bildiğiniz 50 liranın altı ve müthiş olan parfümler..

Onuray 50,00 tl ye verebileceğim parfümlerin listesini özel mesajla gönderdim sana.

evet geldi msjınız.. ben bakayım hoşuma giden bir koku olursa size bildiririm. çok teşekkürler ilginize :1rolleyes:

açık prafüm istesem zaten konuyu açmazdım.sizlere 10 liraya lacoste bulabilrmiyim diye sormadım.mesela ne bileyim avon olur.angie diye marka var mesela 6 liraya aldım kipadan mis gibi çilek kokuyo.bunun gibi şeyler sordum

cnm kalıcı ve çok gzel bi koku avon far avay.. indrme grdiğinde 30.50tlye kadar inio suandada 39.0 tl ve set halinde.. aromadisiac var oda kalıcı koku.. tabi tarzını blmediğim için fazla öneride bulunmıorm çiçk kokulrnı seviorsn incandessence önereblrm oda kalıcı hafif koku seviosn yne pur lanca önereblrm ama önce saydığım 3 parfm kadar kalıcı değl tomorrowda güzldir.. avon parfmlri hkkında soru sorck olrsn yardmcı olrm genelde gzl kokarlr ama hepsi kalıcı değldr edp olanlar daha kalıcı olur edtlerdn wısh of love var oda gzl pembe şişeli indrmliykn 20lira oluo edt olmasına ragmn kalıcı.. avon dışında privasy gzl kalıcı.. caldionda güzl kokuo.. sensetionda gzl.. orflmeda divine var o gzl..

ben avon temsilcisiyim kokuları çok hoş fakat kalıcı değil tabi ben kendi adıma konuşyorum her tende farklı durur ! benm begendiğim parfüm CANDY diye açık bi parfüm var ben 5 tlye almıştım fuar zamanı .. enternasyonal fuarı açıldı bi umutla gittim ama bulamadım hediyelik eşya fuarı birdaha aralıkta açılcak o zaman gidicem inş bulurum bu sefer iki üç tane alıcam :dance: :dance:

Victoria's Secret'ın tüm ürünleri gayet uygun fiyata satılmakta. Fakat, bu ürünleri Türkiye'de Free Shoplar haricinde bulmamız biraz zor. Ama, internet üzerinden de temin edebilirsiniz. Fiyat aralıkları genelde, 9-30 $ arası. bayanssulusmile

Lolita lempicka derim ben en pahalı yerde 43 lira falan sanırım bayanssulusmile

arkadaşlar sizin üzerinize angel diye parfüm varmış karpuzlu çilekli kipata satılıyomuş gittim bulamadım resmen hayal kırıklıgı :KK43: megersem 1 yıl önce kaldırmışlaaaaaaaar senağlama

kızlar bende almak istiorum şu emotion parfumlerındende karar veremedm hangısını en cok begenilen tropikal harmony glba nettende baktım fantasy.hangısını önerirsnz

avonla ilgili yazilmis yazmadanedemedim bi ara saticiligini yapmistim.pahali parfumlerde denedim ama kalcilik olarrak avon son senelerde butun kokularinda kaliciligi yakalamis.ve kokularinin hepsi bence mukemmel

emotionin kabi koyu yesil olani kullandim yagmur sonrasi nda sanki orman yesillik havasi vardi,begenmistim ama doyamadan kokusuna sisesi kirildi.tavsiye ederim

chastitybu parfumde fiyati uygun ve harika kokuyor. ama yurtdisindan aldim muhtemelen turkiyede vardir rasasiserisinden

exclamation= siyah beyaz olanı
müthiş güzel kalıcı ve pekde kimsede olmayan bi koku...
fakaaaattt.. siyah beyazı bile her yerde yokki... pembesi yeşili mavisi grisi bile var bunları ise henüz hiçbi dükkanda görmedim meraktayım boshayallersmile

avon: wish of love,far away,little white dress veeee caldionn aksama kadar gecmezz kokusuu

ıncıdence diye bir parfüm var hem fiyatı çok uygun hemde yerli bir koku değil kalıcılığıda güzel tüm gün rahatlıkla kullanabiliyosun fiyatıda 40 45 arası birşeydi denemenizi tavsiye ederim.a.s.

canım bencede ıncıdense kullandım daha önce çok hoş bir koku ve çoğunlukla arkadaşlarım ve çevrem tarafından çok beğenilmiştir..bende tavsiye ederim..şuan awon kullanmıyorum artık pahalı ve istediğim kalite yok ama o parfümü beğenmiştim..şuan chanel ve cristian dior aldım parfümcüden çok güzel kokuyorlar bence hemde uygun..:KK34:

ınternette tesadüf buldum parfüm satan bir yer 50 mılyona kadar değişik ve orjınal parfümler var bakın bi kaydirigubbakcemile3

cosmotek kozmetik market sitesinde orjınal parfümler başlığı altında bı çok parfüm var 39 milyona

canim bu site guvenilir mi acaba jeanne arthes in parfumlerini gordum ve kendi parfumum yok baska parfumleri var ama takipte olucam bu siteyi..

Rebul Kozmetik'ten Angie Kırmızı Kutulu olan 10 Lira, DKNY Red Deliciousla aynı kokuyor, kalıcılığı da iyi :)

Avon'un bazı parfümleri hem oldukça kalıcı hemde fiyatları uygun

İn Bloom, Spotlight, Today, Bond Girl, Outspoken önerebileceğim parfümlerden

C-Thru var 20-25 lira ben morunu kullanmıştım çok da güzel tavsiye ederim. :KK34:

bn match die i parfüm kullandım fiyatı sanırım 20 idi çok hoş kokuo kalıodu byağ bnce

X