Bişektomi(yanak yağı) ameliyatı oldum

ben de bugün oldum. şuan skıntı yok ama ödem oluşmaya başladı. bugün sadece sıvı ile besleneceğim. ameliyattan hemen sonra farkı farkettim ama eve geldiğimde şişmeye başladı. doktor bromalain kullan dedi ödem için. kimisinde hiç ödem olmuyomuş umarım ben de çabuk iyileşirim

Merhabalar, işlemlerim hakkında bilgi vermek istiyorum, belki yaptırmayı düşünen arkadaşlara bir fikir olur:) bişektomi ve masseter botoksu işlemimin üstünden neredeyse 1 buçuk ay geçti ve gözle görülür bir şekilde değişim var ki doktorum bana bu değişimi 3 ay sonra çok daha belirgin bir şekilde göreceksin demişti ama bu kadar kısa süre de bile fark edilebilir bir değişiklik görüyorum. Yüzümdeki tombişlik neredeyse gitti ve çok memnunum. Şunu da belirtmek istiyorum. Yüzüm kesinlikle keskin, sert bir hat halini almadı yüzümdeki o sevimlilik duruyor :) sadece o bölgedeki şiş gibi görünen (sanki diş şişmesi gibi) yağ kısımları hafif söndü ve daha sade, duru bir görünüm elde edildi. Ayrıca masseter botoksuda çok etkili oldu, gece diş sıkmam kayboldu ve çenemdeki keskin hafifte olsa kare hat kayboldu ve yüzde belirgin bir ovallik oluştu. Masseter botoksun 2.seansını 5 ay sonra tekrar yaptırmayı düşünüyorum böylelikle zamanla kalıcı olmasını sağlayacağım. Yani özetle ben çok memnun kaldım ve iyi ki bu işlemleri yaptırmışım. Şuanda yanaklarım olması gerektiği gibi çok doğal, hoş ve sağlıklı görünüyor :)

Merhaba bişektomi olanlar yardımcı Olursanız sevinirim ben de agustosun 13 u gibi yaptırmayı düşünüyorum 24unde işe baslayacagım 10 gunluk süreç yuzdeki aşırı ödemin inmesine ve dikişlerin erimesine yeter mi??? Lütfen biri cevaplarsa sevinirim

Merhaba kızlar bişektomiyi lokal anestezi ile mi yapıyorlar ? Baya ağzın içini kesiyorlar . Nasıl oluyor o acaba ağrı sızı olmuyor mu ki ?

Merhaba bugun saat 16.00da bisektomi ameliyati oldum. Adnan Menderes universitesi hastanesinde oldum ve cok memnunum zaten daha once ayni doktora burun ameliyatida olmustum. Cok memnunum, su an yuzum biraz sis ve birazcik agrim var okadar...
Merhaba doktorunuz ismi nedir?Bide fiyat ne ödediniz bilgi verirseniz çok sevinirim.

merhaba arkadaşlar bende bişektomi ve hatta gamze estetiği düşünüyorum. İstanbulda yaşıyorum ama yorumlarını baya okudum faydası oldu teşekkürler herkese..:)) anladığım kadarı ile istanbulda pahalı fiyatlar eğer şehir dışında düşünen varsa birlikte hareket edebilirizz

