Anket Biri Size Çirkin Dese Ne Yaparsınız?

Biri Size Çirkin Dese Ne Yaparsınız?

• Eyvallah

OY: 18 22,2%
  • Sen benden daha çirkinsin

OY: 15 18,5%
  • Benim içim güzel

OY: 0 0,0%
  • Biliyorum

OY: 4 4,9%
  • Güzellik görecelidir

OY: 21 25,9%
  • Bişi demem

OY: 12 14,8%
  • Diğer

OY: 11 13,6%

• Ankete Katılan
    81
Allah vergisi, sivilceleri de KDV'sidir derim.
Ya da, sen de güzelsin, ama unutma ki asfaltın altından kanalizasyon geçer derim, makyaj güzeliyse anlar zaten. Aman ufacık şeye takılmaya gerek yok, kendinle barışık ol yeter.

Çirkin bir insana gerçekten çirkin olduğunu kimse söylemez. Bana kimse söylemedi, ama lisede vs kavga ettiğim insanlar laf arasında herhangi bir yerime hakaret etmişliği vardır, kıskançlık olarak algıladım, çünkü benden daha iyi görünmüyordu hakaret edenlerin hiçbiri ☺

Güzellik görecelidir..bişey demem herhalde sonuçta çirkin de olsa onu Allah yaratmiş..

diyorlardı üzülüyordum ama ergenken
şu an deseler umrum ben kendimi bilmiyor muyum

Eyvallah derim.
Biri bana guzelsin dediginde guzellesmeyecegim gibi, cirkisin dediginde de cirkinlesmeyecegime gore sorun yok :KK39:

Var böyle insanlar, ünv.deyken bi arkadaşım sürekli, kilo alsan bişeye benziycen deyip dururdu, ama kendisinin kilo alsa da verse de bişeye benzeme ihtimali yoktu :KK70: ne kızdım ne cevap verdim çirkinle çirkinleşemem :KK55:

Bende çok güzel olduğumu iddia etmiyorum bana yetecek kadar güzelim derdim.çokda umursamam açıkcası bunu söyleyen dünya güzeli olmadığı sürece:)

X