Birden çatlayan vücut

BedeviHatun02

Ben halay kadınıyım🤙🏻
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2023
855
-605
5 kilo aldım ve birden ne göreyim 2 bacağımda catlamiş mor mor çizgiler kafayı yiycem nasıl geçecek bunlar 5 kiloyla nasıl böyle oldu bilmiyorum
Yardım ederseniz sevinirim

5 kilo aldım ve birden ne göreyim 2 bacağımda catlamiş mor mor çizgiler kafayı yiycem nasıl geçecek bunlar 5 kiloyla nasıl böyle oldu bilmiyorum
Yardım ederseniz sevinirim
Hızlı aldığın için kiloyu birden çatlamıştır, yani çok bir şey olacağınj sanmam, kremler işe yarayabilir, güzellik merkezlerinde bir şeyler yapıyorlar hiç denemedim. Sıkılaşması için tabi tekrar kilo verince spor lazım 🫠

Hızlı aldığın için kiloyu birden çatlamıştır, yani çok bir şey olacağınj sanmam, kremler işe yarayabilir, güzellik merkezlerinde bir şeyler yapıyorlar hiç denemedim. Sıkılaşması için tabi tekrar kilo verince spor lazım 🫠
Alt tarafı 5 kilo aldım
Nasıl böyle oldu anlamadım cidden

sık sık aslında deriyi nemlendirirseniz en azından böyle kücük kilo alımlarında catlamalar olmaz. birden alınca deri o an birden esneyemiyor maalesef. bunlar için kremler var eğer hafif düzeydeyse kremler etki edebilir. ama çatlaklar derinse bi kliniğe gidebilirsiniz. benim arkadasim gitmisti 3 seans. yani tamamen eskiye dönmedi ama çizgiler en azından bayağı bir soldu. 🥲

X