Biobellinda ürünleri kullanan var mı?

astımım olduğu için çoğu kozmetik ürününü kullanamıyorum ama leal' adlı bi parfümünü gayet rahat kullanmıştım.yurtta bi arkadaşım da temizlikle alakalı ürünlerinin gayet ii olduğunu söylemişti.

Ar
kadaşlar bu ürünleri tanıyan varmı yada kullananlar deneyimlerinizi yazarmısnız

canım ben hem kullanıyorum hemde satıyorum son derece memnunum,küçük bi örnek yağ çözleri bilirsiniz eldivenziz kullanamassınız eliniz delinir tahriş olur ,ama biobelindada öle değil asla bişi olmuyor,çaydanlıklardaki çay lekelrini çok güzel çözüyor ve asla koku bırakmıyor, çamaşır suyuyla temizlerdim günlerce kokusu çıkmazdı, ama bu ürünlerde koku yok süper bişi bu biobelindayı şiddetle tavsiye ederim:KK34:

arkadaşlar biobellindayla hayat artık çok kolay hemde yerli ürün şiddetle tavsiye ederim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Biobelindanın yağ-kir temizleyicisini çamaşırda kullandım.Çamaşırları parlatıp yeni alınmış gibi yaptı.Halılarımı silerken kullandım.Halılarım parladı.Müthiş bir ürün diğerlerini de alıp denemeyi düşünüyorum.

benim annem biobellinda üyesi . özellikle astım ve alerjisi olanlar için çok harika bişey çünkü içinde çok fazla kimyASAL madde yok. annem bunu satmaya başlayalı 1 yıl kadar oluyor.20 kişi üye oldu annemden görüpte. kullananlardan hiç şikayet almadık.Ürünlerin kokularına bayılıyoruz özellikle,diğer deterjanlar gibi ağır kokmuyor,insanı tıkamıyor,deriye zarar vermiyor.

ben de kullanıyorum . genel temizlik sıvısı ve cam-mobilya sıvısı harika. toz alırken de cam silerken de kullanıyorum. ayrıca cam bezi de harika. üstelik suyun içine çok az biobellinda ekliyorum. yani bir litresini bir yıldan fazla kullanabiliyorsunuz. ve inanılmaz hayatımı kolaylaştırıyor. toz alma ve cam silme vaktim yarıyarıya düştü. çünkü cam moilya sıvısı ve cam beziyle sildiğim yerleri kurulamama gerek yok. hiç iz kalmadan hemen kuruyor. heryer pırıl pırıl oluyor. şimdi deterjanım bitti işlerim çok zorlaştı :KK43:. ben temsilci değilim ve çevremde biobelnda temsilcisi kimseyi bulamadım ama baktım ki intenetten de sipariş veriliyormuş. az önce sipariş verdim bir cam-mobilya sıvısı iki de cam bezi aldım yarın elimde olacak . bezlerin birini toza diğerini cama kullanıcam. biran önce elime geçsin de temizlik yapayım diye sabırızlanıyorum :KK52: şiddetle tavsiye ederim hanımlar fiyatı da gayet uygun. herkes bu ürünlerden yararlansın bence

gerçekten çok güzel ürünler ben üyeyim ve üyelerimde var çok da güzel satış yapıyoruz ve çok kar elde ediyoruz üye olmak isteyen arkadaşlar varsa bana mesaj atın gerçekten pişman olmazsınız.

Merhaba bende ersagla biobelinda arasinda kaldim ersagin mobilya temizleyicisi boguyor beni,dus jelinden memnunum.hangisi daha dogal onemli olan o ersagin genel temizligindenmi biobelindaninkindenmi alsam kararsizim

Ben de temizlik ürünlerini kullanıyorum. Kokuları çok güzel. Özellikle cam temizleyicisi ve bezi Amway'den çok daha iyi. Ürünlerin kokuları da çok güzel. Hiç ağır değil. Denediğim ürünlerde Amway'den biobellinda'ya döndüm. Şimdi kozmetikden de sipariş verdim. Tüy azaltıcısını deneyeceğim.

Ben de temizlik ürünlerini kullanıyorum. Kokuları çok güzel. Özellikle cam temizleyicisi ve bezi Amway'den çok daha iyi. Ürünlerin kokuları da çok güzel. Hiç ağır değil. Denediğim ürünlerde Amway'den biobellinda'ya döndüm. Şimdi kozmetikden de sipariş verdim. Tüy azaltıcısını deneyeceğim.
Biobellinda temsilcisiyim son Derece profesyonel ürünler fiyat olarak 1 lt lik ürünler de Amway den 8-10 Ytl Daha ucuz Ben mutlaka denying derim pisman olani Daha duymadikücretsiz üyelik yada sip arias icin ...

arkadaşlar iyi günler öncelikle ben biobelinda üyesiyim ve ben çok memnum ürünlerinden birde üye olmak isteyenler varsa yada merak ediyorsanız biobellinda ile ilgili sorularınızı alabilirim

Arkadaslar bioblnda hem kullaniyorum hemde ktif uyesiyim kesinlikle tawsiye ediyorum ayrintili bilgi istetseniz ozelden yazabiliriniz .....hm kazanalim hem ulkemize faydamiz olsun ize faydalari oooo anlatmakla bitmez

hmm bende kullanıyorum güzel ve hayatı kolaylaştıran ürünler zamanı yarıya indiriyo
:82:
Merhaba canım bende kullanıyorum özellikle çocuklarımın sağlığı için seçtim istersen sana da yardımcı olabilirim üyelik istersen ve biobellinda ... facebook sayfamdan inceleyebilirsin

Merhaba bende ersagla biobelinda arasinda kaldim ersagin mobilya temizleyicisi boguyor beni,dus jelinden memnunum.hangisi daha dogal onemli olan o ersagin genel temizligindenmi biobelindaninkindenmi alsam kararsizim
Er sag kullananlardan duydum pek memnun olmadıklarını söylediler biobellinda tek bir tatlı kasigiyla bütün evin temizligini yapabiliyor eğer istersen yardımcı olurum ve biobellinda facebook sayfamdan ürünleri inceleyeblirsin arastirabilirsin

X