Lekeler, Çiller Bioderma Pigmentbio kullananlar

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
kol omuz gibi yerlere pahalı leke kremlerine hiç gerek yok.expigment 4 kullanıyorum ben.çok daha etkili.sadece yüzüme markalı krem alıyorum.

merhaba naos üyesi olan varsa kod vererse referansım yapayım kazanın.ben oradan alacağım ürünleri inşalah
Ben üye oldum da referans olmadan puan kazanamadım İsterseniz benimkini kullanabilirsiniz ben de siz de puan kazanalım şu an ücretsiz izindeyim ürünlerin fiyatı malum döner dönmez ben de alacağım baya Çok memnun Sayısı 3 al 2 öde kampanyasını da kaçırmak istemiyorum
2B5DF2DF-8262-4781-B8E2-D4FA9645A621.png

dermetolog bana yaz kış güneş kremi süreceksin 50 faktör en az dedi.o lekeler florasan ışığından bile geri gelirmiş kaldı ki güneş ışığı.mutlaka sabah güneş kremi kullanın dışarı çıkacaksanız da gün içinde üstünden bir daha geçin.
Yine biodermanın spf 50 güneş koruyucusunu almıştım, ancak rutine bindiremedim ya dediğiniz gibi güneş kremi çok önemli bir faktör atlamamak lazım, o kadar leke icin ugrasırken onu sürmemek abes oluyo. Niyeyse bende uzun süreli kullandığımda sivilce çıkartcak korkusu oluştu o yüzden bi gün sürüp diğer gün sürmüyorum😕

Yine biodermanın spf 50 güneş koruyucusunu almıştım, ancak rutine bindiremedim ya dediğiniz gibi güneş kremi çok önemli bir faktör atlamamak lazım, o kadar leke icin ugrasırken onu sürmemek abes oluyo. Niyeyse bende uzun süreli kullandığımda sivilce çıkartcak korkusu oluştu o yüzden bi gün sürüp diğer gün sürmüyorum😕
yağsız olanlardan alın sadece yüz için.güneş kremi olmazsa tüm çabalarınız boşa gider.hemen geri gelirler lekeler

Tamamen gittiler yani cildimde o lekelerden dolayı bi renk eşitsizliği yok zaten o lekelerden kurtulduktan sonra çok dikkatli bi şekilde güneş kremimi hep kullandım düzenli olarak pigmenbioya da devam ediyorum
Yazın kullansak sıkıntı olur mu acaba? Soyucu özelliği vardır muhtemelen

kol omuz gibi yerlere pahalı leke kremlerine hiç gerek yok.expigment 4 kullanıyorum ben.çok daha etkili.sadece yüzüme markalı krem alıyorum.
Bu bilgi cok isime yarayacak,
Az önce para hesabi yapiyordum kremlerle 🤭
Teşekkürlerimi sunarım 🌷

Bu bilgi cok isime yarayacak,
Az önce para hesabi yapiyordum kremlerle 🤭
Teşekkürlerimi sunarım 🌷
16 liraydı zamlana zamlana 26 liraydı en son.ben en çok expigmentten memnun kaldım.arabada çocuğu beklemekten kolumda güneş lekeleri olmuştu.hepsini geçirdi valla.kış boyu 4kutu bitirdim.omuzlarımda da tatilden kalma lekeler vardı.onlarda silikleşti iyice.yüze de sürebilirsin ama tamamına değil.lekenin üstüne nokta şeklinde.niveaya 200 lü bir fiyat vermiştim ama expigment daha etkili kesinlikle.biodermayı bilmiyorum henüz almadım.sadece güneç kremini aldım leke kremi yok ben de.ama herbaderm kullandım 3 kutu gratisten alıp.o da hafifletiyordu ama geçirmiyordu tamamen.beyaz süt gibiydi.cilde ışıltı veriyordu yalnız.revolution en kötüsüydü.hiç işe yaramadı.gece yatmadan 1 saat önce sür expigmenti bolca.emsin iyice.

Etkili mi peki uzun süreli lekelerde
expigment etkili ama kızartıyor biraz sonra da soyuyor.nivea bir kutu kullandım 3 kutu kullan demişti satan kız almadım.şimdi nötrigina yazılışını hatırlayamadımanlayın işte leke karşıtı serumunu kullanıyorum nemlendirci yerine.üzerine de güneç kremi.ona yeni başladım.etkili tam bilmiyorum .yani yaz boyu baskılayacağım tekrar çıkmasınlar diye.kışa doğru bırakırım hiç bir şey kullanmam

expigment etkili ama kızartıyor biraz sonra da soyuyor.nivea bir kutu kullandım 3 kutu kullan demişti satan kız almadım.şimdi nötrigina yazılışını hatırlayamadımanlayın işte leke karşıtı serumunu kullanıyorum nemlendirci yerine.üzerine de güneç kremi.ona yeni başladım.etkili tam bilmiyorum .yani yaz boyu baskılayacağım tekrar çıkmasınlar diye.kışa doğru bırakırım hiç bir şey kullanmam
Güneş kremini nemlendiricinin altına kullanıyorum ben. Gençken öyle demişti eczacı, öyle devam ediyorum yıllardır. Güneş kremini aksatınca ve hamilelikler sebebiyle biraz lekeler oluştu. Neutrogena diye yazılıyor o marka bu arada😀 ben de tam tersine leke tedavisini kışın yoğun yapıyorum, yazdan bahar güneşinden kalan lekeleri hazır güneş yokken yok etmek için

