Bir bayan bir erkeğe duygularını söylemeli mi?

Ağzınıza sağlık medeni durumla ne kulağımız uzuyor ne burnumuz.... Toplumda ön yargılı olanlarla ilişkiyi kesersin haddini bildirirsen darısı başına dersin olur biter... Onların bekara evde kaldın evliye eşini aldattı yok ikinci çoçuğu yap yok eşin döver sever yok eşi eve bağla safsataları yarım akılları önyargıları hiç bitmiyor.... . Hiç umursamayın.... Zaten kral çıplak artık herkes her evliliğin keyifle sevgiyle sadakatle değil sürünmekle geçtiğinin farkında dağıldı o imaj.... İyi evliliği olanlar dışında..... Hayatınızın direksiyonun geçin onu Ayşe teyzeye bakkal recebin yarım ağzına aklına bırakmayın.... Boşanmak ayıpsa evli olup başka adamla ilişki yaşayan sürüsüne bereket kadın var bu ülkede.... Her kadın değil lakin var yok mu böyle erkekde var kadında..... Kral çıplak yani.... Artık herkes haddini bilip... Kimseyi medeni hali için aşağılayamaz.aklı varsa herkes kendine kullanmalı yoksa akıl verdiğini sanıyorsun bakıyorsun kalan aklı kendine yetmiyor.... Bu konuşanlarında şahane hayatı olsa bişey demiycem..... Al birini vur birine 🙏
Kesinlikle bende katılıyorum diğer söylemek istediklerimi siz ne güzel söylemişsiniz. Mutlaka herkesin söyleyeceği bişey var. Helede mesele evlilik boşanma vs.. oldu mu. Ben de şuan evliyim yarın öbür gün ne olacağını ben ne kadar kestirebilirim. Maalesef bu bahsettiğimiz insanların sayısı azımsanmayacak kadar çok. Umarım bizde bir gün medeniyetten insana yaşadığı durumlar etiketler mahalle baskısı yakıştırmalarından çok insanlığı karakteri içinde ki iyilik için değer vermesini öğreniriz.

İlk fotograflarda yüzük olup sonra ki fotoğraflarda olmaması ilişkisi olmadığı anlamına gelmiyor.

Belki çıkarmıştır .

Size yaklasmiyorsa , sadece uzaktan gördüğünüz kişiye bence açılmayın.
Sizi kısmen anlıyorum. Ama şu var düşünün artık bütün hayatınız boyunca kiminle karşılaşırsanız kiminle ilişki kurarsanız bu durum değişmeyecek yani siz evlenmiş ve boşanmış bi kadınsınız bu gerçeği değiştiremeyeceğinize göre bu duruma alışın. Benim size naçizane tavsiyem bu boşanmış olmanız sizin kişiliğinizin krekterğnizin güzelliğinizin önüne set olarak koymayın. Evet maalesef kahretsin ki toplumumuzda böyle iğrenç bi önyargı var. Ama siz bunu kendinize yapmayın. Bakın bi örmek vereyim abimle yengem boşandı üstelik bi çoçuk vardı yengem evlendi abimden sonra evlendiği kişi 27 kendisi 32 yaşındaydı ve çocuk olmasına rağmen şuan ki eşiyle çok mutlu bi evlilik yaşıyor. Bunu deneyimlerden anlayamazsınız. Sizi bü yüzden sevemeyecek kabullenemeyecek birini emin olun o vakit geldiğinde sizde istemezsiniz. Şimdiden bu duyguya kapılmayın

Teşekkür ederim. Haklısınız zaten konuştuktan sonra bu sebeple yok dese o kişiden soğurum ama o vakte gelene kadar ya tepki alırsam hiç konuşmasam mı soruları oluyor akılda. Kendime güvenim var kendini beğenmek gibi düşünmeyin ama genelde hep insanların görüşmek konuşmak istediği biri oldum üst kademelerde insanlarda görüşmek istedi. Eski eşim de amirim di ama daha alt pozisyon. Hayatta hep birileri konuşmak istedi ben reddettim diye bu sebeple gurur meselesi de yapıyorum ya reddedilirsem diye. Konuşunca belki çok itici gelecek istemeyeceğim bilmiyorum da ben 3 yaşı düşünürken 5 yaş fark olmuş eski yengenizde :)

Ben bekarken ayrılmış kişilere soğuk bakmadım hiç bir zaman benim için önemli olan mutlu olmak. Bekar biriyle evlenip kabus hayatı yaşayabilirim yada yaş olayı da hep 10 yaş bile büyük olur derim. Dengimle mutsuz olacağıma Mutluluk bunlarda değil biliyorum. Karşıda ki kişi bunu bilse bile anne baba layık görmüyor gibi durumlar çok fazla

