BİŞEKTOMİ YAPTIRANLAR

ahu99

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2020
30
11
24
Merhaba önümüzdeki aylarda meme büyütme amelliyatı olacağım olmuşken bişektomi de yaprtırmak istiyorum aranızda yaptırıp memnun kalan veya kalmayan var mı kızlar.Youtubede bazı yaptıranları izledim kimi memnun kalmış kimi hiçbir değişim olmadığını söylüyor.Bir de fiyatı hakkında bilgi verebilir misiniz .Şimdiden teşekkür ederim.

bence cok cokuk hasta erimis gbi duriyor cddi anlamda yanak kilonuz yoksa yapmayin kilo verin veya jade roller tas alin masajla incelir

Bende bisektomi olacagim kimse yok mu ya tecrube paylasacak

Merhaba ben cuma günü oldum şuan inanılmaz şişti ama benim işlemlere karşı vucudum hep tepki verir.Onun dışında zor bir operasyon değil

Hangi doktora oldunuz ve şuan nasılsınız
Merhaba yaman estetik aydın mamakta oldum bi yananığ epey çöktü içine çok mrmnunum diğerinde tam olarak çökme olmadı ama dr a sordum 3ila 6 ayda daha belli olurmuş şuan iyi gittiğini söyledi.Yaklaşık 4 ay oldu beklemedeyim

Merhaba yaman estetik aydın mamakta oldum bi yananığ epey çöktü içine çok mrmnunum diğerinde tam olarak çökme olmadı ama dr a sordum 3ila 6 ayda daha belli olurmuş şuan iyi gittiğini söyledi.Yaklaşık 4 ay oldu beklemedeyim
Gecmis olsun şuan durumunuz nasil?
bende bisoktemi olmayı dusunuyorum.
Iki yanak arasindaki fark cokmu belli oluyor yoksa sadece sizmi fark ediyorsunuz?

Gecmis olsun şuan durumunuz nasil?
bende bisoktemi olmayı dusunuyorum.
Iki yanak arasindaki fark cokmu belli oluyor yoksa sadece sizmi fark ediyorsunuz?
Normal dururken çok belli değil aslında güldüğümde filan çukurlaşıo gamze gibi duruo aslında ama dr operasyonu yaparken bi tarafımda zorlanmıştı yağ yastığı yukarda dedi belkide ordan yeterince yağ çıkaramadı şuan için bilemiyorum ama genel olarak memnunum ben bide daha önce 3 kere filan massater botoks yaptırdım oda yüzümü epey inceltti

Normal dururken çok belli değil aslında güldüğümde filan çukurlaşıo gamze gibi duruo aslında ama dr operasyonu yaparken bi tarafımda zorlanmıştı yağ yastığı yukarda dedi belkide ordan yeterince yağ çıkaramadı şuan için bilemiyorum ama genel olarak memnunum ben bide daha önce 3 kere filan massater botoks yaptırdım oda yüzümü epey inceltti
Geçmiş olsun bende yazın aynı doktora bişoktemi yaptiracagim insallah.
Zayıfım ama tombul yanaklarim var çene hattimda yüzümün tombul oluşundan fazla belli degil.
Bişoktemi sonrası ödemler inince jaw line dusunuyordum.
Masseter botox ve jaw line arasindaki fark nedir acaba?

Geçmiş olsun bende yazın aynı doktora bişoktemi yaptiracagim insallah.
Zayıfım ama tombul yanaklarim var çene hattimda yüzümün tombul oluşundan fazla belli degil.
Bişoktemi sonrası ödemler inince jaw line dusunuyordum.
Masseter botox ve jaw line arasindaki fark nedir acaba?
Dişlernizi sıktığınızda orda bir kasınız var benim o kasım çok gelişmişti hatta yanağımın bir tarafı epey şişmişti bence sizde önce massater yaptırın belki yanaklarınızın inceliğinden memnun kalırsınız çünkü epey inceltio yanakları.Ben ekstra çukurlukta istediğim için bişektomi yaptırdım.Hatta o massater kası küçüldüğünde o jawline çene hattıda belirginleşio.Ama muhakkak iyi birine yaptırın çünkü gülüşü etkileyebilio

