Bilgisi olan varsa yardım lütfen....

E

EU3

Ziyaretçi
kızlar gecen günlerde yazmıştım dişeti rahatsızlıgım ve kist vardı .doktor dişimi önce temizledikten sonra antibiyotik gargara ve agrı kesici verdi iltihabın gecmesi için..dişlerim bembeyazdı ama ben bu gargarayı v.s kullandıktan sonra dişlerim kahverengi bir renk aldı dişlerimin arasına kadar renk degişimi oldu ..fırcalasamda diş ipiyle temizlesemde gecmiyor. tekrar kontrole gidecegim güne kadar böylemi dolaşacagım ve ayrıca ya bu renk hiç geçmezse :çok üzgünüm:

arkadaşım kullandığın ilacın yan etkilerde var mı böyle bir durum? yada doktorunla görüşmen en iyi fikir bence..buradan ne kadar yardım edebiliriz ki..umarım kalıcı bir durum oluşmaz.geçmiş olsun.

Canım benim bildiğim antibiotikler dişlerde renk değişimlerine sebep olabiliyor. Ama kalıcı olur mu olmaz mı onu bilmiyorum. Gerçi zannetmem bu devirde kalıcı yan etkisi olan bir ilaç kolay kolay izin alamaz gibi geliyor bana. Prospektüsüne bir bak derim.
Senin kullandığın gargara şeklinde bile olsa o da antibiyotik bence doktoruna danış.

X