bir erkek neden zengin aile kızıyla evlenmek ister?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
OFF İŞTE BU.. ARADIĞIM YORUM
ben de narsist olduğundan şüpheleniyorum, biraz ayrıntı verebilir misiniz ya
Yok ben demedim. İlişki içinde davranışları vs piskologum anlattiklarima göre yorumlamisti. Çok eski olay zaten. Ama benim ailemin durumu gerçekten hele o dönemde baya iyiydi. O tek çocuk onun da iyiydi. Belki değildir bile bilemiyorum. Ama biz beraber bir yemeğe gidip binlerce lira harcardik. Kredi çekermiş meğerse.

bana niye yükseldiniz ki
babamın mal varlığı ölene kadar yeter diyen sizdiniz
23 yaşında atanıp çalışmaya başladım 10 yıl tek başıma kendi paramla kirasını kendim ödediğim evde oturdum
34 yaşımda aşık olduğum için evlendim
yani evlilik motivasyonum ya da hayat amacım ortaya savrulmuş bohemcilik oynayan bir saman demeti gibi değil bilginize☺️
ben hayatımdan gayet memnunum ve kafa yapınız da yazdığınız şeyden belli. saman demeti de dedenizdir ayrıca <3

şöyle söyliyim, babam herkesin bildiği lüks bi markanın CEOsu. ailede (babamın çekirdek ailesi ve anne babası vs) babam dahil hiçkimsenin öyle lüks bi yaşantısı yok ama herkes kendi evinde yaşıyor, evler de lüks olmamakla birlikte değerleri yüksek, herkes maddi olarak gayet rahat. ben çalışmadığım ve hayvanlar konusunda kaldırabiliceğimden fazla yükün altına girdiğim için ailede para sıkıntısı çeken tek kişi olabilirim, bu da benimle alakalı bi problem.
çocuk kendisini zengin olarak tanımlamıyor zaten, ama maddi bir sıkıntıları yok ve dışarıdan bakınca onun benden çok daha rahat ve konforlu bi yaşantısı var ve çok daha rahat harcama yapabiliyor. harcamadan kastım da günlük kafe-restoran-taksi harcamaları vs, onun da lüks harcamaları yok ama lüks çok seviyor ve eline para geçince bu tarz şeylerde harcayabiliyor.
Anladım babaniz var yemez amcalardan 🤭 benim eşimde de biraz var. Ama eşim çok fazlaca yokluk çekmiş ve çocukluğundan beri çalışıyor işkolik... Para kolay kazanılmıyor der hep. Ama ben çatır çutur yiyorum valla. Napim mezara mi götürecem. 33 yaşındayım çocuklarıma ve kendime istediğim şeyleri alıyorum para harcamayı bilmiyor babanız ve ailenizdeki kimse bari siz bol bol harcayın. Gerek hayvanlara gerekse de durumu iyi olmayanlara yardımlarda bulunun ama sizde yiyin yani.

Her ailede bir yiyici olur. Sizde yok. Bari siz olun 😂

Bu arada bu oğlani da bırak yakın zamanda o ciddi birini bulup sizi bırakmadan.

Devamını şimdi okudum da siz zengin değilsiniz ki.karsi tarafta değil. Normal standart yurdum insani. Ben daha zenginim valla. Dün kızımla kulağı ağrıdı yolda hemen özel hastaneye gittik dönüşte de taksiye bindim yorulmasın diye. Valla şak diye 800 lira harcadim. Simdi de bimden şampuan almaya gidiyorum zam gelecekmis
😂😂😂 Kahkaha attım resmen.

Zenginlik yarışı mı yapıyoruz hayırdır.

Ama şöyle bişey var vallahi zenginlerin hepsi bu şekilde indirim kovalıyor. Eşimde öyle bütün marketleri geziyor. Adam en iyi marka sütü en indirimli yerden alıyor🤣

Anladım babaniz var yemez amcalardan 🤭 benim eşimde de biraz var. Ama eşim çok fazlaca yokluk çekmiş ve çocukluğundan beri çalışıyor işkolik... Para kolay kazanılmıyor der hep. Ama ben çatır çutur yiyorum valla. Napim mezara mi götürecem. 33 yaşındayım çocuklarıma ve kendime istediğim şeyleri alıyorum para harcamayı bilmiyor babanız ve ailenizdeki kimse bari siz bol bol harcayın. Gerek hayvanlara gerekse de durumu iyi olmayanlara yardımlarda bulunun ama sizde yiyin yani.

Her ailede bir yiyici olur. Sizde yok. Bari siz olun 😂

Bu arada bu oğlani da bırak yakın zamanda o ciddi birini bulup sizi bırakmadan.
pek değil aslında, aksine sevdiklerine çok cömerttir. kendisinin çok mütevazi zevkleri var, ablam çocukluğundan beri çok sorumluluk sahibi yetiştiği için babamdan bir şey istemez ve kendisi de işinde çok başarılı zaten, bana karşı da babam daha fazlasını vermek ister, yurtdışı gezilerine yollamak ister vs ama ben utandığım için şu anda aldığımdan daha fazlasını kabul etmiyorum.

oğlanı bıraktım zaten ama hislerim bitmediği için konu kafamda dönüyor maalesef

Madem evlenme niyetiniz yok arkadaşlarıyla tanıştırmadı vs tuhaf yerlere takılmamalısınız. Düşük gördüğünüz için evlenmek istememiş ama ful değer görmek baş üstünde tutulmak istemişsiniz. Çok bencilce.

Madem evlenme niyetiniz yok arkadaşlarıyla tanıştırmadı vs tuhaf yerlere takılmamalısınız. Düşük gördüğünüz için evlenmek istememiş ama ful değer görmek baş üstünde tutulmak istemişsiniz. Çok bencilce.
düşük görmekle hiçbir alakası yok. çok kavga etmemize rağmen çok iyi de anlaşıyorduk ve çok mutluyduk aslında. lunapark gibiydi. birine değer vermek için illa ki evlenmek istemek mi gerekiyor? evlilik benim yapıma uygun değil, evlenmek isteyen biri olsaydım bile birbirimiz için çok yanlış kişilerdik. çocuk vs istiyordu, asla çocuk yetiştirmek için sağlıklı bi ortam olmazdı. ve evet tabii ki baş üstünde tutulmak isteyeceğim

Babanız vefat ettiğinde o para size ve eşinize kalmayacak mı? Zenginler bu kadar saf mı cidden?
öncelikle o kadar uzun sürecek bi evlilik olmazdı zaten, bunun iki taraf da farkındaydı. ikincisi de aileden miras kalan evlerde eş doğrudan hak sahibi olmuyormuş. ama evet bu konularda fazla bilgi sahibi olmadığım doğru

düşük görmekle hiçbir alakası yok. çok kavga etmemize rağmen çok iyi de anlaşıyorduk ve çok mutluyduk aslında. lunapark gibiydi. birine değer vermek için illa ki evlenmek istemek mi gerekiyor? evlilik benim yapıma uygun değil, evlenmek isteyen biri olsaydım bile birbirimiz için çok yanlış kişilerdik. çocuk vs istiyordu, asla çocuk yetiştirmek için sağlıklı bi ortam olmazdı. ve evet tabii ki baş üstünde tutulmak isteyeceğim
Bana çok normal geldi kimseyle tanıştırmaması. Siz kendi ağzınızla söylüyorsunuz anlaşamıyorduk diye. Anlaşamadığı birini niye baş üstünde tutsun ki

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X