Biorezonans yaptirdjm ve iki hafta sonra pasta yedim. Bosunami gitti

umuthepolmaliaslinda

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2014
679
432
Iyi akşamlar,

Iki hafta önce tatlıya olan duskunlugumu azaltmasi için yapilan biorezonans uygulamasj yaptırdım. Gerçekten tatlıya olan duskunlugum azaldi yok oldu neredeyse ve az onceye dek hic tatli yemedim
Cok nadir canim tatli cektigindede Elma ile gecistirmistim
Ilk günler kilo vermeye başladım gibiydi ama sonra bi durdum
Hatta 1 kilo aldim gibi son gunlerde. Pskolojim bozuldu kac gün önce yaptığım ve asla yemedigim tatliyi kizimda bitirmemisti. Ben çok açtım ve kilo veremiyorum siniriyle bir catal alayım derken hashasli revaniden biraz yedim hatta aZ yemedim malesef. Dr um tatli tukettigin an arinma durur ve anca 3 ay sonra baslar demisti. Simdide bi tiksinme geldi nasil yiyebildim diye. Ama yerden eskisi gibi lezzetli geldi.

Yaptiranlar vardir: Sizin dr unuz bu tarz bi şeyler söyledimi? Simdi benim yatırdığım bosunami gitti?

Bence bu durumun sebeplerini bulun

Yemekte karnınız doymuyor mu? O zaman daha çok salata yiyin, cacık yapın mesela mide dolduran ve sağlıklı şeyleri öğüne koyun. Ara öğüne de meyve koyun mesela. Tatlı isterim derseniz de meyve aromalı Activia veya tarçınlı muz yiyebilirsiniz

Oburluktan, açgözlülükten, alışkanlıktan mı yiyorsunuz? O zaman eve tatlı şeyler almayın olsun bitsin

Yani aslında ben seker konusunda cok iradesizdim ve bu yuzden yaptırdım.
Ama belkide gerçekten hic bir sey yaptirmadan kararli olup basaramamaktan korkmasam 21 gün dayanabilirim..
Ben de 21 yapamıyorum ama 7-7-7 şeklinde deneyebilirsin. İstediğin bi tatlıyı az olmak şartı ile 7. Gün yiyebilirsin

Tatlı çok kötü bir şey yerken yaşadığım hazzı başka birşeyde bulamıyorum yemezsem çok mutsuzum yersemde yutana kadar çok mutluyum ben her zaman tuzluyu çok severdim ne ollduysa 3 senedir boyleyim

Ben de sigarayı bırakmak için yaptirmistim. Cidden canım hiç sigara istemiyordu. AAkşama doğru yaptirmistim. Sabah kalktıgımda istiyordu sonra geçti. 2.ye ücretsiz yapıyorlar. Sizde yok mu o durum

Bence bu durumun sebeplerini bulun

Yemekte karnınız doymuyor mu? O zaman daha çok salata yiyin, cacık yapın mesela mide dolduran ve sağlıklı şeyleri öğüne koyun. Ara öğüne de meyve koyun mesela. Tatlı isterim derseniz de meyve aromalı Activia veya tarçınlı muz yiyebilirsiniz

Oburluktan, açgözlülükten, alışkanlıktan mı yiyorsunuz? O zaman eve tatlı şeyler almayın olsun bitsin

Ben de sigarayı bırakmak için yaptirmistim. Cidden canım hiç sigara istemiyordu. AAkşama doğru yaptirmistim. Sabah kalktıgımda istiyordu sonra geçti. 2.ye ücretsiz yapıyorlar. Sizde yok mu o durum
2. Ucretsiz demediler. Arada canim cekiyor bi bilgi vereyim olmazsa. Cunku bilgi verin demişlerdi bende arada bi canımin çekmesi normaldirdiye aramamistim

İnançlı mısınız bilmiyorum ama ben ramazanın ilk günü yemin ettim iki ay ağzıma tatlı surmicem diye çünkü iyice bağımlı hale gelmiştim iyiki de yemin ettim diyorum ne zaman tatlı istesem yeminden dolayı yiyemiyorum o zaman da kuru meyve yada taze meyve yiyorum ve tatlı isteğim gidiyor ben şimdilik böyle buldum çözümü

X