Bitkilerden gelen mucize-zayıflatan karışım 15 günde 4 kilo

arkadaşlar merhaba kendim deneyip memnun kaldığım bir karışımı sisiznlede paylaşmak istiyorum. kullandım ve 15 günde 4 kilo verdim bu karışım aktarlarda alışveriş merkezlerindeki otcularda 35 ytl ye satılıo ister ordan alın ister tek tek alıp kendiniz karıştırın.
işte karıştırılacak bitkiler
kiraz sapı, avakado yaprağı, mısır püskül, biberiye, rezene, at kuyruğu, keten tohumu

bu bitkileri eşit miktarlarda 1 litre kaynamış suyun içine atıyorsunuz ve bütün bir gün boyunca içiyorsunuz hepsinden birer tatlı kaşığı yeterli bunun için.
dikkat suyun içine atıp kaynatmıyoruz kaynamış suyun içine atıyoruz ve ılıyınca bütün gün boyunca içiyoruz.

sonuç 15 günde 4 kilo tabi bunu içerken homine gırtlak yemedim az yemeye dikkat edelima.s

kızlar 50şer gram alsam kaç gün yeter tahminen.. bide fiyatı ne kadar tutuo ortalama..gamyoncuiremsu

aktarda falan bulabilir miyiz? mesela mısır püskülü ve avakado yaprağını??

canım hemen hemen bütün aktarlarda bulabilirsin
genellikle onlarda 100 er gr hazırlayıp poşetlerde satıyolar
ve bu poşetlerde ya 1.5 yada 2 tl
öle pahalı bişi değiller merak etme:içelim:

Arkadaşlar bende 5 gündür fln kullanıyorum ama henüz bi farklılık hissetmiş değilim. Öyle hemen tuvalete çıkma vs gibi şeylerde yaşamadım tam olarak işe yarayıp yaramadıgınıda anlamadım bakalım bi on gün daha kullanayım :1closedeyes:

Teyzem böbreklerinden rahatsız, böbrek taşları var. Beş sene önce doktoru bitki saplarından kaynatıp bol bol içmesini söylemiş, o da ne bulduysa kaynatmış, özellikle ısırgan kiraz sapı vb., eve maydanoz aldıklarında saplarını atmayıp kaynatıp içmiş, ben teyzemi beş ay aradan sonra gördüğümde çok şaşırdım, kilolu ve boğazına çok düşkün biri olmasına rağmen karın bölgesi incelmiş göbeği yok olmuştu. Yediklerimi de hiç kısmadım kızım, dedi. Sadece her gün mecburiyetten bol bol bitki kaynatıp içmiş, sindirim sistemi de hızlanmış.
Benim de emzirme dönemim biteli beş altı ay oluyor ve sadece bir kaç kilo verdim, bugün aktarın yolunu tutacağım, kararlıyım düzenli olarak kullanacağım, teyzem heralde böbrek hastası olmasa bir süre sonra tembellik edip bitki kaynatmaktan vaz geçerdi, böylece o muhteşem yan etkiyi(göbeğinin erimesi) yaşayamazdı.

merhaba arkadaşlar bu karışımı ilk kez duyuyorum.ben sabahları aç karına sadece kiraz sapını kaynatıp içiordum hazımsızlığa biraz etki ediyo .zayıflamayı cok istiyorum acayip kiloluyum.ne giysem üzerimde cok kötü duruyo:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

merhaba arkadaşlar bu karışımı ilk kez duyuyorum.ben sabahları aç karına sadece kiraz sapını kaynatıp içiordum hazımsızlığa biraz etki ediyo .zayıflamayı cok istiyorum acayip kiloluyum.ne giysem üzerimde cok kötü duruyo:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

sevgili zisaan..tek basına kıraz sapıda etkılıdır ama bence mutlaka bu cayı dene yada denemiş ıyı sonuc almıs bırı olarak BEŞİ BİR YERDE cayını deneyın..gercektenm iştahı kesıyor..ben abur cubura cok duskundum..artık cokta ıstemıyo canım..ama duzenlı kullanın..2ay onu kullanın 2ay bu cayı deneyın faydasını kesınlıkle goreceksınızbayanssulusmile

slm bayanlar ben bir diyet kürü kullandim cok memnun kaldim domates suyu,patates suyu,enginar suyu ve isirgan otu suyu onun disinda yemek tarifleri hepsi kür halinde %100 katkisiz organik tavsiye ederim

arkadaşım bu formülle alakalı tam olarak bilgi verirmisin hepsini karıştırarakmı içicez nerden bulabiliriz yada bu yazdığın suları açıklayıcı cevap verirsen çok sevinirim.

arkadaşlar merhaba acaba çok idrara çıkarır mı bu karışım deneyenler gelişmeleri ve tecrübelerini bizimle paylaşırsa çok sevinirim

kızlar ben bu kürü kullandım ama içtikten sonra bir mide bulantısı, bir mide bulantısı anlatamam. napmalıyım bilen varsa yardımcı olsun. bırakmalımıyım ya da normal midir bu durum ? acil cevap verin yhaaa.
bitkiler:
rezene
avokado yaprağı
kekik
keten tohumu
biberiye
mide bulantısından öleceğim

..............
arkadaşlar merhaba kendim deneyip memnun kaldığım bir karışımı sisiznlede paylaşmak istiyorum. kullandım ve 15 günde 4 kilo verdim bu karışım aktarlarda alışveriş merkezlerindeki otcularda 35 ytl ye satılıo ister ordan alın ister tek tek alıp kendiniz karıştırın.
işte karıştırılacak bitkiler
kiraz sapı, avakado yaprağı, mısır püskül, biberiye, rezene, at kuyruğu, keten tohumu

bu bitkileri eşit miktarlarda 1 litre kaynamış suyun içine atıyorsunuz ve bütün bir gün boyunca içiyorsunuz hepsinden birer tatlı kaşığı yeterli bunun için.
dikkat suyun içine atıp kaynatmıyoruz kaynamış suyun içine atıyoruz ve ılıyınca bütün gün boyunca içiyoruz.

sonuç 15 günde 4 kilo tabi bunu içerken homine gırtlak yemedim az yemeye dikkat edelima.s

X