Bölgesel İncelme Biberiye yağı ile 1.5 haftada 5 cm inceldim

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Yaa kizlar kafama takilan bisey var ben bu yagi basenler icin kullanicam ama tuylenme yapar diye korkuyorum zaten vucudum cok tuylu,sizde tuylenme oldu mu

Bu yağı aldım ama banyo dolabında öylece duruyo. Niveaya başlamıştım ama bunu da eklicem sanırım. Bir arkadaş tüylenme olur demiş ama allah korusun ya

su gibi34: 39830395 .!.:
EGZERSİZLE DESTEKLEMEN LAZIM TATLIM
Yapiyorum tatlim basen hareketleri yapiyorum ama henüz bisey yok :) ki oğlumda 2 yasinda zaten yerinde durmuyorum mecburen bide ilk sürünce masaj kemeri de takiyorum yok yok yok olmuyor :))

Yapiyorum tatlim basen hareketleri yapiyorum ama henüz bisey yok :) ki oğlumda 2 yasinda zaten yerinde durmuyorum mecburen bide ilk sürünce masaj kemeri de takiyorum yok yok yok olmuyor :))
HAYATIM BİBERİYE YAĞINI SÜR STREÇ İLE SAR VE BOL BOL HAREKET ET
GERÇEKTEN İŞE YARIOR
BEN HAMİLE OLDUĞUM İÇİN BIRAKTIM

Belki markasindandir ne dersin? Benimki shiffa home senin markasi neydi sefer yasemini bulursam alip onuda denicem

Amma soru sordum dimi :) kusura bakma valla ya ozelden bilerek yazmadim benim gibi merak edip uygulamak isteyen olabilir diye sen nasip yaptigini yazarmisin? Biliyorum ugrastirdum seni ama su basenler canima tak etti artik :KK43:

Amma soru sordum dimi :) kusura bakma valla ya ozelden bilerek yazmadim benim gibi merak edip uygulamak isteyen olabilir diye sen nasip yaptigini yazarmisin? Biliyorum ugrastirdum seni ama su basenler canima tak etti artik :KK43:
YANLIŞ YAZDIM PARDON ACI BİBERİYE YAĞI
Bİ ZORLUĞU YOK Kİ SÜR, 5DK MASAJLA STRECİ SAR VE HAREKET ET

Eveeettt 1 sise yagi bitirdim egzersizle beraber yaptim milim fark yok :) belki cilde gore degisiyordur bilmiyorum ama bende ise yaramadi

Bu olayın mantığı zaten şu kızlar , vücut ısınan bölgedeki yağı sanırım yakmaya başlıyormuş , işe yaraması çok mucizevi bi durum değil yani :) ama yaramayanlara çok şaşırdım

Ben biberiye portakal ve limon yağını karıştırıp sürüyorum ardından streç ile sarıyorum gerçekten işe yarıyor. Spor diyet ve yağlar ile 14 kilo verdim. Ama arka önemli bence aktarda satılan yağlar saf ve doğal değil ki hepsi karıştırma yağlar. Arkadaşlar başka başlıklarda yazmışlar saf yağ elde etmek o kadar zor ki. Örneğin 1 litre portakal yağı elde etmek için 500 kilo portakal kabuğuna ihtiyaç var. Hal böyle iken nasıl oluyor 5 tlye portakal yağı satılıyor anlamıyorum. Cam şişe bile nerdeyse 1 tl içinde nasıl bi yağı var artık siz düşünün:KK43:

Ben 20cc biberiye yağını 9 tl ye aldım. Bacağıma sürücektim ama yetmez diye düşünüyorum. O yüzden içtim 2 damla. Size yetti mi sürünce

X