Biraz Dedikodu Yapalım.

keninbarbiesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2022
8.425
4.270
30
Kaynanamla 1 aydır gorusmuyorum.Aramaya çekiniyorum.😅 Kandil mesajı attim sadece.Es kişisi gelinlik bakiyor demiş elti sıfatına giren dayilarin gelini gelmiş gelinliginin resmini attı bana 😅 aynısı giyme diyor.Zaten onun giyecegi gelinlik baya bir dekolteli hem giyemem hemde gözüme ağır geldi.Elti ağzımı arıyor.Halama gosterdinmi gelinliğini.Dikim olacak daha hazır değil dedim.Diyemedim diyemedim kaynanam hem para yollamiyor hemde karışıyor mu diye.

Kaynanamla 1 aydır gorusmuyorum.Aramaya çekiniyorum.😅 Kandil mesajı attim sadece.Es kişisi gelinlik bakiyor demiş elti sıfatına giren dayilarin gelini gelmiş gelinliginin resmini attı bana 😅 aynısı giyme diyor.Zaten onun giyecegi gelinlik baya bir dekolteli hem giyemem hemde gözüme ağır geldi.Elti ağzımı arıyor.Halama gosterdinmi gelinliğini.Dikim olacak daha hazır değil dedim.Diyemedim diyemedim kaynanam hem para yollamiyor hemde karışıyor mu diye.
Kaynananiz niçin size para gönderecek ki

Güzel ablam, kaynanan sana niye para versin. Kocan verecek eşşek gibi. Kaynanandan beklemesene boşuna

herkesin konusuna erkek tarafı da mı bir şey yapmadı diyen birine kaynanan niye para ödesin diyorsunuz 😂 o kadar kız almışlar kolay mııı eşşek gibi yapacaklarrrr anlı şanlı gelin olacakkk bekar erkekle evlenecekk

Geldim ama nuranka kahve pembecim ceza almis ya neyse gelince okur artikin. Kiz bir derdim vardan sikildin buraya mi geldin yoksa sende yasadigin durumun trajik mi komedi mi oldugu konusunda ikilemde mi kaldin? Birak su kaynanayi rahat asil eniste beyle araniz nasil ne zaman gelcek bu dugun ya artik gelsinde farkli konular ac.

X