Birileri bana yardımcı olabilir mi lütfen

annesininprensesinefes

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2024
1
0
23
Arkadaşlar öncelikle burda yeniyim pek bilmiyorum platformu şimdiden yanlış bişey olursa affınıza sığınıyorum. Burun estetiği oldum 12. Günüm.
Tamponlar çıktı atel bu pazartesi çıkacak inşallah. Ama çevrem beni çok korkutuyor ucu hala düşük ve zaman geçtikçe daha düşecek diyorlar daha da düşerse eğer , dedikleri gibi olursa burun ucum eskisiyle aynı olacak demektir bu..
Bunu yaşayan oldu mu yada ucu düşük olacak diye korkup yanılan oldu mu? Çok korkuyorum

Eklentiler

• IMG_20240427_225300_999.jpg
    IMG_20240427_225300_999.jpg
    72,7 KB · Görüntüleme: 56
Burnun dusuk degil ki. Neresi dusukmus mesela. Cevremizdekiler kotu niyetli mi, cahil mi anlayamiyorum. Oyle ya da boyle kafa karistiriyorlar ama. Kulak asma. Gayet normal burnunun acisi. Bir de herkes burun mutlaka duser saniyor ama o is oyle degilmis. Doktoruna sor tabii net bilgi icin. Ama dusuk degil bu burun zaten.

23 yaşınızdasınız daha o yüzden estetik kaygılarınızı bir nebze anlıyorum ama biraz kendinize gelin. Ateli bile çıkmamış burnunuzla ilgili insanlar nasıl böyle yorumlar yapabiliyorlar? Neden insanlara bu kadar karışma hakkı veriyorsunuz? Düşükse burnunuz düşük onlara ne?

*ayrıcı burnunuz düşük durmuyor. Ameliyattan sonra burnun oturması da aylar sürüyor. O arkadaşlardan da size hayır gelmez.

Her doktorun tekniği farklı oluyor bazıları düşme payı veriyor ama sizin asla düşük değil tam yerinde yapilmis kendini üzmeye değecek bir problem göremedim bir de tamponlar çıkmamış bile şu an yorum yapmak sağlıklı olmaz

X