Bahçe Bakımı ve Çiçekler Bir adım atmak istiyorum artık

endoplazmikretikulumcu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2020
247
149
33
Öncelikle merhaba herkese
Oldum olası yeşili doğayı çok severim ama bir türlü kendi çiçeklerim olmadı balkonum yoktu,2 yıldır balkonum var ve artık ben de Çiçek Veya başka bişeyler yetiştirmek istiyorum
Hele ki ikizlerim var onlarla gözlem yapmak ve sorumluluk vermek için ayrıca çok istiyorum

Size sorum ise bakımı en kolay olan ve en çabuk çıkan bitki nedir ne önerirsiniz bilenler lütfen yazın 🙏😁 tekrar kış gelmeden gireyim şu olaya 🤦‍♀️

Aloavera 🍃 bu dönemde çilek 🍓 falan da ekebilirsiniz üzerinden tohumları alıp hem ikizler gözle görürler gün gün çimlenmesini takip ederler🙈

Ben de yeni başladım bu işe. Epey de sardım internetten bitki bakımıyla ilgili videolar falan izliyorum. Bi saksı , toprak peşinde kosmalar onları ekmek dikmek falan güzel bir hobi ☺️☺️ ben daha çok sukulent türlerinden aldım evime. Hem dayanıklı türler hem de bakımları kolay. Bir iki kaktusum var, iki tane de kalanşom var renkli renkli çiçekli 🌺🌺🌺 şimdilik böyle başladım ilerde daha çok bitkim olsun isterim ama 🌱🌱 yazın evde olmadığım dönemde nasıl bir çözüm bulacağım onu düşünüyorum ben de

Sardunya tabi ki.
En rüzgarlı ve en güneşli balkonlarda bile kendisini koruyabilen, mükemmel kokuları olan, deliksiz saksıda bile gür çiçekler verebilen, mükemmel renklerde çiçekleri olan, ufacık dalından kocaman saksıyı dolduracak kadar çiçekler verebilen bir bitki.

Bence çiçeklerin kraliçesi. :)

X