Bioxel Jel

ürünü 9 gün boyunca kullandım açıkçası hiç bir şeye yaramıyor kesinlikle tavsiye etmem aradığınızdada pek ilgilenmiyorlar sizi geri arıycaz diyip geçiştiriyorlar kesinlikle inanmayın

valla parama kıyıp ben de sipariş verdim. yarın elime ulaşır sanıyorum. ben de ölçümlerimi ve diğer sonuçları burdan paylaşacağım.

Merhaba ben yaklaşık 20 gün önce sipariş vermek istedim. Fakat ertesi gün tatile gökçeadaya oradan da başka yerlere gidecektim. Telefondaki bayan tam hediye anı olduğu halde yok dedi bu ayrı mesele. sonra tatile gideceğimi ve nasıl kullanmam gerektiğini etkisi denize girince gidermi diye sordum. Sürdükten sonra 15 dakika bekleyin sonra girin denize dediler. Bir şey olmazmış. Fiyatı duyunca düşüneyim dedim kapattım. Ama tv o kadar iddalıydıki dayanamadım yine aradım başkası çıktı telefona. Aynı durumları aktardım bu sefer bana 45 dakika sonra girin denize dediler kafam bulandı. ama sipariş verdim. meğer telefonda ödeme almıyorlarmış, internet adreslerini falan da söylemiyorlar sanki devlet sırrı neyse ptt kargo kapıda kartla ödeme diye anlaştık. bu arada 3-4 gün sonra dediler.

8 gün sonra beni aradılar aras kargodan çanakkale merkezden gelin alın diye. çok sinirlendim geri gönderin dedim çünkü kefalos gökçeadadaydım. 1 gün sonra ups aradı gökçeadadan gelin alın diye. Bende istemediğimi gelemeyeceğimi söyledim. Sonra kıyametler koptu müşteri temsilcisi aradı. Konuşma aynen şu: ablacım bu ürünü niye istemiyorsunuz ama bir sürü kargo parası verdik vs.. saçma sapan hakarete varacak işler. bana diyorki ptt kargo kapıda ödeme almazmış ben bunu bilmek zorundaymışım. Ama bunu bana söyleyen müşteri temsilcisi bilmek zorunda değil.

Laubali bir ağızla konuşan müşteri temsilcisi olur mu? Üstelik şartlarımı üstüne basarak söyledim. Yanlış yapıp üstüne çıkmaya çalıştılar. Üstelik tansiyonumu tavana çıkardı telefondaki abla!! Ben kefalostan gökçeadaya gidicem siparişi vereli 8 gün olmuş, 20 km gidicem 60 lira taksi parası vericem, bunlardan haberi yok tabi ablanın!!..

Sonra eve gelince gene bu tv kanalında denk geldi. Dinledim. sonra bi baktım bioxelmiş meğerse. Halbuki ben aylar önce 4-6 günlük kutular halinde 10 günde 10 cm garantili aynı kanalda reklamını yaptıkları bir bioxel krem almıştım. Onu hatırladım birden. Hiç kullanmadan duruyormuş. Merak ettim aynı ürünmü. Çünkü bu ürünün adresinde ürünü kaldırmışlar ve bioxel deyince bunlar çıkıyor. Aynı isimli iki tane aynı hedefli jel olur mu? Arkadaşlar daha az detaylı sitelerinin yorum bölümüne yazdım bakalım cevap vereceklermi yada yayınlayacaklarmı? ama eski ve yeni bioxelle ilgili bilgisi olan varsa lütfen cevap verebilirseniz sevinirim. Bir sürü insan çok ciddi para vererek alıyor. Bu kadar...

