Birinciler Sırlarını Paylaşıyor!

Merhaba arkadaşlar birinci olmuşum be tabikide sırrımı paylaşmam gerekiyor ki kimse tombiş kalmasın 😂 öncelikle bir şeyi başaracağımıza inanmamız gerekiyor. Ben her zaman isteğim kiloya geldiğim zaman ne kadar mutlu olacağımı be çok sevdiğim hamilelikten önce çok beğenerek aldığım kotumun içine gireceğim günleri hayal ettim. Hayal ettikçe daha da hırslandım. Özellikle 9. Takımda bulunan bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim. Sürekli bir rekabet içersinde olduğumuz ve aktif bi şekilde bu yolsa ilerlediğimiz için ayrı bi teşekkürler. Diyetime gelince normalde kendi yöntemlerimle güzel bi diyet yapıyordum ama duraklamaya geçince diyetisyen yardımı ile menüleri biraz değiştirdim galiba vücudu şaşırttım. Haftaya inşallh daha güzel sonuçlar gelecek. Herkese çok teşekkürler

Merhaba arkadaşlar birinci olmuşum be tabikide sırrımı paylaşmam gerekiyor ki kimse tombiş kalmasın 😂 öncelikle bir şeyi başaracağımıza inanmamız gerekiyor. Ben her zaman isteğim kiloya geldiğim zaman ne kadar mutlu olacağımı be çok sevdiğim hamilelikten önce çok beğenerek aldığım kotumun içine gireceğim günleri hayal ettim. Hayal ettikçe daha da hırslandım. Özellikle 9. Takımda bulunan bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim. Sürekli bir rekabet içersinde olduğumuz ve aktif bi şekilde bu yolsa ilerlediğimiz için ayrı bi teşekkürler. Diyetime gelince normalde kendi yöntemlerimle güzel bi diyet yapıyordum ama duraklamaya geçince diyetisyen yardımı ile menüleri biraz değiştirdim galiba vücudu şaşırttım. Haftaya inşallh daha güzel sonuçlar gelecek. Herkese çok teşekkürler
Menüleri merak edenler 9.takım menü sayfasına bakabilirler

Merhabalar 🥰

Geriye dönüp şöyle baktımda 2008 de katilmişim ilk kez diyet gruplarına 🙈...
O zamandan bu yana Ara verdiğim, mezun olduğumda oldu . 🥰
Ama değişmeyen şeylerde oldu. sabrıyla, saygısıyla hep gönülden takdir ettiğim seaBahAR seaBahAR gibi :KK68:

Hep imrenirdim 1. Olanlara ama hiç olamamıştım🙈😄

Diyet gruplarına katıldığım 13.yılımda buda nasip oldu🤣
Uzatmayayım 🥰. Bu hafta ne yaptımda gitti kilolar...

Öncelikle şunu belirteyim 2 yıldır diyetten uzaktım. Ödemlerde vardı elbet.
Bunun dışında farklı bir programa üye oldum. İsmine aşınasınızdır aidin Salih. Bu hanımın (Allah rahmet eylesin) öğrencileri var.
Epeydir baktım salıyorum, kilolara yenileri ekleniyor takip ettiğim bir sayfadan bu programa katıldım.

Bildiğiniz cıs yasakları.
Saatinde yeme.
Protein ayrımı
Sıvı tüketiminde ayarlama
İf tarzı açlık VS...

Ama gayet sağlıklı bir beslenme var menülerimi bakabilirsiniz 🥰

Bunlar hepsi birleşince güzel sonuçta kaçınılmaz oldu 🥰.

Takım arkadaşlarım ve Kaptanım moni moni yide sevgiyle kucaklıyorum :KK68:

Son düzenleme:
Merhabalar 🥰

Ama değişmeyen şeylerde oldu. sabrıyla, saygısıyla hep gönülden takdir ettiğim seaBahAR seaBahAR gibi :KK68:

Bunun dışında farklı bir programa üye oldum. İsmine aşınasınızdır aidin Salih. Bu hanımın (Allah rahmet eylesin) öğrencileri var.
Epeydir baktım salıyorum, kilolara yenileri ekleniyor takip ettiğim bir sayfadan bu programa katıldım.