Yorumunuz için teşekkür ederim ama hayalim yok. Sadece tanımak isteği var içimde. Bu şekilde tanışmak isteyip bir konuşmada soğuduğum insanlar oldu. Yani biliyorum sadece bir kez konuşup anlama düşüncem sadece.
Tanismak istiyorsaniz yuzyuze bir tanisma firsati yaratin diyorum ben de. Onun disinda cocuk gibi sosyal medya uzerinden hos gelmiyor bana tabi benim icin. Yoksa gayet bir kadin da bir erkekle tanismak isteyip bunu soyleyebilir dogal ama sizin durumunuz için hoş gelmedi. Yine de siz bilirsiniz

Tanismak istiyorsaniz yuzyuze bir tanisma firsati yaratin diyorum ben de. Onun disinda cocuk gibi sosyal medya uzerinden hos gelmiyor bana tabi benim icin. Yoksa gayet bir kadin da bir erkekle tanismak isteyip bunu soyleyebilir dogal ama sizin durumunuz için hoş gelmedi. Yine de siz bilirsiniz

Bende şunu diyorum :) benim bu beyefendi ile tanışma şansım gidip bir milletvekili ile konuşma şansım gibi az. Yoksa bende sosyal medyada tanışmaya aman aman sıcak bakan biri değilim. Öyle bir fırsat yok ve yok diye de içimde kalsın istemedim. Kaldıki aylardır sosyal medyada takipteyiz sizin gibi düşündüğüm için yazamıyorum.

Kızlar böyle bir durum var ama çok çekiniyorum. Ne yapmalıyım hiç bilmiyorum. Bazı erkekler kendisine duygularını açan bayanları basit olarak görüyor bunu biliyorum. Benim durum şöyle bahsettiğim kişi idari amir konumunda. Aynı yerde çalışmıyoruz farklı yerlerdeyiz o beni yuzyuze hiç görmedi ben sadece ayak üstü bir yerde gördüm onu görür görmez içimde tarif edemediğim hisler oldu ama yinede mantıklı bulmadım. Sosyal medyada Twitterda takip ettim oda beni takip etti. Bir kaç gün sonra instagramdan takip ettim 10 dk içinde oda takip isteği attı. İlgi çeken bir bayanım açıkçası şuan 2 3 kişiden görüşme teklifi aldım ama aklımda o olduğu için kimseye sıcak bakmıyorum. İnstagramda attığım hikayelere en geç yarım saat içinde bazen 5 10 dk içinde bakıyor ama attığım fotoğrafları beğenme vs gibi bir durum yok :/ birde şöyle bir durum var çalıştığı yerde tanınan birisi olduğu için takip eden çok kişi var bin küsür kişi. Ama erkek bayan yaşlı genç fatketmeden herkesin takibine geri dönüş yapıyor. Ama merak ettiğim şey 1000 kişi içinde benim hikayelerini 5 dk içinde görüyor olması hesaplar arası etkileşimin yüksek olmasından mı yani ben profiline sık baktığım kişilerin hikayelerinin bende öne çıktığını farkediyorum. Neyse başınızı ağrımayayim sizde konuşmalı miyim? Vazgeçmiştim ama 2dir rüyalarıma giriyor.

Asagi yazmıştım ama burayada ekleyeyim ben 30 yaşındayım o 27 ve ben evlenip ayrıldım 1 ay evli kaldım onunda ilk fotoğraflarda yüzük var ama ayrılmış evlilik mi Nisan mi bilmiyorum. Tek korkum zaten yaş ve boşanmış olmam

evet

Teşekkür ederim. Haklısınız zaten konuştuktan sonra bu sebeple yok dese o kişiden soğurum ama o vakte gelene kadar ya tepki alırsam hiç konuşmasam mı soruları oluyor akılda. Kendime güvenim var kendini beğenmek gibi düşünmeyin ama genelde hep insanların görüşmek konuşmak istediği biri oldum üst kademelerde insanlarda görüşmek istedi. Eski eşim de amirim di ama daha alt pozisyon. Hayatta hep birileri konuşmak istedi ben reddettim diye bu sebeple gurur meselesi de yapıyorum ya reddedilirsem diye. Konuşunca belki çok itici gelecek istemeyeceğim bilmiyorum da ben 3 yaşı düşünürken 5 yaş fark olmuş eski yengenizde :)
Anlıyorum sizi rededilmek aslında hepimizi korkutur belki de üzer fazlasıyla. Ama bu hayatta sizde çok iyi biliyorsunuz ki her şey deneyim. Bende hiç kimseye açılmadım hiç. Ama açılmak öyle kötü bi durum değil bence. Benim anladığım siz baya arada kalmışsınız. Eğer ona karşı hissettiğiniz heyecanı merakı duyguyu bastıramıyorsanı yani üstünü kapatamıyorsanız , o zaman bu da bi deneyim deyip bi adım atabilirsiniz. Keşke bi ortak arkadaş vs.. olsaydı. Yine de bi merhaba yazmak bence dünyanın sonu değil.