Merhabe kremle ilgili bilgi vermek istiyorum bazı arkadaşlar kullananlar varsa bilgi versin demiş evet kullanmaya başladım 4.günüm bir deyişiklik yok biraz ciltde parlaklık oldu bütün söylenenleri yaptım günde2.5 lt su içtim kremi sürmeden önce sabah akşam duş aldım herseferinde streçle vücudumu sardım hareket yaptım yani tamamen kurallara uydum bu arada patlıcanda yemedim şu anda sürem dolmadı yani 9 gün eger degişiklik olursa mutlaka yazıcam ilgilenenlere yardım amaçlı bu arada vücudum çok selülitli degil çok sorunum yok çatlaklar geçiyormuş deniliyor bence büyük yalan inanmayın hiç bir yırtık dikmadeen düzelmez hiç bir krem çatlakları kapatamz ancak oluşurken yani ilk başta müdahale ile düzeliyor umarım yardımcı olmuşumdur:129:

Benim de geçen hafta pazartesi sipariş verdiğim ürün tam bir hafta sonra bugun elime ulaştı. Geçen hafta çarşamba satış temsilcisi iki gün icinde elinize ulaşacak demesine rağmen cuma yerine pazartesi teslim almış bulunuyorum. Hiç güvenilir bir tablo çizmediler. Kendi ürünlerini satıp teslim etmeyi beceremeyen firma, çatlağı selüliti nasıl geçirecek merak konusu. Umarım işe yaramazsa para iadesi yapıyolardır.

ürün kesinlikle asparagas işe yaramayınca bırakın para iadesini aradığınızda geri arıycaz diyip kapatıyorlar daha sonra ne arayan ne soran var ben paramı çöpe attım aman sizde atmayın

valla ürün işe yaramazsa ve paramı da iade etmezlerse tüketici mahkemesinde dava açarım. kimsenin havaya vericek 200 lirası yok.

Bayanlar merhaba...ben bundan 7 gün önce başladım...Bayağıdır pc başında çalışıyorum ve kilo aldım eski sporcu olduğum içinde hareketsizlik bende selülit yaptı...ürünü tv den gördüm aldım 199 tl..Bu kadar para verincede biraz hırs yaptım yemeyi kestim.. ilk gün kalçadan 1 cm inceldi.. sonra hep aynı kaldı 7. gün 2 cm incelme yakaladım...
Benim şikayetim karın ve bel bölgesi karın ilk günden sonra 2cm verdi belde öyle sonra durdu. 3 gün kıpırdama olmadı..ancak bu gün 7. gün şimdi size sonuçları yazayım..
karın bu gün itibari ile 7 cm incelmiş 2. günden 7 güne hep sabitti bu sabah2 cm daha gitmiş...99 dan 92 oldu..
bel 86 dan bugün 81 gözüküuor. basen ise 109 dan bu gün 107 gözüküyor...

benim için karın önemli idi bence 2 gün daha var biraz daha sonuç alabilirim...

Boyum 172.
nasıl kullandım.. göğüs altından diz bölgelerine kadar sürdüm... Sürmeden önce sabah ve akşam duş aldım ve kese yaptım gözenekleri açmaya çalıştım..Bunu hiç atlamadım...sürerkende elimin yettiğince masaj yaparak yedirdim...sürdükten sonra kendi haline kurumaya bırakıyorum.. 2 dk sonra mentol gibi yanma oluyor sonra geçiyor...Kese yapma olayı çok önemli çünkü bu jel vücudu kaplıyor ve üstünde kalıyor..eğer tekrardan yıkayıp gözenekleri açmassanız onun üstünde kalıyor.. cila gibi kaplıyor...
Su içme olayı ben normalde günde belki 1 bardak su içiyorum işte bunun zoruyla 4 bardağa çıkardım.. Birde metobolizmam hızlansın diye ona destek yeşil çay içtim...yemeği çok azalttım sabah domates salatalık ve beyaz peynir yedim...o kadar 3 gün böyle yaptım... sonra sabahları nesfite döndüm ...sabah sadece nesfit sütle beraber çay kahvede zaten şeker kullanmıyorum.. öğlen ve akşamları sadece tavuk yedim yanında domates yada çok az pilav ile...spor hiç yapmadım zaten sıcakta çekilmez. Bana kalırsa yaptığım diyet işe yaradı.. yeşil çay çok önemli mutlaka destekleyin yanında...Eşimde selülitlerimin azaldığını söylüyor dışardan bakınca ama ben öyle görmüyorum...bilemiyorum...Yalnız cilt bebek cildi gibi süper oluyor...Bir sporcu olarak aslında biraz disiplinli olsam bir hafta da 4 kg verebiliyorum ama işime gelmiyor...Bu bende birazda psikolojik olarak baskı yaptı.. param boşa gitmesin diye gıdama dikkat ettim...bakalım 2 gün sonra birdaha ölçüp sonucu yazacağım...Hoşçakalın...

