Örgü Bı sorum var

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

Deliiball

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2019
232
65
25
Merhaba halk eğitim merkezinde kursa gitmek istiyorum evde boş vakit geçirmemek ve bişey öğrenmek istiyorum hem ama öğrendiğim şeyin de faydası olsun istiyorum hangi kursa gitmeliyim sizce ? Ben dikiş nakış kursunu düşündüm hani etamin amiguru havlu kenarı falan öğrenirim çevreme satarım ya da sipariş üzerine yaparm diye düşündüm olur mu ki yoksa başka bı kursa mı gitsem çok kararsız kaldım

Merhaba halk eğitim merkezinde kursa gitmek istiyorum evde boş vakit geçirmemek ve bişey öğrenmek istiyorum hem ama öğrendiğim şeyin de faydası olsun istiyorum hangi kursa gitmeliyim sizce ? Ben dikiş nakış kursunu düşündüm hani etamin amiguru havlu kenarı falan öğrenirim çevreme satarım ya da sipariş üzerine yaparm diye düşündüm olur mu ki yoksa başka bı kursa mı gitsem çok kararsız kaldım

Merhabalar cnm senin yerinde olsam dikiş kursuna giderdim terzilik öğrenirdim hem siparişte alırsın kazancın olur hemde kendine de faydası olur ben keşke gitseydim terziye diyorum yeni evliyim hep benim eşimin söküğü oluyor gidiyoruz terziye veriyoruz. Keşke öğrenseydim diyorum hamile kalınca çocuğuma güzel şeyler dikerdim uzun oldu hayallere daldım :olamaz:

X