Saatinde yeme.
Protein ayrımı
İf tarzı açlık VS...

Aidin Salih'in yolundan gidiyorsanız doğru yoldasınız demektir😍😍

Mümkünse bahsettiğiniz sağlıklı beslenme yi hangi sayfadan takip ettiğinizi de yazabilir misiniz

Merhabalar 🥰

Saatinde yeme.
Protein ayrımı
İf tarzı açlık VS...

Bilirsin ben özellikle "kişi" takiplerinden yana değilimdir. Tabii bunun bir önemi yok.

Dönüşün muhteşem oldu aebnim hassas böreğim. :KK200: :KK36: Kocaman tebrikler! :KK9: :nazar:

Merhaba arkadaşlar
Öncelikle yolun çok başındayım
4.takımda olmaktan çok mutluyum kaptanlarım A Arrietty_ @_Vera_
Ve tabiki 4. Takım yoldaşlarım
Hastalıklarla savaş verdiğimiz bu süreçte çok zor bir anımda geri döndüm buralara kendime ve tabiki kaptanlarıma söz verdim ve sözümü tutmak adına yemeklerin cazibesine kapılmadım hiç aç kalmadım sağlıklı şeyleri yedim tatlı ve karbondidrat ı kestim bolca su yeşil çay Türk kahvesi içtim ve bu hafta yüzüme güldü sizlere en önemli tavsiyem başta kendinize ve sevdiklerinize söz verin ve tutun işte sırrım bu hepimiz hep mutlu sağlıklı olalım inşallah

10. takımdayım ve bu haftanın 1.siyim.Önemli olan kafada bitirip başlayabilmek.Sonrası çorap söküğü gibi geliyor.Verdikce motive oluyorsunuz,motive oldukça vermeye devam ediyorsunuz.Bu döngüye girebildiyseniz bu iş tamam demektir.Hedefinize ulaşmanız çok yakındır.

Yaptığım şey çok hareket,bol su ve az yemek.

Merhaba bu haftanın iki birincisinden biride benim 10.takımdayım benim bu hafta birinci olmamdaki sırrım karbonhidratı kesmem bol su içmem ve haftada iki üç gün spor yapmam ve iyilik meleği kaptanımız moni moni nin her şartta bizim yanımızda olması moni moni kaptanımız bizim için büyük bir şans ve benim başarımda payı çok büyük burada ona ve takım arkadaşlarıma birbirimize hep destek olduğumuz için teşekkür ederim.

Bu haftanın birincisi benmişim gecen haftanin da sunucusuydum uclarda yaşıyorum resmen aram yok busıra.
Gecen haftaki fazla kilom ödemdi büyük ihtimalle çünkü kötü bir hafta geçirmiştim. Bu hafta da kacamaksiz ve sade beslenmeyle iyi bir sonuç aldım.
Takım arkadaşlarıma ve canımız kaptanımız moni moni ye desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Dip not. Gecen hafta sonuncu olup yazdığım tarife bir bakın derim bu hafta 3 gün aksam yemeklerinde o salatayı yedim bunun etkisi de oldu tabii ki

Öncelikle üyesi oldugum 6.Takimin yüreği güzel kaptanı Zipzip- Zipzip- a beni gruba kabul ettiği için sonsuz tesekur ediyorum🥰 ve tabiki mükemmel grup arkadaslarimada ❤
Gelelim sırrıma aslında en büyük sırrim enerjisiyle insanı kendisine çeken bir gruba üye olmam o kadar güzel bir ortam.var ki aSla motiveniz dusmuyor .
Ben diyetteyim fikrinden ziyade sağlıklı besleniyorum ilkesini benimsedim ve kaptanımızın önderliğinde düzenli günlük 10.000 adim attım onun dışında mutlaka günde 3 lt suyumu tükettim her sabah güne sıcak suya yapılmış limon ve bal karisimimla basladim öğünlerimde bolca yeşilliğe yer verdim akşam öğünlerini en geç 18.00 a sonlandirdim ve hafif şeyler tükettim.
Aslında kendisine hedef koyan ve inanan herkes yapabilir :)

