Bir microblading pişmanlığı da benden..

Yaa ben de yaptırmayı düşünüyorum da şöyle kenardaki birikintilerden rahatsızım ama çok koyu bi sonuç istemiyorum,sizde tam olarak şikayet neydi

Merhaba arkadaşlar.. ben de dün şeytana uyup bu işi yaptırdım benim şekil ve simetri bozukluğu vardı kaşlarımda. Yıllar önce küsmüştü uzun zamandır aldıramıyordum. Kıllarım mevcuttu fakat ipinceydi resimlerde falan boyamayınca görünmüyordu. Neyse bir cesaret yaptırdım ama pudralama diye gittim ama araları doldurmak için kıl da attı biraz. Şimdi ise pişmanım evet koyuluk belki geçer ama şekli de yüzümdeki masumluğu aldı götürdü. Şimdiden duş alsam fayda eder mi? Evde bepanten Hametan teramicin ve madecassol var? En kısa sürede sonuç alan kendi yöntemiyle var mıdır yardımcı olabilecek? Eski konuları okudum ama daha yeni bu işi başarmış var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim.
Cildiniz yağlıysa tutmuyor ben 2 kez yaptırdım yağlı olduğu için tutmadı. Birde sıcak su yasak demişlerdi yapmayın denilen şeyleri yapın ki tutmasın :)

Şuan memnun musunuz acaba
Yani şu an çok göze batan bir tarafı yok doğal duruyor :) ama rötuşa gitmedim ben. He tekrar olsa yaptırır mıyım hayır:) en azından az daha sabredip şehir dışı da olsa aklımdaki bir iki yer ile
Yaa ben de yaptırmayı düşünüyorum da şöyle kenardaki birikintilerden rahatsızım ama çok koyu bi sonuç istemiyorum,sizde tam olarak şikayet neydi
benimkinin hem kalın hem de koyu olduğunu düşünüyorum bir de ikisi arasında biraz fark vardı benim kaş rengim çok açıktır normalde belli olmaz diye daha açık yapmadı

Cildiniz yağlıysa tutmuyor ben 2 kez yaptırdım yağlı olduğu için tutmadı. Birde sıcak su yasak demişlerdi yapmayın denilen şeyleri yapın ki tutmasın :)
Aynen hepsini yaptım anca inceldi :) yağlı bir cildim var evet ama daha da silinsin istiyorum lazerle falan uğraşmak istemiyorum belki git gide daha açılır bir umut :)

Ben ilk yaptırdığımda Mısırlı nefertiti diyip dalga geçmişlerdi hiç unutmuyorm. simsiyah görünüyordu. fakat 1 ay bile geçmedi hemen düzeldi.Sorun etme.

3 hafta sonra açılıyor dur bekle acele etme rengi koyu gelse bile. sabırlı ol yıkarsan mahvolur.
Merhaba baya oldu yaptıralı açıldı 😊 ama rötuşa falan gitmedim tabii hala bana koyı geliyor ama arkadaşlar yapmadan önce kaş rimeliyle boyuyordum o haline benziyor diyorlar. Şu an en azından doğal yani. Bir daha tövbe 😇

Merhaba baya oldu yaptıralı açıldı 😊 ama rötuşa falan gitmedim tabii hala bana koyı geliyor ama arkadaşlar yapmadan önce kaş rimeliyle boyuyordum o haline benziyor diyorlar. Şu an en azından doğal yani. Bir daha tövbe 😇
Ne zaman yaptırdınız güzellik uzmanı olarak soruyorum sanırım baya bir ara geçmiş

Bir merkezin insta paylaşımlarını görünce yaptırasım, yaptıranların yorumlarını okuyunca vazgeçesim geliyor

Yaptırdığınız yer becerememiştir. İlk zamanlar elbette koyu olacak, o koyuluk akıyor ve oturuyor.
Cildim yağlı, bende bir seneye yakın kaldı, hala da vardı aslında ama tazelensin diye tekrar gittim yaptırdım. Çok memnunum. Benim yaptırdığım yer başka yerde yaptıranlarınkini düzeltmesiyle meşhur bir kadın.

X