bitcoin

Ben binance yi bün indirim

Binance kullaniyorum sizede tavsiyem odur diger uygulamalar daha kolay olabilir fakat en sorunsuz calisani binance, bir iki youtube videosuyla kolayca ogrenebilirsiniz kullanmayi.
Ama tek basiniza bu isi yapmak cok zor olur diye dusunuyorum bir kac telegram hesabi veya tanidik bu isi bilen birilerini takip etmenizi oneririm.
Coinmarketcap ve bir cok youtube kanalini takip ediyorum ben ayrica bi grubumuz var bu isi iyi bilen insanlar var icerisinde, az cok biseyler yapiyoruz

Paribu btc Türk falan hiç bulaşmayın en iyisi binance fiyatlar bile değişkenlik gösteriyor ayrıca coin çıkınca sistemi kapatıyorlar zarara uğrayan çok ayrıca her coin yok diğerlerinde.

Evet emir giriyorsunuz o fiyata gelince satıyor

Ben exen kullaniyorum hergun takip ediyorum.Tablo cikarmayi biliyorsaniz girin bu ise . Talimatla olmuyor takip etmeniz gerekir
Merhaba kızlar, nasıl gidiyor. ?

Nasil analiz yapıyorsunuz, grafik okuma gibi mi? Grafik çıkarmayı öğrenmek istiyorum ben de

Sadece grafik ile olmaz ben uzun zamandır borsacıyım zaten, bir çok eğitim aldım. Teknik analiz, temel analiz, yatırımcı psikolojisi, haberlere gelecek tepkiler, piyasa analizi, piyasa tepkileri ve deneyim hepsinin birleşimi sadece grafik ile yola çıksaydım %99 başarı elde edemezdim hiç bir zaman.

Sadece grafik ile olmaz ben uzun zamandır borsacıyım zaten, bir çok eğitim aldım. Teknik analiz, temel analiz, yatırımcı psikolojisi, haberlere gelecek tepkiler, piyasa analizi, piyasa tepkileri ve deneyim hepsinin birleşimi sadece grafik ile yola çıksaydım %99 başarı elde edemezdim hiç bir zaman.
Ben borsaya çok yeni girdim pek hakim değilim henüz maalesef. Kesinlikle bilgi birikimi, deneyim ve analiz yeteneği olmadan kulaktan dolma bilgilerle cok bulasmamak gerekiyor. Yorumlarinizin takipçisiyim bundan böyle 😊

BİTCİ diye bir borsa var 2aydır oradan baya para kazandım yeni borsalarada çıkacak coini dahada yükselmesini bekliyoruz. Bi araştırın derim.

yüzde 99 başarı diye birşey olamaz

X