Bu haftanında bireysel birincisi ben olmusum🥰 Tabiki bunun en büyük sırrı önceki haftadada belirttiğim gibi 6.Takım da olmak💗💗 Oranın yüksek enerjisi ve motivesi sayesinde hedefe giden yolda guzel bir şekilde ilerliyorum.
Yine her zamanki gibi güne limonlu ballı ılık suyumla basliyorum öğünlerimden yoğurt ve yeşilliği eksik etmiyorum günde 3 lt su iciyorum ve tabiki en önemlisi bolca spor yapiyorum..

Öncelikle üyesi oldugum 6.Takimin yüreği güzel kaptanı Zipzip- Zipzip- a beni gruba kabul ettiği için sonsuz tesekur ediyorum🥰 ve tabiki mükemmel grup arkadaslarimada ❤
Gelelim sırrıma aslında en büyük sırrim enerjisiyle insanı kendisine çeken bir gruba üye olmam o kadar güzel bir ortam.var ki aSla motiveniz dusmuyor .
Ben diyetteyim fikrinden ziyade sağlıklı besleniyorum ilkesini benimsedim ve kaptanımızın önderliğinde düzenli günlük 10.000 adim attım onun dışında mutlaka günde 3 lt suyumu tükettim her sabah güne sıcak suya yapılmış limon ve bal karisimimla basladim öğünlerimde bolca yeşilliğe yer verdim akşam öğünlerini en geç 18.00 a sonlandirdim ve hafif şeyler tükettim.
Aslında kendisine hedef koyan ve inanan herkes yapabilir :)
Bu haftanında bireysel birincisi ben olmusum🥰 Tabiki bunun en büyük sırrı önceki haftadada belirttiğim gibi 6.Takım da olmak💗💗 Oranın yüksek enerjisi ve motivesi sayesinde hedefe giden yolda guzel bir şekilde ilerliyorum.
Yine her zamanki gibi güne limonlu ballı ılık suyumla basliyorum öğünlerimden yoğurt ve yeşilliği eksik etmiyorum günde 3 lt su iciyorum ve tabiki en önemlisi bolca spor yapiyorum..
üst üste bireyselde 3. Birinciliğim bu haftayı sevgili takımdasım D Dileksnr paylaşıyor olmakta ayrı bir gUrur benim için 🥰
Önceki iki hafta neler yaptigimi paylaşmıştım zaten sadece kısacık bir dip not paylaşmak istiyorum
Kimin ne yedigiyle değil kendi yediklerinizle ilgilenin zira eğer kilo veremiyorsaniz bir yerlerde yanlış yapiyorsunuz demektir az yiyorum ac geziyorum ama kilo veremiyorum diyorsunuz ac gezilerek sadece metabolizma yavaslatilir asla ac kalmamak gerektiği gibi tika basa da tok olmamalısınız kilo vermenin formülü aldigin kaloriyi yaktığınla eşitleyip kalori açığı oluşturmaktır
Kilo vermek istiyorsan dengeli besleneceksin en az 30 dk ni egzersiz yapmaya aYiracaksin ( düşük nabizli egzersizler sadece kilonuzu korur kilo vermek için yuksek nabız sağlayan egzersizler yapilmalidir) ve tabiki vücuttan toksinleri yağları atmak için bool şu içilmelidir eğer yüksek nabızli spor yapacaksanizda su oraninizin en az 2.5 3 lt olması gerekir.
Önce isteyin sonra gittiğiniz yolun ne kadar güzel olduğunu göreceksiniz ❤❤ sevgiyle kalın...

