Gebeliğe Hazırlık Bir gün hamile kalıcam...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok teşekkür ediyorum cevap için nasıl yaptığını da yazarmısın, bend denemek istiyorum bu ay. Aynı dert bende var şuan heeşey normal ama gebelik yok aşırı kafama takılıyor doğrusu
Tabii, anlatayim hemen. Ben bi kavanozun icine 10 yemek kasigi bal, 10 cay kasigi tarcin ve 10 cay kasigi da corek otu eklemistim. Reglin 2.gunu basliyorsun 12.gune kadar sabah ve aksam günde iki defa ac karnina bi tatli kasigi yiyorsun. Tadi biraz tuhaf. Gecenlerde 5 sene önce buraya yazdigim mesajlari gördüm ve corek otunu cignemeden yuttugumu yazmisim. O kadar kotuymus yani😃😃

• Beğen
Reactions: N8M
Tabii, anlatayim hemen. Ben bi kavanozun icine 10 yemek kasigi bal, 10 cay kasigi tarcin ve 10 cay kasigi da corek otu eklemistim. Reglin 2.gunu basliyorsun 12.gune kadar sabah ve aksam günde iki defa ac karnina bi tatli kasigi yiyorsun. Tadi biraz tuhaf. Gecenlerde 5 sene önce buraya yazdigim mesajlari gördüm ve corek otunu cignemeden yuttugumu yazmisim. O kadar kotuymus yani😃😃
Bebek için değer olsun 😀 ama benim şuam reglimim 7 günü yarın hemen başlasam 16da bıraksam olmaz mı 🙊 yani bu ay ovülasyon takibid yapıcam boş geçsin istiyorum da 🤗

Bebek için değer olsun 😀 ama benim şuam reglimim 7 günü yarın hemen başlasam 16da bıraksam olmaz mı 🙊 yani bu ay ovülasyon takibid yapıcam boş geçsin istiyorum da 🤗
Bilemedim ki, en iyisi ovulasyon takibi yap ve gün aşırı çalişmalar yapin eşinizle. Eger olmaz da regl olursaniz, ertesi gün bu küre baslayabilirsiniz.

Bilemedim ki, en iyisi ovulasyon takibi yap ve gün aşırı çalişmalar yapin eşinizle. Eger olmaz da regl olursaniz, ertesi gün bu küre baslayabilirsiniz.
Bidaki aya kalıcak yani🤪 yapıcam inşallah ama açılcası hiç ümitli değilim 😬 o yüzden hepsi birden olsun dedim 😃 çok sağolun açıklamanoz için umarım gerek kalmaz ama denicem 😘

Ben doktor kontrolündede takibe alındım kuzum olmuyor
Valla bana amh değerime bakıp menopoza giriyorsun imkansız tüp bebek dahil olmaz dediler 2 kez normal yoldan ovülasyon takibi yaparak hamile kaldım tüpüm tıkalıymış dış gebelik oldu. Öyle bişey yok benim yaşım 38 üstelik. Bırak doktorun dediğini akışına bırak ovülasyon takibi yap rabbim verir emin ol

X