Rüya Yorumları Bir kişi için istihareye yatıldı acaba nedemek bu renkler?

Minnoskedim

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Mart 2020
266
87
Arkadaşlar , ben biriyle bulusacagim birisi ile tanıdım pazar günü buluşma var evlilik için kısmet çıktı annemde istihareye yattı gri ve beyaz birde ekmek gördü bu kişi için ne demek oluyor acaba ne olur yardım eder misiniz ?

Allah Resulü böyle şeyler için önce istişare sonra istihare demiştir...yani görüşme, konuşup hallesmek önemlidir. .. Anneniz kılacak kadar bilgiliyse ne demek olduğunu da iyi bilir kiii bu işi kişinin kendi yapmalı.

Allah Resulü böyle şeyler için önce istişare sonra istihare demiştir...yani görüşme, konuşup hallesmek önemlidir. .. Anneniz kılacak kadar bilgiliyse ne demek olduğunu da iyi bilir kiii bu işi kişinin kendi yapmalı.
Annem bilgili değil sadece Allah yolunda maneviyatı güçlü , istihare buluşmadan öncede yapılır , keşke böyle sert giriş ile yazmsaydiniz çünkü düzgün soru sordum

Annem bilgili değil sadece Allah yolunda maneviyatı güçlü , istihare buluşmadan öncede yapılır , keşke böyle sert giriş ile yazmsaydiniz kimse
Beyaz renk iyiye gelir derler ama ekmeği bilmiyorum
Ya gri belirsizlik diyorlar ama bilemedim bende kararsız kaldim

Ben eski sevgilimde kılmıştım ama kötü gördüm siyah ve camur gördüm gerçekten de öyle oldu sonradan çok sey duydum.
Sonra esimle tanıştım toz pembe ve beyaz gördüm suanda mutluyum 🥰 iyi ki diyorum.
Kuzenimde kildırmıştı eşi icin ama kötü görüldü gene evlendi cekmedigi kalmadi kizin hala cekiyo 13 sene oldu bi gün yüzü görmedi 😔
Gri ve beyaz iyiye yorumlaniyor gene de hayırlısı olsun bi tanış hosuna giderse neden olmasın...

Annem bilgili değil sadece Allah yolunda maneviyatı güçlü , istihare buluşmadan öncede yapılır , keşke böyle sert giriş ile yazmsaydiniz çünkü düzgün soru sordum
Yok ya ciddi misiniz?? Buluşma İslam'da yok bir kere o senin namahremin 🤭🤭🤭

Yok ya ciddi misiniz?? Buluşma İslam'da yok bir kere o senin namahremin 🤭🤭🤭
Ya canım benim tövbe estagfurrulahhh sen neden bana taktın ? Buluşma İslam'da yok evlilikte mı yok insan buluşmadan anlamadan nasıl evlenecek ? Ayrıca çok dinine düşkün olan bu sosyal mecralarda da gezmez lütfen biraz daha özenli konuş rica ediyorum

Ben eski sevgilimde kılmıştım ama kötü gördüm siyah ve camur gördüm gerçekten de öyle oldu sonradan çok sey duydum.
Sonra esimle tanıştım toz pembe ve beyaz gördüm suanda mutluyum 🥰 iyi ki diyorum.
Kuzenimde kildırmıştı eşi icin ama kötü görüldü gene evlendi cekmedigi kalmadi kizin hala cekiyo 13 sene oldu bi gün yüzü görmedi 😔
Gri ve beyaz iyiye yorumlaniyor gene de hayırlısı olsun bi tanış hosuna giderse neden olmasın..y

Gri ve beyaz iyiye yorumlaniyor gene de hayırlısı olsun b tanış hosuna giderse neden olmas

Evlilik düşünülüyorsa elinj tutmadan konusup tanışabilir yoksa konusmadan nasıl olacak nasil taniyacak ki
Bilmeden hemen önyargı ile cevap vermekte biraz absurd işte sonuçta elimizi vermiyoruz yani ne kadar güzel söyledi canım benim

Evlilik düşünülüyorsa elinj tutmadan konusup tanışabilir yoksa konusmadan nasıl olacak nasil taniyacak ki
Başbaşa bulusamaz diye biliyorum ayrıca buluşma olmadan araştırma olmalı sonra konuşulmalı anlaşılmalı en son istihare yoksa çok fazla hatalı istihare duydum biliyorum.

Ya canım benim tövbe estagfurrulahhh sen neden bana taktın ? Buluşma İslam'da yok evlilikte mı yok insan buluşmadan anlamadan nasıl evlenecek ? Ayrıca çok dinine düşkün olan bu sosyal mecralarda da gezmez lütfen biraz daha özenli konuş rica ediyorum
Tamam ok..

Bende bir konuda kararsızım istihareye yatmak istiyorum.Hergun onlarca rüya gören ben istihareye yattım mi hiç birşey göremiyorum.

X