bıçak altına yattıktan sonraki güzellik

ema1

Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr
Pro Üye
10 Ağustos 2009
26.013
18.151

Son düzenleme:
aaaaa ayol en sondaki resme kadar
bu niye yaptırmışki diyodum
of offff off off
güzel olmuş yahu

ama kadında fazlalık var, fazlalkık olunca onu halletmek kolay
bende doku eksik... nerden alıp nereye koysunlar...
offf şans işte

anlamadım ki bu kızın vucüdu da mı zayıfladı kökten değişime gitmeiş bu bayan :)))

ayhak yeşilkelebek kimbilir. sizin yüzünüzde farklı bi işlem var ama bu kadar şiş duruyormu. :KK43:((

ılk baştan anlamadım ya 1 kişinin değişimiymiş bu.

Süper olmuş ne diyim:)

BU KADAR ŞıŞ DEĞıLSE sorun yok ozaman :) çok korkmadım benim yüzüm çok zayıf şiş olsada çok aşırı durmaz die düşünüyorum müdaleden sonra ama korkuyotum dikişler falan:KK43:((

BU KADAR ŞİŞ DEĞİLSE sorun yok ozaman :) çok korkmadım benim yüzüm çok zayıf şiş olsada çok aşırı durmaz die düşünüyorum müdaleden sonra ama korkuyotum dikişler falan:KK43:((

insanin yüzüyle psikolojiside ameliyata hazirlaniyor deneyip deneyip bambaska yöntemlerle zaman ve bosyere para kaybedince ameliyata ok diyorsun tabi çokgüvenmek lazim doktoruna hasta doktor bagi kuvvetli bi doktor olmali dikislere gelince agrikesiciyle hissetmiyorsun bile tabi yemen içmen kisitlaniyor agiziçindeki dikisler sebebiyle oda var ama agriolayiyok yani.

insanin yüzüyle psikolojiside ameliyata hazirlaniyor deneyip deneyip bambaska yöntemlerle zaman ve bosyere para kaybedince ameliyata ok diyorsun tabi çokgüvenmek lazim doktoruna hasta doktor bagi kuvvetli bi doktor olmali dikislere gelince agrikesiciyle hissetmiyorsun bile tabi yemen içmen kisitlaniyor agiziçindeki dikisler sebebiyle oda var ama agriolayiyok yani.

sonucu iyi zararı da olmayacaksa isterim tabi sizin fikirleirniz çok önemli... mart ayı içinde kararımı vermek istiyorum.inşallah doğru bir karar olur. hergün mutsuz uyanmaktan sıkıldım:KK43:((

bisiy yapmadan evel birden çok doktorla görüs en iyileriyle randevu al kiminle bu yola çikacagina sen karar ver çünkü bazi doktorlar medya tarafindan baya sisiriliyor gerçek disi lanse ediliyor.

ayhak yeşilkelebek kimbilir. sizin yüzünüzde farklı bi işlem var ama bu kadar şiş duruyormu. :KK43:((

Benim ilk hafta çok daha beterdi, sonra yavaş yavaş inmeye başladı şimdi 6hafta oldu baya iyileşti ama yüzün tamamen oturması 3 ay sürüyormuş

bisiy yapmadan evel birden çok doktorla görüs en iyileriyle randevu al kiminle bu yola çikacagina sen karar ver çünkü bazi doktorlar medya tarafindan baya sisiriliyor gerçek disi lanse ediliyor.

katılıyorum doktor çok önemli iyicene araştır.

ömer den ezel e geçiş gibi:))benim ablam da burun estetiği oldu,tam 3 ay sürdü yüzünün oturması...

inşallah doğru doktora karar verebilirim. yeşil kelebek senin doktorun yurt dışında sanırım:KK43:( kimbilir senin doktorun kimdi??? inşallah yüzünüz oturunca çok güzel olur:))

sonuç guzel olsa da insanın kendı kendıne yaptıgı eziyeti başka kımse yapmıyor :umursamaz:

rabbin yapısıyla bukadar ugraşılıp bozulmaya degermi ilk halide iyimiş hayatta bukadar acı çekemem güzellik ugruna dogallıktan yanayım yüzüne yansıomış acıları

sonuc cok guzel olmus ama operasyondan sora tır carpmısa donmus ışte ben bu olaydan tırsıyorum
baya cesaret ısteyen bısey bırde yaptırmısken 15-20 yıl gıtmesını ısterım

X