arkadaşlar ben kandım siz kanmayın,paranızı çöpe atmayın.9 günlük düzenli kullanım sabah akşam duş ve kese 2 litre su hepsini yaptım ama 1 cm bile incelmedim.olan parama oldu 199 lira sokağa atıldı haram zıkkım olsun inşallah..incelme olmadığı gibi selülitler de oldıuğu gibi duruyo.kendime çok kızıyorum bu düzenbazlara inandığım için..aman arkadaşlar paranızı çöpe atmak istemiyosanız düşmeyin bu tuzaklara..

bu ürünün firma yetkilisi çağan bey buğün cine5 de tv programındaydı aradım yayına katılmak için ama bağlanamadım malesef.kendi sitelerine de yorum yazdım ama nafile yayınlayacaklarını hiç sanmıyorum çünkü hep iyi yorumlar mevcut sitelerinde büyük ihtimal kendileri yazıyodur.

Bilmiyorum.. bende 5 ila 6 cm incelme oldu daha öncede yazdım...bu gün son günüm tek tüp kaldı ama verdiğim cm ler gün be gün oynuyor mesela dün misal 84 çıkan bu gün 85 çıkabiliyor...ama su ana kadar gerçekten 6 cm karın dan 2 cm kalçadan 6 cm de belden gitti yarın son ölçümleri yazacağım...
yinede ben biraz yiyeceklerime dikkat ettim... spor hareket yok...sadece yediğimi kıstım... Birazda bünye ile alakalı sanırım...kilonun oturmamış olması da önemli...

Neyse siz bana mail atın ben size program veriyim 1 ayda 4 kg verin..

gercekten cagan bey cok ıkna edıcı konusuyor, bı de tuketıcı odulu almışlar ne bılım bıze 1 umut ıste. ama krem gercekten pahalı, umarım 1 faydası olur.

insanları nasılda kandırıyorsunuz para için.ben bir ürün tavsiye ediliyorsa ilk önce tavsiye eden kişinin mesaj sayısına bakıyorum adam 1 msj atmış 4 msj atmış ondada bu yada herhangi bir ürünü övmüş başkada hiç bir konu başlığına yazmamış A dan Z ye her konu var burada hiçmi başka başlıklarada yazmaz insan imkansız sırf burada ürün övmeye geliyorlar.

Öncelikle merhaba. Ben bu foruma bu konuya yorum yazabilmek için üye oldum. Bu ürünü kullandım ve dün 9. günümdü.Ürünü hatasız kullandım,sabah akşam duş aldım su içtim ama tek bir santimlik faydasını bile görmedim.firma yetkilisi bana strechle sarıp 1.30 saat beklememi söyledi.Televizyonda böyle bir uygulama duymamıştım.5. günden itibaren yardım hattını arıyorum.İlk kez bugün sitenizde yapılan yorumlara inanmıyorum çünkü kendim oraya yorum yazamıyorum paramın iadesini istiyorum dedim ve konuştuğum kişi telefonu yüzüme kapattı sonra yeniden aradım ve bir başkası ilgilendi beni yetkili kişiyle görüştüreceklerini söylediler bende bekliyorum.Anlamıyorum ben nasıl bir insanım ki herkese iyi gelen şey bende etki etmiyor. ve komik olan yanı da şu ben bu ürünü bacaklarıma kullanacağım için sadece belimle orantısızlık olmasın diye bu ürünü bacaklarıma uyguladığım süre içersinde birde mekik çektim karnım için.9 gün boyunca.Şu an bel ölçüm 9 santim kadar inceldi mekikle. Ama bacaklarım da fark yok. hala selülitlerim ve çatlaklarım ilk günkü gibi duruyor.

