sabunu ya klasik 3 4 yildir kullanıyorum doğal bi sabun . bence kullanmalisiniz kepek için bulunmaz bi sabun sac dokulmeme fayda etmedi kiriklarada ama kepek için mükemmel
Denemeyi düşünüyorum.Ama saçımda boya var..saçlarım sarı.Boyalı saçlarda da işe yarar mı ki.Daha önce hakiki defne sabunu denedim birkaç kez diplerim yapış yapış oldu yağlı gibi.Bir daha da kullanmadım.

Denemeyi düşünüyorum.Am saçımda boya var..saçlarım sarı.Boyalı saçlarda da işe yarar mı ki.Daha önce hakiki defne sabunu denedim birkaç kez diplerim yapış yapış oldu yağlı gibi.Bir daha da kullanmadım.
A
Denemelisiniz eğer Safin yipranmis ise onar ici gücü vr sacim yqgliydi na bu sabunu kullandigimdn beri hayli bir sacim yok kepek için ise bulunmaz bir nimet dokulmeyede tabiki ise yriyo . benim sacim çok dökülürdü hafif bir azalma var ve sampyuan bile kullanmiyorum bittim sabunu tek basina yetiyo sabun doğal olduğu için marka sampyanlar kullnmiyom ara zira ecaneden aldigim doktorun önerdiği sampuani kullanıyorum onun dişinda bu sabun bi harika ama her sac için uygunmu bilemem

X