Bişektomi(yanak yağı) ameliyatı oldum

Merhaba arkadaşlar ben 16 Agustos'ta İzmir'de bişektomi oldum. 1 gece hastanede kaldım. Şuan yüzümde ödem mevcut onun geçmesini bekliyorum. Bişektomi olan arkadaşlar varsa ödem atma yöntemlerinden öneriler verebilir mi. Ya da sizinkiler kaç günde geçti? Haftaya iznim bitiyor şiş yüzle işe gitmek istemiyorum ☺
Merhaba nasil.oldu bisektomi nasil hissediyorsunuz

Merhaba yaptırmış olduğunuz bişektomi ne durumda
Şişlikleriniz indimi bende doktor Nihat dik ten 19 Ekim’e randevu aldım Fransız askısı bişektomi ve çene dolgusu için bilgi verirmisin
Merhaba siz Nihat hocaya işlem yaptırdınız mi ben de düşünüyorum ona yaptırmayı ama

Buradaki konuyla ilgisi yok ama badem göz ameliyatı ile ilgili yardımcı olmak isterim burada çünkü bununla ilgili açılan konu çok eski kalmış. Bu ameliyatta çok pahalı ve burdur devlet hastanesinde ücretsiz yapılıyor ve ben bir doktora sordum, fotomu istedi ama gerek yok dedi bende ısrar edemedim. Eğer sizde oradaki dr Emir Doğan la irtibata geçerseniz belki ihtiyacı olan varsa yaptırır. Sonra tekrar araştırdım ve yine Adana şehir hastanesinde dr Emin Kapı ile irtibata geçtim bana 600 tl civarı dedi, tekrar yazdım ayrıntıları için daha cvp gelmedi ki zaten geç yazıyor. En azından ücretsiz yaptıramayanlar bu doktora sorsunlar ve bende sanırım bu doktora olacağım. 6-7 BİN NEREDE 600 TL nerede
Merhaba nasıl iletişime geçtiniz

Merhaba rica etsem bana da bir fotoğraf gö derirmisiniz?Ben ve oğlum birlikte düşünüyoruz bişektomiyi.Araştırma safhasındayım.
sahsen ben 2 gun once yaptim dun makarna yedim kiymali bugun odem artti doktorum eger artarsa gel asi yapariz azalir dedi ki ama o kadar sakin normal bi odem sureci ki bunlari okuyup kormayin derim ben size gayet guzel ilaclarimi kullandim hic agrim yok doktorunuzu iyi secin kendim gittim tek ciktim araba kullandim eve geldim haftasonu istirat edicem sadece daha ne diyim

Ben de üç yıldır bişektomi operasyonunu araştırıyorum. Fiyatlar gerçekten uçuk. Lokal anestezide yarım saatlik bir operasyon için 4000 TL'den aşağı isteyen yok resmen. Oytun İdil ve Ufuk Askeroğlu 8000, Ankara'dan Şevket Şahin 4000 TL.

Aydın Mamak kampanya dahilinde görece makul bir fiyat öneriyor ama kendisi hakkında buradaki fiyat bilgisi dışında bir şey bulamadım. Aydın Mamak'a bişektomi yaptıran var mı acaba? Veya önerebileceğiniz başka doktorlar?

Ben de üç yıldır bişektomi operasyonunu araştırıyorum. Fiyatlar gerçekten uçuk. Lokal anestezide yarım saatlik bir operasyon için 4000 TL'den aşağı isteyen yok resmen. Oytun İdil ve Ufuk Askeroğlu 8000, Ankara'dan Şevket Şahin 4000 TL.

Aydın Mamak kampanya dahilinde görece makul bir fiyat öneriyor ama kendisi hakkında buradaki fiyat bilgisi dışında bir şey bulamadım. Aydın Mamak'a bişektomi yaptıran var mı acaba? Veya önerebileceğiniz başka doktorlar?
aydın mamak ne kadar istiyor acaba

Merhaba bugun saat 16.00da bisektomi ameliyati oldum. Adnan Menderes universitesi hastanesinde oldum ve cok memnunum zaten daha once ayni doktora burun ameliyatida olmustum. Cok memnunum, su an yuzum biraz sis ve birazcik agrim var okadar...

Merhaba. Benim yanaklarimdaki tombulluk gitti ama elmacik kemiklerimde gorunur bi belirginlesme yok sanirim elmacik kemigim yok :)) ankarada dr ergin isik a oldum kolay bi surec dis cekmek gibi. 20lik disimi daha zor aldirmistim hatta. Bandaj yoktu.
Mrb melekcim ben mehtap whsaptn konusmustuk bende gittim ergin hocaya aynen hiç yapılan bisektomi öncesi sonrası gibi değil belirginlik yok gülünce yanaklarim hala tombis ve üstüne 6 kilo verdim gittim ergin hoca massater botox yaptı bi hafta oldu belki bi incelme olur yani hayal ettigim görüntüye kavuşamadım.

aydın mamak ne kadar istiyor acaba
Fiyatlar dolar gibi altın gibi yükseliyor ben şevket hocayla yılın ortasında 2500 konuşmuştum ark. Işlem çok basit bi işlem drlarinizla pazarlık yapın cunki maliyeti yok bi uyuşturup 5 şer dk yağları çıkartıyorlar.

Fiyatlar dolar gibi altın gibi yükseliyor ben şevket hocayla yılın ortasında 2500 konuşmuştum ark. Işlem çok basit bi işlem drlarinizla pazarlık yapın cunki maliyeti yok bi uyuşturup 5 şer dk yağları çıkartıyorlar.

X