Merhabalar, işlemlerim hakkında bilgi vermek istiyorum, belki yaptırmayı düşünen arkadaşlara bir fikir olur:) bişektomi ve masseter botoksu işlemimin üstünden neredeyse 1 buçuk ay geçti ve gözle görülür bir şekilde değişim var ki doktorum bana bu değişimi 3 ay sonra çok daha belirgin bir şekilde göreceksin demişti ama bu kadar kısa süre de bile fark edilebilir bir değişiklik görüyorum. Yüzümdeki tombişlik neredeyse gitti ve çok memnunum. Şunu da belirtmek istiyorum. Yüzüm kesinlikle keskin, sert bir hat halini almadı yüzümdeki o sevimlilik duruyor :) sadece o bölgedeki şiş gibi görünen (sanki diş şişmesi gibi) yağ kısımları hafif söndü ve daha sade, duru bir görünüm elde edildi. Ayrıca masseter botoksuda çok etkili oldu, gece diş sıkmam kayboldu ve çenemdeki keskin hafifte olsa kare hat kayboldu ve yüzde belirgin bir ovallik oluştu. Masseter botoksun 2.seansını 5 ay sonra tekrar yaptırmayı düşünüyorum böylelikle zamanla kalıcı olmasını sağlayacağım. Yani özetle ben çok memnun kaldım ve iyi ki bu işlemleri yaptırmışım. Şuanda yanaklarım olması gerektiği gibi çok doğal, hoş ve sağlıklı görünüyor :)
Merhaba. Şöyle kendinizi gizleyerek bir öncesi sonrası koyarsanız çok makbule geçer. 🙏İnternette genelde ünlülerin bu şekilde fotoları var ama başka işlemler de yaptırmış olabilirler o yüzden güven vermiyor.

Merhaba. Şöyle kendinizi gizleyerek bir öncesi sonrası koyarsanız çok makbule geçer. 🙏İnternette genelde ünlülerin bu şekilde fotoları var ama başka işlemler de yaptırmış olabilirler o yüzden güven vermiyor.
Merhaba
Merhaba memnun olmanıza sevindim hangi dr yaptı işlemleri sağlıklı günler dilerim.

Nasıl bir karara wardınız bende çok araştırdım doktor Nihat dik e karar verdim Ekim 19 saat2 de randevum açıkçası korkuyorum memnun kalmam diye
Fransız askısı bişektomi çene dolgusu kombine bir şekilde
Bennde nihay hocayla gorusme asamasindayim nasil gecti memnunmusunuz yapilan islemlerden

Merhaba. Benim yanaklarimdaki tombulluk gitti ama elmacik kemiklerimde gorunur bi belirginlesme yok sanirim elmacik kemigim yok :)) ankarada dr ergin isik a oldum kolay bi surec dis cekmek gibi. 20lik disimi daha zor aldirmistim hatta. Bandaj yoktu.
Merhaba şu an ki durumunuz nedir yanaklarınızda? Doktor araştırmasındayım, memnun musunuz?

Bende çok iyi araştırıp, Muğlada bu işi çok iyi yapan bir doktora (Dr. Tahsin Oğuz'a) bişektomi ameliyatı ve masseter botoksu yaptırdım. İkisinin fiyatı 5000 tl. Pek popüler olmayan bir şehirde ve doktora yaptırdım bu işlemi ama araştırdığım kadarıyla doktor çene ve ağız alanlarında uzman ve bişektomiyi defalarca yaptığını belirtti. Yani doktorun özgeçmişine kadar araştırdım gayet güvenilir bir doktor olduğu kanısına vardım ve lokal anesteziyle bu işlemi bugün yaptırdım. Olurken çok rahattım vir kere doktorun eli çok hafifti sadece çok az ağrı hissettim onda da tekrar tekrar uyuşturdular zaten. Şuan 2.günüm ve yanaklarım oldukça şiş ve sert. Sıvı ile beslenmeye çalışıyorum çorba, yoğurt, vs. ama canım muz istemişti ezdim yedim aynı şekilde yumuşak meyveleri de ezip yiyebildim, patates püresi de dahil çok abartmaya gerek yok☺ yiyecekler yan taraflarındaki dikiş kısımlarına gelmesin yeter yumuşak türdeki yiyecekleri ezip yiyebiliyorsun rahatça. Antibiyotik ve ağrı kesici ye başladım düzenli. Gargararımı ve yanaklara buz kompresimi yapıyorum. Şişlikler 1 hafta sonra inmeye başlayacakmış,kontrolüm var zaten. Şimdilik bu şekilde bakalım ilerleyen süreçte yanaklarım nasıl bir şekil alcak 😌
Merhabalar, öncesi sonrası fotoğrafını atmanız mümkün mü rica etsem. Ben de olmayı düşünüyorum

X