O sizi tanımıyor ve sizin ilginizden haberdar değil herhangi bir takipçisiniz iddia ettiğiniz gibi çekici iseniz o yüzden devamlı bakıyor olabilir hikâyelerinize hiç sohbet etme durumunuz olmadı mı bi hikayeye cevap vererek falan

İçime su serpen mesaj nihayet:) Direkt hoşlanıyorum demeyeceğim çünkü karakterini bilmediğim birinden hoşlanmam ama içimde tarifsiz bir merak duygusu tanıma isteği arkadaşlar yanlış anlıyor beni aslında yoğun bir duygusallık içinde değilim. Ama bazı erkekler buna hoş bakarken bazıları bundan evlenecek kız olmaz diyebiliyor böyle biri değilim yani yaparsam ilk olacak ama bunu karşı taraf böyle anlar mı bilemiyorum
Yani eger oyle bir sey dusunecek biriyse zaten siz de istemezsiniz diye dusunuyorum. En kotu ihtimalle olmaz bu is , cevap vermez vs. Ben hala icinizde acaba kalmasindan daha iyi oldugunu dusunuyorum en kotu ihtimal diye dusunulen secenegin

O sizi tanımıyor ve sizin ilginizden haberdar değil herhangi bir takipçisiniz iddia ettiğiniz gibi çekici iseniz o yüzden devamlı bakıyor olabilir hikâyelerinize hiç sohbet etme durumunuz olmadı mı bi hikayeye cevap vererek falan

Oda bende fazla paylaşımlar yapan biri değiliz. Ve gözlemlediğim kadar sosyal biri değil sadece erkek arkadaşları ile öğrencilik dönemine ait fotoğraflar var sonrasında o bile yok sadece iş paylaşımları. Açıkçası ben ketum biri idim o da benim gibi o yönden çok zor.

Oda bende fazla paylaşımlar yapan biri değiliz. Ve gözlemlediğim kadar sosyal biri değil sadece erkek arkadaşları ile öğrencilik dönemine ait fotoğraflar var sonrasında o bile yok sadece iş paylaşımları. Açıkçası ben ketum biri idim o da benim gibi o yönden çok zor.
Sosyal medya nın rahatlığını kullanın bi merhaba yazın kötü bi şey yok bunda dönüş yapar sohbet ederseniz belki bi arkadaşlık başlar denemeden bilemezsiniz hem belki sadece görüntüsü sizi cezbetmistir sohbet edince itici gelmeye başlar belli mi olur

Memurum fakat dediğim kisi bize bir buçuk saat uzaklıkta bir yerde idari amir benim amirim değil. Kendi çalıştığım yerde o pozisyonda olan kişilerin odasına girip çıkma sohbet etme imkanım çok oldu. Ama farklı yerde olması durumu değiştiriyor. O bölgede çalışmadığım için sosyal medya dışında şansım yok.
Nerede karşılaştınız bu kişiyle peki? Adını soyadını nereden öğrendiniz?

Kızlar böyle bir durum var ama çok çekiniyorum. Ne yapmalıyım hiç bilmiyorum. Bazı erkekler kendisine duygularını açan bayanları basit olarak görüyor bunu biliyorum. Benim durum şöyle bahsettiğim kişi idari amir konumunda. Aynı yerde çalışmıyoruz farklı yerlerdeyiz o beni yuzyuze hiç görmedi ben sadece ayak üstü bir yerde gördüm onu görür görmez içimde tarif edemediğim hisler oldu ama yinede mantıklı bulmadım. Sosyal medyada Twitterda takip ettim oda beni takip etti. Bir kaç gün sonra instagramdan takip ettim 10 dk içinde oda takip isteği attı. İlgi çeken bir bayanım açıkçası şuan 2 3 kişiden görüşme teklifi aldım ama aklımda o olduğu için kimseye sıcak bakmıyorum. İnstagramda attığım hikayelere en geç yarım saat içinde bazen 5 10 dk içinde bakıyor ama attığım fotoğrafları beğenme vs gibi bir durum yok :/ birde şöyle bir durum var çalıştığı yerde tanınan birisi olduğu için takip eden çok kişi var bin küsür kişi. Ama erkek bayan yaşlı genç fatketmeden herkesin takibine geri dönüş yapıyor. Ama merak ettiğim şey 1000 kişi içinde benim hikayelerini 5 dk içinde görüyor olması hesaplar arası etkileşimin yüksek olmasından mı yani ben profiline sık baktığım kişilerin hikayelerinin bende öne çıktığını farkediyorum. Neyse başınızı ağrımayayim sizde konuşmalı miyim? Vazgeçmiştim ama 2dir rüyalarıma giriyor.

