Bioxel Jel

ben bu iğrenc kahrolası üründen aldım keske almaz olsaydım kac kere aradım memnuniyetsizliğimi anlatmak için kac kere oyaladılar en son size dava acıcam dediğimdede yüzsüz yüzsüz pişkin pişkin teşekkürler efendim iyi bayramlar dediler şaka gibi ama gercekten bu işin peşini bırakmıcam ve tüketici haklarına basvurucam

ben de gecen gün gördüm bu ürünü sizin bahsettiğiniz kanalda adam gerckten cok iddialı konusuodu yok efendimm yeşilcam artistlerinden birine wermişte bu ürünü fln filan annemle bu ürünü almayı düşünüyorduk ama az para da değil sonuç olarak derken konuyu arastırmaya basladım yorumları okudum ve sipariş etmemeye karar werdim kullanan coğu kisi memnun kalmamıs bu üründen çok saolun kızlar :)

bioxeli tam 8 gündür kullanıyorum yemin ederim 1 cm bile gitmedi herşeyi aynı dedikleri gibi yaptım 3.gün aradım strech film sarın dediler yaptım ama çok pişmanım kimse almasın

aynen herkese öyle yapıyorlar en son telefonları suratıma kapattılarr iyice yüzsüzlüğü ele almıslar ne yazıkki...

selam arkadaşlar,
ben yıllardır selülit prb. yaşarım ve bu durum için de denemediğim yol kalmadı milyarlarım gitti. Öncelikle şunu belirtiyim hiçbir krem bir halta yaramıyor. Yok LPGymiş radyo frekansıymış bilmemneymiş onların da hepsi yalan dolan. Benim denemediğim şey kalmadı diyebilirim. İşe yarayan tek şey düzenli SPOR SPOR SPOR... Bu kadar!!!

yorumları okumasaydım ben de gafil avlanacaktım...199 tl verdikten sonra spor salonları da benzer fiyatlarda ve taksit yaptırabiliyosun..sağlıklı bir şekilde ve sonuç alarak zayıflamanın keyfini başka ne verebilir?? :KK19:

Yaz basinda telde gordugumde bnde heyecanlanip aninda tel acmistim hediyenin lafini bile etmeyip indirimli fiyatindan satmya calismislardi Allah tan yazliktaydim internet yok arastiramiyorum kargo sikinti vs vazgectim.. Cokta hayirli olmus! Cagan denen o adama prim veren reklam yapn tv sunuculari,programlarda en az onun kadar suclu bnce, madem hersy bu kadar net tel baglantisi alsinlar programlara.. İnanmayin arkadaslar!

valla reklamı gördüm, beyaz tv de sunucu kız da bende denedim 9 günde 7.5 cm inceldim deyince inandım hemen aradım.. 159 tl ye bugün teslim aldım.. telefonda emziriyorum kullanabilir miyim dedim 40 günden sonra kullanılıyor dedi. ürünün üzerinde emzirenler kullanmamalı yazıyor.. bide sizlerin yorumlarını okuyunca öyle pişman oldum ki anlatamam. eşimle bile atışmıştım bu konuda, o bana inanma kandırmacadır onlar dedi.. ama ah ben inandım ve şuan çoooook sinirliyim...

bioxel jeli aldım hiçbir işe yaramıyor defalarca aradım size döneceğiz mutlaka dediler hepsi yalan 5 ay oldu arayan yok para tuzağı inanmayın

Bu siteyi seviyorum :)
Yarın ilk işim siparişi iptal ettirmek olacak.
Aydınlatıcı yorumlarınız için çok teşekkürler...

işe yaradı bende ama 9 günlük kullanımda hiç bir fayda görmedim gaza geldim spor yaptım inceldim :KK53: siz de bu kadar para verdikten sonra işe yaramayıp gaza gelirim derseniz alın bence :KK52:

X