El Sanatları Bir bakın bakalım beğenecekmisiniz bayanlar

alim1832yn6.jpg
[/URL][/IMG]
alim1830cb1.jpg
[/URL][/IMG] bunlarda benim kristal takımlarım
hepimizin evinde olan normal kristal takımları vardır işte bende değişiklik olsun diye renklendirdim varak kullandım ve bu hali aldılar

özgül hanım bunları nasıl yaptınız biraz bize bilgi verseniz de bizlerde eskileri değerlendirsek nasıl olur acabaa.s.bir de kuran yazılı varak objelerin başka boyutta olanlarını da yapıyo musunuz

kristal takımları kolay yaptım ilk denemem di ama bi sorun çıkmadı
bunun için varak alacaksınız renkli yada tek renk tane yaprak varak ve kalın enli boya fırçası ve varak yapıştırıcısı tabiki tapıştırıcıyı sürmek için de orta numaralarda bi fırça almanız lazım bu kadar

yanlız bu takımı yapmak için ev içi ortam olmaz yapıştırma olayında bile varaklar uçuşuyor çok ince tüy gibi hafif bişi
balkonda yapabilirsiniz ama şimdi değil de biraz daha hava ısınınca çünkü çok çabuk yapılmıyor bu havada zatüre olursunuz :)))

en başta kristalleri varak yapıştırıcısı ile bir güzel her yerine yapıştırıcıyı sürüyorsunuz ama çok dikkat edip tek yönden başlayıp yön takip edin bir küçük noktayı atlarsanız oraya varak yapışmayacağı için çok kötü durur heleki kristaller girintili ve çıkıntılı olduğu için dahada dikkatli sürün yapıştırıcıyı tutkalın rengi beyazdır kuruduğunda şefaf bi rengi alıur yaklaşık kuruma süresi 1 yada 2 saat kurumasını mutlaka bekleyin ve çok ince biçimde sürün tutkalı
daha sonra yaprak varaklardan bir tane alın elinize ve bir köşesine yaıştırın objenize hafif üstüne bırakın aynen bu işlem gibi 2/3 parça yerleştirin ve kalın fırcanızla hafif hafi darbelerle vurun ki yapışsın her yerine sonrada söle bir objeyi fırca ile süpürün kü fazla parçalar çıksın aradan

işte bu kadar

sonrada vernik sürdünüz mü alın size yeni bir takım
umarım anlata bilmişimdir gece gece anca bu kadar geldi aklıma

çok teşekkürler özgül hanım gece gece size zahmet oluyo:) ama bir sorum daha var üzerindeki o renkler nasıl olyuyo sonra mı boyuyonuzbir de o kuran yazılıların başka boyutta olanlarını yapıyonuz mu

aprıl78
güzelim o tek bir varak yani rekli varak kullandım kendisinin renki renkleri isteğe göre değişiyor

kuran yazılarının başka boyutunu yapmadım bir tek bunlardan yapmıştım

alim1843tj4.jpg

bu nasıl şirinlik yakafamçokkarıştı bu sehpamı çok seviyorum sağındaki oturma odamın koltuklarının minderi ve ben annemin 20 yıllık sehpasını aldım şu eski koyu kahve sehpalar alladım pulladım koltuk takımım sehpası yaptımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 nasıl olmuş süper dimi sanki takımı gibi kaydirigubbakcemile5

ya ne kadar da güzel yapmışım ellerime sağlık
:1hug:

WAAAW süper olmuuş.ellerine sağlııık..alkisalkisalkis

ellerine sağlık canım hepsi bir birinden güzel
hayran kalmamak elde değil ,bayıldımmmmm

ellerine sağlık çok güzel olmuş bende bugünlerde şise boyamaya taktım siteleri gezerken şöle birşey buldum bunu cam şişeden yapmışlar ama nasıl yaptıklarını bir türlü anlayamadım yardımcı olursan sevinirim..

Eki Görüntüle 131435

X