Dişlernizi sıktığınızda orda bir kasınız var benim o kasım çok gelişmişti hatta yanağımın bir tarafı epey şişmişti bence sizde önce massater yaptırın belki yanaklarınızın inceliğinden memnun kalırsınız çünkü epey inceltio yanakları.Ben ekstra çukurlukta istediğim için bişektomi yaptırdım.Hatta o massater kası küçüldüğünde o jawline çene hattıda belirginleşio.Ama muhakkak iyi birine yaptırın çünkü gülüşü etkileyebilio
Merhaba geçmiş olsun. nasılsınız şimdi? Yanaklarınızdan memnunmusunuz? Güldüğünüzde hala çukurlaşıyor mu yüzünüz? Ben de bişektomi yaptırmayı düşünüyorum ama gamzeleri hiç istemiyorum. Benim gamzem yok zaten ama ameliyattan sonra olur diye korkuyorum. Onu ameliyat esnasında doktor kontrol edebilir mi acaba?

Merhaba kızlar. 3 hafta önce bişektomi ameliyatı yaptırdım, bir yanağımda ödem geçti ve tam istediğim gibi duruyor, diğer yanakta ta hala sertlik var ve tam sertlik olduğu yerde yanağım biraz içe çöktü, maalesef bu durumdan hiç memnun değilim. Sertlik geçince çökük yanak diğer yanak gibi düzleşir mi acaba? Böyle durum yaşayanlar var mı?

Merhaba kızlar. 3 hafta önce bişektomi ameliyatı yaptırdım, bir yanağımda ödem geçti ve tam istediğim gibi duruyor, diğer yanakta ta hala sertlik var ve tam sertlik olduğu yerde yanağım biraz içe çöktü, maalesef bu durumdan hiç memnun değilim. Sertlik geçince çökük yanak diğer yanak gibi düzleşir mi acaba? Böyle durum yaşayanlar var mı?

3 hafta önce yaptırdım diyip

Anladım, inşallah istediğiniz gibi olur. Peki sağ yanağınızdaki çukur zamanla geçer mi öyle mi kalacak? Doktor ne dedi size bu konuda? Ben de yaptırmayı düşünüyorum da o yüzden o kadar detaylı merak ediyorum. Ben de sizin gibi çukur olsun istemiyorum sadece yüzüm biraz zayıflasın istiyorum. Yüzün çökme konusunda doktora katılmıyorum çünkü her yüz çökmüyor etrafımda birkaç örnek var yüzleri değil çökmek daha da tombul oluyor yaş ilerledikçe. O yüzden üzülmeyin deyim

pazar günü bu hesabınız ile yaptırmayı düşündüğünüzü yazmışsınız.

hep diyorum mutlaka psikolojik bir teste tabi tutmalılar.
Allah akıl fikir versin bu nasıl bir manyaklı ise

benim arkadaşım yaptırmıştı asimetri vardı başlarda ama zamanla geçti. endişelenmeyin geçecektir ama zaman gerekiyor diye biliyorum. bir 5-6 ayda anca oturuyor

Kızlar merhaba ben de bişektomi yaptırdım 6 ay oldu. Yanağıda küçülme var evet ama istediğim gibi çökmedi :KK43: doktor bukkal yağın neredeyse hepsine yakınını almıştı. Bana beklememi 1 yıl içinde tam oturacağını söyledi ama içime sinmedi zamanla istediğim çöküklüğe ulaşacağını pek sanmıyorum. Böyle bir durum yaşayan var mı? Bişektomiden başka bir işlem /dr önerisi olan var mı çok üzgünüm😔

Kızlar merhaba ben de bişektomi yaptırdım 6 ay oldu. Yanağıda küçülme var evet ama istediğim gibi çökmedi :KK43: doktor bukkal yağın neredeyse hepsine yakınını almıştı. Bana beklememi 1 yıl içinde tam oturacağını söyledi ama içime sinmedi zamanla istediğim çöküklüğe ulaşacağını pek sanmıyorum. Böyle bir durum yaşayan var mı? Bişektomiden başka bir işlem /dr önerisi olan var mı çok üzgünüm😔
merhaabalar, hala memnun değilmisiniz hiç bir değişme olmadımı?

Merhaba bende 1 ay önce bisektomi yaptırdım yazdığınız gibi bir tarafım da sertlik oluştu ve içe çökük sizin ki geçti mi acaba?

Y yaprak86 . merhaba, bisektomiden sonraki son durumunuz nedir? simetrik mi su an?

Merhaba bişektomi yaptıranlar hangi doktorlara yaptırdı? Ben de yaptırmak istiyorum ama doğru düzgün doktor ismi göremedim. Bugün Gürcan Aslan’ı aradım 15.000 dediler çoook pahalı

X