Piercing, Hızma BİRDEN FAZLA KULAK DELDİRENLERİN Yorumları

kulağınıza 2. bir delik veya daha fazla deldirdiniz mi ?

• evet

OY: 586 90,7%
  • hayır

OY: 60 9,3%

• Ankete Katılan
    646
kulak memsinin hemen üstünde muhtemelen kıkırdakla, kulak memesinin tam ortasına bir tane deldirmiştim, geçen gün yatarken arkası düşmüş küpe çıkmış ki bu delik 4 ayık delikti, ertesi gün deliğe küpeyi sokamadım, içi dolu gibi tıkanmış elime sert bişey geliyor, o kulakta 4 deliğim vardı 3 e indi şimdi :)) neyse artık birini feda ettim en azından rahat uyumama bir engeli kaldırmış oldum :KK1:

kıkırdak tamamen iyileşmeden 30 dakika içinde kapanır çünkü hücre bölünmesi kıkırdakta daha çok olur, ben 5 dakika küpeyi temizlik amaçlı çıkarmıştım 3. gün falan sokarken zor girmişti

Kizlar yaklasik alti aydir kupeyi on saniyeden cok cikarmadim. Artik cikarsam cunku kulagim morardi ve agri yapiyo. Kulagimin deligi kapanir mi??

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kıkırdak tamamen iyileşmeden 30 dakika içinde kapanır çünkü hücre bölünmesi kıkırdakta daha çok olur, ben 5 dakika küpeyi temizlik amaçlı çıkarmıştım 3. gün falan sokarken zor girmişti

Ben tam tersi, kıkırdak bir kez delindi mi bir daha kapanmaz diye biliyorum. Tabi ilk delindiği zaman çabuk tıkanır iltihaptan kandan dolayı fakat zorlandığı zaman açılır. Benim kıkırdağım delik, kulağımda bir çok yerde delik var, bazıları kapandı, kıkırdak aylarca takmazsam kapanmaz.

Kizlar yaklasik alti aydir kupeyi on saniyeden cok cikarmadim. Artik cikarsam cunku kulagim morardi ve agri yapiyo. Kulagimin deligi kapanir mi??

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çok bile durmuş, kapanmaz.

çabuk mikrop kapıyordur ya da benim de çok geç iyileşmişti

Bende birinde 3 birinde 2delik var birini ben delmiştim küçük bayılırdım. Eczaneden ilaçlı küpe al tak ya da eskiden iyilesene kadar ip takarlardı iğne arkasıyla ne kadar sağlklı bilmem. İlk zamanlar yara olur geçer bi aftada.

Ben de 2.yi kalın yorgan iğnesi ile delmiştim.. :KK76: Üstelik hiç acımamıştı.
Yavaş yavaş çevire çevire deldim, zaten arkadan ucu çıkınca gerisi kolayca çıktı.
Çıkarır çıkarmaz hemen altın küpe taktım, nokta olanlardan.. 1ay kaldı kulağımda..

Yavaş yavaş çevire çevire deldim, zaten arkadan ucu çıkınca gerisi kolayca çıktı.
Çıkarır çıkarmaz hemen altın küpe taktım, nokta olanlardan.. 1ay kaldı kulağımda..
yorgan iğnesi, ayy iyi cesaret :)

yorgan iğnesi, ayy iyi cesaret :)

22 yaşındaydım o zaman.. arkadaşlarım sürekli iğneyle kulaklarını delerdi, ben de heves etmiştim.
İlk delerken korktum ama baktım hiç acımadı, çok da kolay olmuştu. :KK6:
Bu konuyu görünce hatırladım ben de.. 3.yü de mi delsem acaba..??:KK53:

Heralde en enteresan benim Hikayem Daha once de kulagimi deldirdim ama 1 2 tane sonra kapandi suanda benim kulağım da 8 delik var biri 5 biri 3 daha da devam edeceğim yazin urfa ya gitmiştim zaten deldirecektim birde orda fiyat sormak istedim ankara da 5 tl tek delik. Urfa da sordum ücretsiz hemen hepsini deldirdim tabi uyuşturucu sprey falan yok hepsini aynı anda deldirdim 2 3 gün ateslendim üstüne yatamadim ama suan gayet memnunum :)

:KK35:İçim ürperdi okurken.

Sağlıklı bir şekilde nerede deldirebiliriz? Bende 11 yaşındaki yeğenimin kulaklarını deldirmek istiyorum ama hem acı hem de enfeksiyon riskinden korkuyorum:KK35:

sol kulagimin tam ortasında 1 tane, altlarda 2 tane var
sağ kulagimda asagida 2 kıkırdakta 1 delik var..toplamda 6...:KK51:
kikirdaktan hala korkuyorum kapanacak diye, 2 ay olmasına ragmen..

benim bi kulağında 7 delik ardı hiç sıkıntı olmadı kıkırdak kolay kapanmıyor. bikaç senedir takmıyorum.

benim bi kulağında 7 delik ardı hiç sıkıntı olmadı kıkırdak kolay kapanmıyor. bikaç senedir takmıyorum.
Walla bravo canım,ben bir deliğe küpe takmaya üşeniyorum sen 7 delikle nasıl başa çıkıyorsun şaştım doğrusu:KK53:

Merhaba. Ben 2 ggün önce kulak memesinin bittiği kıkırdağın başladığı yeri deldirdim. 3.deliğim. Deldirmeden önce deldirmekle ilgili zararlı şeyleri okumuştum. Şimdi sanki gözümde bi ağrı var. Ve başımdaki sinirler bi tuhaf sanki. Psikolojik midir acaba? Güvenilir yerde deldirdim bidr

Benim kıkırdaktaki delik 7-8 ay oldu iyileşmedi. Sürekli kremler, ilaçlar bana mısın demedi. En sonunda geçen gün çıkardım. Şişti, içinde küçük sert bi bilye var gibi oldu. kremliyorum nolcak bilemiyorum artık... Onca ay çektiğim acıya mı yanayım, şimdiki haline mi :KK43:

X