Selamlar..

ben bu bioxel i sipariş verdim ancak verdikten sonra içime kurt düştü bir araştırayım dedim..koskoca nette tek bu sitede ve kendi sitelerinde yorum vardı...Burda papatya hnmın msjını okudum..gelen yorumlara baktım moralim bozuldu ve kendi kendime bu krem işe yaramasa da ben inceleceğim bu da bahanem olacak dedimmm. Şu an krem bitti. karından 6 cm. belden 4 cm kalçadan 1 cm verdim...dediğim gibi yediklerime dikkat ettim sabah domates salatalık az peynir yedim sonra sütle zayıflama gevrekleri kullandım...Ve bende fark etti. spor yapmadım ancak yeşil çay çok tükettim...

Bu siteye ilk girdim bende soru soracaktım ve yanıtımı kabul etmediler bende üye oldum 1 gün sonra aktive oldum ve size 7 . gün yorum yazdım... Ancak Bazı arkadasların yorumları hakaret içeriyor...Burda etki gören insanlara yalancı demek hiç hoş değil... Herkes karşısındakini kendi gibi görürmüş...

Varmı dünyada böyle bişey...Sen yemenden içmenden kesme, normal ye ondan sonra sana değil krem sihirli değnek bile bişey fayda etmez...

Bu yorumu yazan arkadası kınıyorum ve kendine gelmesini tavsiye ediyorum...Sana yaramamış olabilir ama bana yaradı...İnanmıyorsan aç kargo şirketine sor bakalım hangi tarihte bana teslim etmişler....

ÇOK Ayıp önce ifade etmeyi ve karşı tarafa saygı duymayı öğrenelim.. ne güzel ben 6 cm inceldim bu gün biteli 3 gün oldu görenler ne yaptın nasıl zayıfladın diyor... ama ben yemeği de kestimmm..

Ayrıca ben bir spor hocasıyım... Mekik çekmek sadece sarkıklığı toplar ve kas tonusunu geliştirir...kas çalışan bölgenin kas tonusu genişler kiloda eksilme olmaz sadece daralma olur... Bu da bilginize....

zeroberto ben oraya kilo verdim mi yazmışım ? ayrıca size hitaben hiçbirşey yazmadım.Nasıl neyi üzerinize alındınız anladım . Ben kendi deneyimimi yazdım memnun kalmadım.Diet ve spor yaparak yemeği keserek zaten incelebilir herkes ve ben bu noktadada ürüne gerek görmüyorum o zaman . keşke bir iki kere okusaydın yazdıklarımı bana mekikle kilo verilmez demeden önce. zaten kilo verdiğimi idda etmedim ben inceldim dedim.sizin ürünü ne zaman teslim aldığınız da beni ilgilendirmiyor ayrıca, neden arayıp soracakmışım ki. sitenizdeki yorumlara inanmıyorum dediğim cümleyide yeniden okursanız bu siteyi değil ürünün kendi sitesini kastettiğimi anlarsınız.ben ürünün sitesine yorum yazıyorum ama oraya çıkmıyor dedim.Baştan aşağı bütün mesajımı yanlış yorumlamışsınız üstünüze alınmışsınız.Neden mesajınıza yorum yapayım ki okumadım bile bütün mesajları. Sadece konuyu açan kişiye cevap verdim.
Bence bu ürün dietsiz ve sporsuz bir işe yaramıyor.Televizyonda dendiği gibi sihirli değnek gibi bir etkisi yok.Şikayetiniz olduğunda da geri dönmüyorlar.