Sırrımı paylaşmaya geldim :KK48:
Birinciliği Denp Denp canımcım la paylaştık oda bu yolda güzel ilerliyor mezun olmasına cok az kaldı 💕
Zipzip- Zipzip- kaptanımada çok teşekkür ederim burdan sevgilerimi ileteyim ona:KK60:

3 haftadır üst üste güzel kilolar verdim ya şöyle diyeyim gercekten buraya başlayalı 2 ayi gecti
2..3 defa kaçamak yapmişliğm var hele başlarda hiç yapmadım cuma günleri bile yani kilo vermek istiyorsak kaçamak yapmicaz yaptığım zaman bile dikkatli yedim ve diger öğünümü hafif geçirdim dengeledim
Spor olarak ta lesli cardio eliptik ve yürüyüş yapıyorum malum dışarı çıkamıyoruz ben evde yürüyorum basenlerimde cok incelme var tavsiye ederim..
suyu 4 litre içiyorum çok önemli gercekten başlarda bende içemezdim ama alışıyor ınsan bide suyumu ılık içiyorum bazen sıcak cay içer gibi birde 2 hafta önce diyetisyene başladım onun tavsiyesiyle elma sirkesine başladım 2. Hafta oldu onun da etkisi olduğunu düşünüyorum gece yatmadan yogurt kürümü yiyiyorum tabi onunda etkisi var
6 kasımdan bu yana 25 kilo verdim sarkma olmadı bu beni çok mutlu ediyor gerçekten biz kadınların isteyipte başaramayacağı hiç birşey yok bunu unutmayın🤗
..umarım herkes ilerlediği yolda güzel başarılar elde eder hedeflerimize ulaşıp mezun olmak dileğiyle❤

Son düzenleme:
Bu haftanın birincisi benmişim gecen haftanin da sunucusuydum uclarda yaşıyorum resmen aram yok busıra.
Gecen haftaki fazla kilom ödemdi büyük ihtimalle çünkü kötü bir hafta geçirmiştim. Bu hafta da kacamaksiz ve sade beslenmeyle iyi bir sonuç aldım.
Takım arkadaşlarıma ve canımız kaptanımız moni moni ye desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Dip not. Gecen hafta sonuncu olup yazdığım tarife bir bakın derim bu hafta 3 gün aksam yemeklerinde o salatayı yedim bunun etkisi de oldu tabii ki
Tebrik ederim, o salatanın tarifini alabilir miyim🙂

Tebrik ederim, o salatanın tarifini alabilir miyim🙂
Tarif yazmam gerekiyormus sanirim
Yogurtlu havuc kabak kirmizi pancar salatası
Ayrı ayri da yapilabilir ben hepsini karisik yada 2 tane karisik ve ayri olarak ta yapiyorum ve severek yikyorum hem hafif hem doyirucu oluyor.
Orta boy kabak 1 havuç 1 kucuk kirmizi pancar rendelenir teflon tavada zeytinyağlı yada yagsiz olarak pişirilir
Pistikten sonra 5-6 kaşık yoğurt istege bağlı sarimsak dereotu ve ceviz eklenip afiyetle yenir.
:)

Kaptanım Hızır misin acaba😍😍 kırmızı pancar yemeyenler ne yapmalı🙈😭
Pancar koymasan da olur canım kabak ve havucla yaparsın. Sadece kabakla da olur. Ama pancarlı da guzel oluyor deneyebilirsin. Ben tek tek yapilani da 2-3 malzemeli yapılanı da severek yiyorum.
Zaten sade kabaklı yapılan nilay kececinin kabak detoksu tarifi oluyor.

Pancar koymasan da olur canım kabak ve havucla yaparsın. Sadece kabakla da olur. Ama pancarlı da guzel oluyor deneyebilirsin. Ben tek tek yapilani da 2-3 malzemeli yapılanı da severek yiyorum.
Zaten sade kabaklı yapılan nilay kececinin kabak detoksu tarifi oluyor.
Teşekkür ederim,bu hafta denwmeliyim o zaman🤩🤩

Kizlar merhaba ben yeni üyeyim reklamlarla bogusa boguda zor buldum yorum yerini ben dogumdan önce 64 kiloydum 160 boyundayim etim sıkıdır spor yapip dans ediyordum balik etli duruyordum ama dogumda 81 e ciktim :KK43: ve bir usengeclik coktu bebegim 8bucuk aylil oldu artik detoksdur spordur yeniden baslamak istiyorum var mi benle beraber yarin baslayacak

X