Bingöl///12

selam kizlar ben usakliyim ama dayimin oglu askeriyede görev yapiyo bingölde havalar nasil bingölde kar vardir kesin

selam kizlar ben usakliyim ama dayimin oglu askeriyede görev yapiyo bingölde havalar nasil bingölde kar vardir kesin

merhaba canım dayının oğlunu Allah yardımcısı olsun
şimdi soğuktur oralar
merkezdeyse daha yumuşaktır hava canım

valla canim tam bilmiyorum ama bingöl basligini görünce aklima geldi birden bir yildir görüsemiyoruz biz izine geliyoruz o görevde oluyor eside denizlide kaliyo izinini orda geciriyo denkgelirsek iste biraz görüüsüyoruz

hoşbulduk iyi olmaya çalışıyorum işte.eşim askere gitti.şafak sayıyorum.sizler nasılsınız?siz nerelisiniz?

ayy öyle mi benimde nişanlım dün askere gitti
çok kötü oldum,dahada toparlanamadım
bizim ki uzun dönem,sizin?
birde nerede askerlik yapıyor canım

ben giresunluyum erkek arkadaşım da bingöllü.ilk önce haliyle önyargım vardı ama ilk kendisini ve sonra da ailesini tanıyınca yanılmışım.bakalım evlilik işi nasıl olacak.yani annem biliyor da babam bilmiyor.hakkımda hayırlısı bakalım

merhaba kızlar ben bingöllü değilim ama tayinimiz oraya çıktı ne zaman gelecegımızı bilmiyorum.bingölü cok merak edıyorum yasam nasıl orda su an hakkarideyiz ve cok bunaldık sosyal yonden nasıl bır sehır

eşimin işi nedeniyle bizde şuan bingöldeyiz bu yaz geldik.sayfa aktif değilll:KK43:((hadi arkadaşlıklar kuralımmm ....

bende eşimi oraya gönderdim canım ama ben gelmedim arada o geliyor haftayada ben gelecem bi bingöle ,benim işlerim var ,o yüzden ayrı kaldık :KK43:(

canım nasıl kar var orda öyle ,biz burda hırkayla geziyoruz ,soğukmuşta çarşıya alışverişe gidebiliyormusun peki

evet canım şuan kar var dün epey yağdı birde benim iki tane küçük çocuğum var alışverişe eşimle gidiyorum tek başıma bu havada çıkmam biraz zor oluyor.evde zaman geçiyor işte:))

evet canım şuan kar var dün epey yağdı birde benim iki tane küçük çocuğum var alışverişe eşimle gidiyorum tek başıma bu havada çıkmam biraz zor oluyor.evde zaman geçiyor işte:))

bide don yapmış heralde ya ben gelip giderken bari az iyi olsun hava ,:KK53:kalacak yer bulamazsam sana gelirim bak :KK9::KK9::KK9:

aldım canım benim gel sık sık :KK1::KK1::KK1:bende bilet bakıyorum uçakla çok ters dönüşümü oyle yapsam :KK53:

X