Selamlar..

ben bu bioxel i sipariş verdim ancak verdikten sonra içime kurt düştü bir araştırayım dedim..koskoca nette tek bu sitede ve kendi sitelerinde yorum vardı...Burda papatya hnmın msjını okudum..gelen yorumlara baktım moralim bozuldu ve kendi kendime bu krem işe yaramasa da ben inceleceğim bu da bahanem olacak dedimmm. Şu an krem bitti. karından 6 cm. belden 4 cm kalçadan 1 cm verdim...dediğim gibi yediklerime dikkat ettim sabah domates salatalık az peynir yedim sonra sütle zayıflama gevrekleri kullandım...Ve bende fark etti. spor yapmadım ancak yeşil çay çok tükettim...

Bu siteye ilk girdim bende soru soracaktım ve yanıtımı kabul etmediler bende üye oldum 1 gün sonra aktive oldum ve size 7 . gün yorum yazdım... Ancak Bazı arkadasların yorumları hakaret içeriyor...Burda etki gören insanlara yalancı demek hiç hoş değil... Herkes karşısındakini kendi gibi görürmüş...

Varmı dünyada böyle bişey...Sen yemenden içmenden kesme, normal ye ondan sonra sana değil krem sihirli değnek bile bişey fayda etmez...

Bu yorumu yazan arkadası kınıyorum ve kendine gelmesini tavsiye ediyorum...Sana yaramamış olabilir ama bana yaradı...İnanmıyorsan aç kargo şirketine sor bakalım hangi tarihte bana teslim etmişler....

ÇOK Ayıp önce ifade etmeyi ve karşı tarafa saygı duymayı öğrenelim.. ne güzel ben 6 cm inceldim bu gün biteli 3 gün oldu görenler ne yaptın nasıl zayıfladın diyor... ama ben yemeği de kestimmm..

Ayrıca ben bir spor hocasıyım... Mekik çekmek sadece sarkıklığı toplar ve kas tonusunu geliştirir...kas çalışan bölgenin kas tonusu genişler kiloda eksilme olmaz sadece daralma olur... Bu da bilginize....

Ayrıca bu nasıl bir anlayış bu nasıl bir ifade bu nasıl yorumlama ne kadar sebepsiz polemik yaratma....

arkadaşlar bu sahtekarlara parasını kaptıranlara çok üzüldüm ama TV de çıkıp ballandıra ballandıra anlatan kişinin hiçmi gözlerine bakmadınız. resmen ben yalan söylüyorum diyordu. ciddi ürünlerin tanıtımı böylemi yapılır? forumun en başındada yazdım böyle mucizelere para kaptırmayın diye. ama yinede nereye şikayet gerekiyorsa yapın derim ben. hatta firma yetkililerinede şikayet edeceğinizi söyleyin belki paranızı iade ederler. hatta seda sayana şikayet edecez deyin:)

arkadaşlar bu sahtekarlara parasını kaptıranlara çok üzüldüm ama TV de çıkıp ballandıra ballandıra anlatan kişinin hiçmi gözlerine bakmadınız. resmen ben yalan söylüyorum diyordu. ciddi ürünlerin tanıtımı böylemi yapılır? forumun en başındada yazdım böyle mucizelere para kaptırmayın diye. ama yinede nereye şikayet gerekiyorsa yapın derim ben. hatta firma yetkililerinede şikayet edeceğinizi söyleyin belki paranızı iade ederler. hatta seda sayana şikayet edecez deyin:)

Merhaba
Seda Sayan'a şikayet mi ? Seda nelerin reklamını yapmadı ? Al birini vur ötekine.

Bu tür ürünlerin paylaşımı sitemizde zaten yasak !

X