Bir insan neden yasamayi sevmez?Bipolarim yuzunden mi?

Ailem var çok şükür ama onların da bütçesi yetmez.
Bu gerçekten seni iyi yapacaksa ben olsam her şeyi göze alırım, yoksa hayatı kendine zindan edersin, ben sık sık daralan bir insanım en ufak bir olay ve problemde bile ve daraldığım zaman kalbim ağırıyor daha 19 yaşımda kalp krizi geçirdim, o günden sonra bir daha kendimi sıkmadım ve ne gerekirse beni rahatlacak her şeyi yaptım..

Bu gerçekten seni iyi yapacaksa ben olsam her şeyi göze alırım, yoksa hayatı kendine zindan edersin, ben sık sık daralan bir insanım en ufak bir olay ve problemde bile ve daraldığım zaman kalbim ağırıyor daha 19 yaşımda kalp krizi geçirdim, o günden sonra bir daha kendimi sıkmadım ve ne gerekirse beni rahatlacak her şeyi yaptım..
Bence bana net iyi gelecek hayattan tat almamı sağlayacak bir ilaca ihtiyacım var.

Bipolar bir karakter değildir. Nasıl ki okb karakterimiz değilse. Yapmayı sevdiğiniz şeyleri yapın bakın nasıl seviyorsunuz hayatı. Yok ben yapamam diyorsanız o zaman neden yapamadığınızı düşünün ve bunları değiştirmeye çalışın. Ama en basitinden yürüyüş yapmayı seviyorsanız yürüyüş yapın. Kahve içmekse alın kahvenizi bir parkta için. Yani küçük küçük anlar xaten hayatı güzelleştiren. Yoksa hayatı bütünüyle sevmek diye bir şey yok.

X