Bişektomi(yanak yağı) ameliyatı oldum

Oytum idil 5500 fiyat verdi arkadaşlar ben en iyi 3500 fiyat aldım şuan araştırma halindeyim yaptırmayıp masters botoks çene ucu dolguyamı geçsem diyorum

Merhaba , salı günü bişektomi işlemi yaptırdım. Aynı zamanda çıkan yağdan çeneye enjekte ettiler. 3. Günüm ve ağrılarım fazla. Sıvı tüketebiliyorum sadece. Şişlik çok fazla sanki 10 kilo daha almışım gibi. Çeneye ve yanaklara dokunmak güç , yüzüm çok kötü görünüyor bir haftaya zamanla geçeceğini söyledi doktorum. Aranızda yaptıran ve bu şikayetleri yaşayan varmı acaba ?

Merhaba rica etsem bana da bir fotoğraf gö derirmisiniz?Ben ve oğlum birlikte düşünüyoruz bişektomiyi.Araştırma safhasındayım.

İst’ da fiyat farkı çok fazla var diğer şehirlere göre en azından Konya’ya göre. Ben konyada oldum 2500 fiyat verdiler.2.500/ 3 ün üstünde isteyen olmadı Konyada.
Merhaba,
Çok çabuk geri dönüş yapamıyorum kusura bakmayın. İstanbul, bağdat caddesinde bir doktora muayene oldum, açıkçası hayal kırıklığına uğradım. Kemik yapımdan dolayı bişektomi olsam da armut surat ifadesi çok da değişmez dedi doktor. Zaten yanaktan da alınacak kadar doku yokmuş. Ama tabiki de tek doktorla yetinmicem, en kısa zamanda Aydın Mamak beye de muayene olucam. Sizdeki değişimi görmek isterim doğrusu, sakıncası yoksa resminizi iletebilir misiniz.

Merhaba rica etsem bana da bir fotoğraf gö derirmisiniz?Ben ve oğlum birlikte düşünüyoruz bişektomiyi.Araştırma safhasındayım.
Oytum idil 5500 fiyat verdi arkadaşlar ben en iyi 3500 fiyat aldım şuan araştırma halindeyim yaptırmayıp masters botoks çene ucu dolguyamı geçsem diyorum
Benim fikrim bişektomi öncelik olmalı, eğer gerçekten yanak dolgunluğu varsa tabi

Merhaba arkadaşlar ben 16 Agustos'ta İzmir'de bişektomi oldum. 1 gece hastanede kaldım. Şuan yüzümde ödem mevcut onun geçmesini bekliyorum. Bişektomi olan arkadaşlar varsa ödem atma yöntemlerinden öneriler verebilir mi. Ya da sizinkiler kaç günde geçti? Haftaya iznim bitiyor şiş yüzle işe gitmek istemiyorum ☺

Merhaba arkadaşlar ben 16 Agustos'ta İzmir'de bişektomi oldum. 1 gece hastanede kaldım. Şuan yüzümde ödem mevcut onun geçmesini bekliyorum. Bişektomi olan arkadaşlar varsa ödem atma yöntemlerinden öneriler verebilir mi. Ya da sizinkiler kaç günde geçti? Haftaya iznim bitiyor şiş yüzle işe gitmek istemiyorum ☺

bol soğuk kompleks yap canım . Doktorum onu önermişti.

bol soğuk kompleks yap canım . Doktorum onu önermişti.
Merhaba benim bişektomi olalı 1 ay olduda sol suratım değilde sağ suratımda hala elmacık kemiği kısmında sertlik var sen öyle birşey yaşadın mı hala ödem var bide üst dudağım hala şiş gülünce kunduz gibi oluyorum üst dişlerim görünmüyor üst dudağım şiş olduğu için böyle sorunları yaşadın mı sen diye sorucaktım şimdiden teşekkürler

Merhaba benim bişektomi olalı 1 ay olduda sol suratım değilde sağ suratımda hala elmacık kemiği kısmında sertlik var sen öyle birşey yaşadın mı hala ödem var bide üst dudağım hala şiş gülünce kunduz gibi oluyorum üst dişlerim görünmüyor üst dudağım şiş olduğu için böyle sorunları yaşadın mı sen diye sorucaktım şimdiden teşekkürler

