Çatlaklar biodermogenesi çatlak tedavisi

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Kalçamdakiler bacaktakilere göre daha yeniydiler. Ve daha inceler o yüzden daha etkili olmuş bu incelerde diyebilirim ama bariz bi değişim değil malesef.

Kalçamdakiler bacaktakilere göre daha yeniydiler. Ve daha inceler o yüzden daha etkili olmuş bu incelerde diyebilirim ama bariz bi değişim değil malesef.
Çatlaklarimizla senelerdir birlikteyiz lazerde de ayni şekilde tek seans da gecmiyor boyle beyaz eskiler belki sanada birkac seans daha gerekbilir canm bnde zatn tek seans da pek bisey beklemiorm

Canim ne yaptin merak ediyorum doğrusu bir taraftan aklim sürekli sende gittin mi diger seansına değişim durumun nedir

Yok henüz değil bu hafta içinde gidicem bugun dönüyorum İstanbula. Yaptırdıktan sonra yazarım buraya. Değişim durumunda bi ilerleme yok malesef aynı

Merhabalar. Bu sabah ikinci seansı yaptırdım. Yine kıpkırmızı bacaklarım ve kalçam.Bu sefer daha az acıdı gibi geldi kalçada acı olmuyo da bacak sıkıntı biraz. Yine kremlerimi aldım bi iki hafta içinde kırmızılıklar geçer ama net sonuç için üç hafta gerekir yoksa önceki gibi aldanabilirim. 1 ay sonrasına kontrol için randevu verdiler. Bakalım iyileşiriz inşallah.

Merhabalar. Bu sabah ikinci seansı yaptırdım. Yine kıpkırmızı bacaklarım ve kalçam.Bu sefer daha az acıdı gibi geldi kalçada acı olmuyo da bacak sıkıntı biraz. Yine kremlerimi aldım bi iki hafta içinde kırmızılıklar geçer ama net sonuç için üç hafta gerekir yoksa önceki gibi aldanabilirim. 1 ay sonrasına kontrol için randevu verdiler. Bakalım iyileşiriz inşallah.
canım merakla takip ediyoruz seni umarım geçerler. bizede umut olur

İki haftaya yaklaştık son kez durumumu yazayım dedim ilk haftanın sonunda kırmızılıklar geçti bi haftaya yakındır da gözlemlerime göre bende iki seans yüzde kırk ile elli arasında diyebilirim. Kalçada bacaktan daha etkili oldu özellikle ince çatlaklar için. Bazı insanlarda ilk seansta yüzde 70 olmuş ama bende öyle olmadı malesef o ümitle gitmiştim aslında. Ama bu kadarı da bi ilerleme sayılır. Ten rengi dövmeyi de kışın yapan merkeze gidip bi konuşup ona göre yaptırmayı düşünüyorum herkese iyi günler umarım benden çok daha iyi sonuç alabilirsiniz

Molbiogen merhaba; benim çatlaklarım da ergenlikten kalma lazer ve bione arasında gidip geliyorum maalesef fiyatlar çok uçuk ve benim heryerim çatlak maalesef siz hangisini öneriyorsunuz?

Merhaba. Herhangi birşey öneremem cilt yapınızı bilmiyorum bu işten de anlamıyorum. Önerip önermemek için bunların hepsini yaptırmış olmam gerekir heralde ya da doktor olmak. Benim sadece tecrübe olarak söyliyebileceğim: LR krem aldım hiçbir işe yaramadı param boşa gitti. Dermaroller yaptım kendim bi değişiklik olmadı. Tca aldım sahte çıktı. En son fibroderms yaptırdım etkisini gördüm ama beklediğim kadar değil. Yüzde kırk elli arası azaldı.

Peki sizden son bişey rica edebilir miyim H Harmonican fibroderms öncesi ve sonrası fotoğraf varsa atar mısınız Eğer varsa lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim:KK49:

Kalça ve üst bacak olduğu için fotoğraf atamıyorum malesef. Benim iki seanstı bitti. Zaten en fazla üç seans yapıyorlar. Param olsaydı onu da yaptırırdım belki. O zaman yüzde 60 70e çıkabilirdi heralde.

Kalça ve üst bacak olduğu için fotoğraf atamıyorum malesef. Benim iki seanstı bitti. Zaten en fazla üç seans yapıyorlar. Param olsaydı onu da yaptırırdım belki. O zaman yüzde 60 70e çıkabilirdi heralde.
Canim yazdiklarini hep okudum bi turlu cevap veremedim keske son seansa da zorlasaydın belki daha iyi olurdu bende bi merkezde dermaroller denicem bu önümüzdeki ay pek umutlu degilim ama aklimda kalmasını istemiyorum. Görüştüğüm bir doktor lazer en iyi sonuc senin icin dedi ama dermaroller yerine ozon yagi kullan o ayni etkiyi verir dedi ben ona yuzde elli bile yeterli su an icin demiştim o zaman ozon yagi kullan hem durdurur dedi sana da soylemek istedim istersen bu arastir belki aktif durumdaykn sana daha fazla etki eder

Ben dermaroller yaparken ozon yağı da sipariş etmiştim. Kullandım baya. Ozon yağı zeytin yağının oksitlenmiş hali yararı vardır tabiki ama mucize bekleme ondan derim. Bende bi etkisi olmadı belki çoğalmasını engellemiştir. Yeni oluşanlarda da etkili olabilir ama malesef eski çatlaklar için değil.

H Harmonican tekrar merhaba; fibroderms için görüşmeye gittim çatlak yoğunluğumun az olduğunu komple tüm bacaklarım için 4.500 tl dediler ama kafam karışık açıkçası bazen bu tarz işlemlerin kalıcı olmadığına dair bişeyler duyuyorum son durumunuzu öğrenebilir miyim acaba çatlaklarınızın durumu nedir?

Merhaba. Ben kampanyadayken gitmiştim iki seans ve kremler iki bin liraydı. Şuan üzerinden aylar geçti bi değişim yok yani çatlaklar geri gelmedi. Hatta biraz daha iyi olmuş olabilir bilmiyorum artık gözüme eskisi gibi batmadıkları kesin. Seneye para biriktirip tekrar yaptırsam mı acaba bile diyorum o zaman tamamene yakın geçerler diye ümit ediyorum bakalım.

X