Birden bu kadar kilo kaybı normal mi?

htcvlkn

çıkmaz yolda yol aramakta
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
1.242
2
40
Aslında konuyu doğru yere mi açtım emin değilim. Yanlışlık varsa editörler düzeltir sanırım.
Kızlar benim sorunum son 1 aydır kilo kaybediyorum. Normalde ben yıllardır min 50 max 52 ağırlığında dolaşırdım. geçen sene bazı hormonlarımda sorun olduğu için çok ilaç kullanıp 58 kiloya kadar çıkmıştım. hormonlarım düzelince ilacı bıraktım. 1-2 ayda biraz diyet ve sporla 53 kiloya düştüm.
şimdi son bir iki aydır her hafta nerdeyse 1 kiloya yakın kilo kaybediyorum. bugün tartıda 48 kiloyu gördüm. gerçi iştahım da yok gibi bi şey. yiyemiyorum pek de. ama ne yesem hemen tuvalete gitme ihtiyacı hissediyorum. zayıflıktan şikayet edenler sizde de böyle bir durum oldu mu ben endişelenmeye başlıyorum artık eyvahedigeldismile

Bağırsak kurdu olabilirmi acaba?
Kilo kaybına ve tuvalet ihtiyacına sebep olur, aynı zamanda iştahsızlıkta yapar...

Bağırsak kurdu olabilirmi acaba?
Kilo kaybına ve tuvalet ihtiyacına sebep olur, aynı zamanda iştahsızlıkta yapar...

bağırsak kurdu mu ? arkadaşlar takılmak amacıyla sende kesin kurt var diyorlardı. şaka gerçek olmasın akannehir

eğer bağırsaklarında kurt varsa kaşıntı olması lazım.canım.bunu en iyi dahiliye uzmanına görün.sağlık sorunların tekrar etmiş olabilir.

X