Güneş kremini nemlendiricinin altına kullanıyorum ben. Gençken öyle demişti eczacı, öyle devam ediyorum yıllardır. Güneş kremini aksatınca ve hamilelikler sebebiyle biraz lekeler oluştu. Neutrogena diye yazılıyor o marka bu arada😀 ben de tam tersine leke tedavisini kışın yoğun yapıyorum, yazdan bahar güneşinden kalan lekeleri hazır güneş yokken yok etmek için
kış boyu yaptım işte leke tedavisi.şimdilerde tekrar çıkmasın diye uğraşıyorum.lekeye meyilli cilt için güneş kremi aldım mesela biodermanın.neutrogena nında leke serumunu kullanıyorum .araba kullanırken özellikle geri geliyorlar.kaçamıyorsun güneşten.beyaz tenli olmanın dezavantajı.herkes bronzlaşır tatilde bense lekelenirim.

kış boyu yaptım işte leke tedavisi.şimdilerde tekrar çıkmasın diye uğraşıyorum.lekeye meyilli cilt için güneş kremi aldım mesela biodermanın.neutrogena nında leke serumunu kullanıyorum .araba kullanırken özellikle geri geliyorlar.kaçamıyorsun güneşten.beyaz tenli olmanın dezavantajı.herkes bronzlaşır tatilde bense lekelenirim.
Yok ya ben buğday tenliyim ben de lekeleniyorum. Hatta koyu ciltler daha meyilliymiş leke oluşumuna

Ben biodermanın night renewer leke kremini kullanıyorum 3 aydır, pigmentbio serumu ile birlikte kullanım önerdi bana eczacı, pigmentbioyu alamamıştım önce kremi deniyim memnun kalırsam ikisini kombine ederim demiştim.
Aşırı memnun kaldım. Sivilce lekelerime çok iyi geldi, cilt tonumu açıp eşitledi ve aydınlandı cildim, her zaman kullandığım fondöteni 3 ay sonrasında sürdüğümde fark ettim rengi koyu kaldı fondötenin cildime.
Pigmentbio serumu ile kullanmaya başlıcam bu sefer.
Uzun süreli kullanımda ciddi açılma ve aydınlanma vaad ediyor bu iki ürün.
Marka da kaliteli ve içeriğini beğendiğim bir marka.
Kur farkından dolayı bu kadar pahalanmasa çok iyi olcak.
Her ay doldurup doldurup alasım geliyor.
Bende lekelerimden muzdaribim:KK43: yurt disindayim Ben acaba amazon da varmidir bu urun?
Birde bana tam olarak kremin adini ve serumun adini yazabilirmisiniz?pigmentbio ile birlikte bu uc urunude kullanabillirmiyiz ve hergunmu kullanacaz?cok soru sordum farkindayim kusura bakmayin bu bakim konularina cok yabanciyimda:)

Bende lekelerimden muzdaribim:KK43: yurt disindayim Ben acaba amazon da varmidir bu urun?
Birde bana tam olarak kremin adini ve serumun adini yazabilirmisiniz?pigmentbio ile birlikte bu uc urunude kullanabillirmiyiz ve hergunmu kullanacaz?cok soru sordum farkindayim kusura bakmayin bu bakim konularina cok yabanciyimda:)
Burda güneş kremi serum ve gece kreminin birlikte kullanımı anlatılmış yani ben de sizin gibiyim NAOS uygulaması veya NAOS.com üzerinden bir bakın isterseniz yurt dışı gönderim yapılıyor mu ?

herkese selam biodermanın bu pigmentbio serumunun lekeler için iyi bi ürün olduğunu söylüyorlar hem instagramda takip ettiğim bir influencer önerdi hem de burda da bi başlıkta gördüm kullanıp lekelerinin çok azaldığını söyleyen biri vardı bende almayı düşünüyorum ama fiyatı biraz pahalı o yüzden emin olarak almak istiyorum açıkcası alıp kullananlar yazabilir mi acaba?
Açıkçası en iyi leke giderici krem bence güneş kremi direk güneş kremi araştırmanızı tavsiye ederim doğum lekesini bile azaltıyor güneş kremleri düzenli kullanımda

Bioderma night renewer kremi
Bioderma pigmentbio c-concentrate
Bu iki serumun bir arada kullanılması tavsiye edilmiş, bi de gündüz güneş kremi sürülmesi gerek bu herhangi bi marka olabilir. Night renewer 3 ay gidiyor, her gece aksatmadan sürmek gerek, diğerini henüz alabilmiş değilim ama sadece night renewer’ı kullandığımda bile lekelerimde açılma oldu, min 6 ay devam edilirse bence asıl etki görülür. Şuan maaşımı bekliyorum alabilmek için bitti kremlerim, dermokozmetik aşırı pahalandı.
Siz yurtdışındasınız maddi olarak erişiminiz tr’ye göre daha kolay olur.
Bioderma fransız markası yanlış bilmiyosam, yurtdışında çok rahat bulabilirsiniz.
Bioderma haricinde yurtdışında dermokozmetik alanında derya deniz çeşitlilik var ve burdaki gibi pahalı da değil.
sırf bu yüzden yurtdışına göçmek istiyorum.

X