Bitkilerden gelen mucize-zayıflatan karışım 15 günde 4 kilo

arkadaşlar merhaba kendim deneyip memnun kaldığım bir karışımı sisiznlede paylaşmak istiyorum. kullandım ve 15 günde 4 kilo verdim bu karışım aktarlarda alışveriş merkezlerindeki otcularda 35 ytl ye satılıo ister ordan alın ister tek tek alıp kendiniz karıştırın.
işte karıştırılacak bitkiler
kiraz sapı, avakado yaprağı, mısır püskül, biberiye, rezene, at kuyruğu, keten tohumu

bu bitkileri eşit miktarlarda 1 litre kaynamış suyun içine atıyorsunuz ve bütün bir gün boyunca içiyorsunuz hepsinden birer tatlı kaşığı yeterli bunun için.
dikkat suyun içine atıp kaynatmıyoruz kaynamış suyun içine atıyoruz ve ılıyınca bütün gün boyunca içiyoruz.

sonuç 15 günde 4 kilo tabi bunu içerken homine gırtlak yemedim az yemeye dikkat edelima.s
ben başladım başlayalı midem bulanıyor napmalıyım bırakayım mı? sizde de yaşandımı aynı durum?

Arkaşlar bende çarşamba gününden (24.08.2010) beri 7 karışım bitkiyi (avakoda yaprağı,kiraz sapı,mısır püskülü, at kuruğu, rezene biberiye ,keten tohumu ) günde 2 bardak (büyük) içiyorum. Sık sık wc çıkarıyor başka bir yan etkisini görmedim. Faydalarını da zamanla görürüm diye düşünüyorum. Faydasını görenler paylaşsın lütfen. Bu arada yediklerimede dikkat ediyorum.bakalım artık:)

Arkaşlar bende çarşamba gününden (24.08.2010) beri 7 karışım bitkiyi (avakoda yaprağı,kiraz sapı,mısır püskülü, at kuruğu, rezene biberiye ,keten tohumu ) günde 2 bardak (büyük) içiyorum. Sık sık wc çıkarıyor başka bir yan etkisini görmedim. Faydalarını da zamanla görürüm diye düşünüyorum. Faydasını görenler paylaşsın lütfen. Bu arada yediklerimede dikkat ediyorum.bakalım artık:)

Sık tuvalete çıkma kanımca keten tohumu yüzünden. Ama zaten amaç o sanırım :)

kızlar ben bu kürü kullandım ama içtikten sonra bir mide bulantısı, bir mide bulantısı anlatamam. napmalıyım bilen varsa yardımcı olsun. bırakmalımıyım ya da normal midir bu durum ? acil cevap verin yhaaa.
bitkiler:
rezene
avokado yaprağı
kekik
keten tohumu
biberiye
mide bulantısından öleceğim

mide bulantısı yapan arkadaslar rezene yi çıkarsın karısımdan kekik de bildigimiz kekik değil dağ kekiği (zahter) diye gecer az bişi nar çiçeği ekleyin mide bulantısı kalmaz at kuyruğu (kırkkilit otu) nu ekleyin bu önemli

Ben ne kullandıysam yanıt alamadım.yeşil çay içtim zayıflama sera çayı içtim akşam 5 ten sona bişe de yemedim kilo kaybı yerine aldım.bende mi sorun ver acep.bide bunu denesemmi napsam bilemedim.(

ben bunu kısa bır sure denedım içemedim bıraktım bütüngün bu suyu tüketmek zaten mantıklı gelmedı başlayınca çunke tadıda berbat geldi bana devam edemedım

Yazılanları tek tek okudum merakla sonuna geldim belki kullanmaya başladım yazan arkadaşlar sonucunuda yazar diye ama yok. Huuuu kızlar nerdesiniz :))

Arkadaşlar ben yaklaşık 3-4 gündür kullanıyorum. Aslında daha ilk günden faydasını gördüm. Çünkü ben bu karışımla birlikte spor yapıyorum. Aktardan aldığım zamanda satan kişi bun karışımın yağ sökücü olduğunu söyledi ancak hiç bir karışım sizi oturduğunuz yerden zayıflatmaz . Bu yüzden bu karışımı kullanırken en azından 1-2 saat kadar yürüyüş yada spor yapın mutlaka faydasını görürsünüz.

X