Sertlik yaşamadım fakat uzun bir süre ve hala arada oluyor şişliklerim , mesela sağ yanağım daha çökükken sol yanağım bazı günler şiş oluyor onunda günlük normal ödem olarak düşünüyorum cünkü daha sonra geçiyor. Hala tam oturmuş sayılmaz fakat hiç bir sorun yaşamıyorum canım. Senin ki daha çok Yen’i hem 1 ay diyorsun mutlaka oldu benimde orantısızlıklarım aylardır bir sağ bir sol daha şiş oluyor:) merak etme . Üst dudağının şişliği konusunda bir bilgim yok yaşamadım hiç doktorunla görüştün mü ?

İst’ da fiyat farkı çok fazla var diğer şehirlere göre en azından Konya’ya göre. Ben konyada oldum 2500 fiyat verdiler.2.500/ 3 ün üstünde isteyen olmadı Konyada.
Merhaba. Am
Merhaba. Bende bişektomi yaptırmak istiyorum. Konyada oldum demişsiniz. Nasılsınız şu an. Memnun musunuz sonuçlardan. Rica etsem ameliyatınızı yapan doktorun tel nosunu paylaşır mısınız. Bu arada forumda yeniyim ilk mesajım size. Umarım doğru yere yazmışımdır. Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba. Am

Merhaba. Bende bişektomi yaptırmak istiyorum. Konyada oldum demişsiniz. Nasılsınız şu an. Memnun musunuz sonuçlardan. Rica etsem ameliyatınızı yapan doktorun tel nosunu paylaşır mısınız. Bu arada forumda yeniyim ilk mesajım size. Umarım doğru yere yazmışımdır. Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba , Nisan ayında olmuştum. Gayet iyiyim memnun da kaldım. Sadece yirmilik dişlerim dışa doğru çıktığından dikişlerimi yara yapmıştı bir süre onun acısını çektim ve merhemle geçti. Bişektomi işlemim gayet güzeldi. Çene dolgusu problemli geçti. Doktorum Mehmet Öztan. Sanırım numara paylaşmak yasak burada. İnternette doktor takvimi sitesinde numarası mevcut veya instagram hesabından da iletişime geçebilirsiniz en yakın zamanda dönüyor.

Teşekkür ederim , öyle bir işlemden bilgim yoktu masseter botoksu dışında başka bir uygulamamı bahsettiğiniz ? Genetik olarak çok şiş yanaklarım vardı kilo versem daha geçmezdi aldığımda daha kilolu gösteriyordum çok rahatsız oldum en kısa ve etkili işlemi yağ aldırmak olarak düşündüm.
bahsedilen lipoliz ignesi

Merhaba , Nisan ayında olmuştum. Gayet iyiyim memnun da kaldım. Sadece yirmilik dişlerim dışa doğru çıktığından dikişlerimi yara yapmıştı bir süre onun acısını çektim ve merhemle geçti. Bişektomi işlemim gayet güzeldi. Çene dolgusu problemli geçti. Doktorum Mehmet Öztan. Sanırım numara paylaşmak yasak burada. İnternette doktor takvimi sitesinde numarası mevcut veya instagram hesabından da iletişime geçebilirsiniz en yakın zamanda dönüyor.

merhabalar öncelikle tekrar geçmiş olsun, şimdi nasılsınız? :) umaırm istediğiniz gibi olmuştur. bişektomiyi ben de düşünüyorum özelden fotoğrafınızı ve bütçenizi öğrenebilir miyim:) tekrar teşekkürler.

Merhaba Ankara’da bu ameliyatı olup memnun kalan var mı? Benim yüzümde hafif bi simetri var ve dudak kenarlarım aşağı doğru inik üzgün ifadeli. Ameliyatı olanlara baktığımda bu dudak şeklinin yukarı doğru çekildiğini fark ettim ameliyat olup da bunu kendinde fark eden oldu mu?

X