Asagi yazmıştım ama burayada ekleyeyim ben 30 yaşındayım o 27 ve ben evlenip ayrıldım 1 ay evli kaldım onunda ilk fotoğraflarda yüzük var ama ayrılmış evlilik mi Nisan mi bilmiyorum. Tek korkum zaten yaş ve boşanmış olmam
Biraz bekleyin bence. Size bir ışık gondermeden harekete gecmeyin derim. Önce medeni durumunun ne durumda oldugunu öğrenin. Sonra sık karsilasmaya çalışın ve ilgisini cekin. Baktiniz ufukta ışık gözüktü zatenn kendisi gelecektir.

Biraz bekleyin bence. Size bir ışık gondermeden harekete gecmeyin derim. Önce medeni durumunun ne durumda oldugunu öğrenin. Sonra sık karsilasmaya çalışın ve ilgisini cekin. Baktiniz ufukta ışık gözüktü zatenn kendisi gelecektir.

Karşılaşma şansım olsa keşke 1.5 saat uzaklıkta çalışıyorum ne gidebilirim ne keyfi oralarda takılıp görmeyi bekleyebilirim malesef. Teşekkür ederim. Medeni durumundan eminim bu arada kızlar. Sevdiği biri olup olmadığı dışında bekar birisi.

Normalde bir kadın duygularını açabilir sonuna kadar desteklerim ama yüzük olayı olunca emin olamadım şu durumda yapabileceğim tek şey story falan atarsa o attığı şey üzerinden birşey yazardım herhalde onun dısında direk konusmaya calısmak geri tepebilir gibi

Nedir bu sahayı tanımadan, zemin etüdü yapmadan, temel atmadan damdan düşer gibi bina dikme sevdası hiç anlamıyorum. Hayır önce bi iletişim kursaydınız, tanısaydınız, az buçuk fikir sahibi olsaydınız. Sonra tabiri caizse yürünecekse yürürdünüz yine. Ama hormonların etkisinde önünü görmeden düz koşmaya da gerek yok diye düsünüyorum. 15 yaşında değilsiniz neticede.

Madem yüz yüze gelemiyorsunuz ama sosyal medya kanalları açık, o halde sosyal medya üzerinden bi başlayın konuşmaya. Bi hikayesine yaratıcı bi şey yazın, bi sohbet başlatmaya çalışın bakalım akacak mı konuşma, yazışmaların gerisi geliyo mu. Eğer geliyorsa bi sonraki aşamayı denersiniz, yazışmalar yüz yüze görüşmelere dönüyor mu ona bakarsınız. Yavaş yavaş, malzemeleri birer birer ekleyerek lezzetli bi ilişki yaratırsınız. Aceleye getirirseniz elinizde çiğ, yavan duygular kalır.

Not 1: Yaş ve geçirmiş olduğunuz evlilik kısmına hiç takılmayın. Bu konular üzerinden sizi yaftalayacak, yargılayacak insanlarla hiç hiç takılmayın.

Not 2: Bu polemiğe hiç girmek istemiyorum ama elimde değil, neden kadın degil de bayan? Sadece soruyorum sebebi neydi ki? Neden birinde hitap birinde cinsiyet vurgulanıyor? Hayır madem bayan niye erkeğe açılıyor, baya açılsın? :confused:

Ben o hatayı bir kez yaptım, binlerce kez pişman oldum.
Söyleyip mutlu olan da vardır elbet ama, sanırım ben '' adamına '' denk gelemedim.

Bilemeyiz belki :) ben çoğu hikayeleri eş geçiyorum ve isaret de atmam ama begeniyorsam birini ilgi ile takip eder bir işaret vs koyarım. Kişisel bişey biraz sanırım
Bu konudan sonra sırf meraktan durum yaptım ya 😀😀😀

X